Konkurs - 2x Battlechest

Widziałem, że przez forum przewinęło się kilka osób chcących sprzedać te klucze, bądź też takich, którzy je chcieli dostać, dlatego też wychodząc naprzeciw - mam dwa klucze z kina, oba są do oddania. Zasady są proste:

Polubić tego posta i napisać komentarz jak masz zamiar spożytkować ten miesiąc gry. Wybieram po komentarzu, nie jest to gra losowa (chyba)

Klucze dostarczam na PW, nie oczekuje żadnego rafa, nie ma zobowiązań, aczkolwiek jak ktoś będzie chciał pomocy, to oczywiście może mnie dodać na bnecie!

Ktoś tu chce nabić "Liki" :kappa:

Nigdy nie grałem w wowa

Grałem w WoW-a na prywatnym serwerze grało mi się bardzo przyjemnie, lecz

wszechobecne bugi odrzuciły mnie od produkcji, a nigdy nie doświadczyłem gry na

globalnym serwerze. Chociaż dość długo grałem na privie to na bardzo starej wersji.

Znam już podstawy i bez problemu znalazł bym się w świecie gry i zdecydował czy warto

opłacać abonament. Myślę, że początkującego gracza nie przekona 30 dni gry, gdyż

na odkrycie większości jej zalet potrzeba więcej czasu, żeby w grze zostać dlatego moim

zdaniem już minimalnie doświadczony gracz lepiej poczuje tą grę.

Miesiąc gry spędziłbym

na odkryciu klasy mnicha, (monka) gdyż jak grałem w tą produkcje owej klasy nie było, a

jest to moja ulubiona postać w grze Diablo III również od Blizzarda.

Pozdrawiam i powodzenia!

Zamierzam znaleźć kogoś kto mi pomoże ogarnąć grę, pograć z nim i grać, i to tyle, oczywiście jak gra się spodoba po tym miesiącu to dokupić abonament.

Jako zapalony gracz tak zacnego gatunku jak MMORPG nigdy nie grałem WoWa XD jakoś tak wyszło, że nie grałem. W sumie to nawet nie mam konta na battlenecie. Akurat tyle co skończyłem technikum, mam w luj wolnego i zmiłą chęcią, i dobrocią twojego serca aka sponsoringu, przewale 30 dni na WoWa. W końcu w życiu wszystkiego trzeba spróbować.

z fartem

https://www.youtube.com/watch?v=n65a4qEFmHk

like poszedl ale za sama idee =)) powodzenia !!

Pierwszy klucz poleciał do Civil! Drugi na razie jeszcze czeka na swojego właściciela.

Cały miesiąc mam zamiar expić na cześć tutejszego wodza weeaboo :gd:

Ogólnie jestem raczej wiernym graczem FFXIV aczkolwiek zawsze chciałem przetestować WoW'a, nigdy nie miałem z nim prawdziwej styczności a wiem, że koniecznie chciałbym doświadczyć tego genialnego PVP, którego w FFXIV nigdy nie będzie mi dane doświadczyć. Będąc szczerym sam film wpłynął również na moją chęć przetestowania tej gry, chciałbym zobaczyć czy jest to gra, w której potrafiłbym spędzić tyle tysięcy godzin jak w FFXIV, czy faktycznie to co się czyta w internecie o garnizonach i rzeczach tego typu odrzuci mnie jednak od tytułu. Głównie chodzi mi o taki właśnie "Research", ale jeśli gra mi się faktycznie spodoba, to kto wie, może zostanę w niej na dłużej :)

Wyobraź Sobie, że w tym miejscu jest strasznie ckliwa, pełna epickości historyjka.

A tak na serio, to na poczatku, przez ten miesiąc, raczej farmić na tokena, takie must have.

pfff no chyba że grać :D

a tak na serio to zawsze za WoWa chciałem się zabrać, teraz mam czas no i może jakimś cudem nawet zacznę za darmo :D

Już od dłuższego czasu chciałem zagrać w Wowa, zwłaszcza odkąd przeszedłem gry Warcrafta. Ten świat mnie ciekawi, ale jakoś nigdy nie na tyle, bym spróbował. Skoro jednak jest taka szansa, to czemu nie? Przez pierwszy miesiąc chcę sprawdzić z czym się to je, czy miejsca z Warcraftów są tam odwzorowane i w jaki sposób są odwzorowane. To może być piękny początek nowego uzależnienia~.

Widziałem, że przez forum przewinęło się kilka osób chcących sprzedać te klucze, bądź też takich, którzy je chcieli dostać, dlatego też wychodząc naprzeciw - mam dwa klucze z kina, oba są do oddania. Zasady są proste:

Polubić tego posta i napisać komentarz jak masz zamiar spożytkować ten miesiąc gry. Wybieram po komentarzu, nie jest to gra losowa (chyba)

Klucze dostarczam na PW, nie oczekuje żadnego rafa, nie ma zobowiązań, aczkolwiek jak ktoś będzie chciał pomocy, to oczywiście może mnie dodać na bnecie!