Konkurs! Do wygrania kody z CDA

Prosty konkurs. Proste zasady. Wykonaj zadanie i zgarnij:

- kod do Smite - Bogini Sol + skórka
- kod do AW - obiekt 430 i 7 dni Premium
- kod pyszne.pl - zniżka 15,99 zł na zamówione posiłki

Zasady:
Konkurs tylko dla użytkowników posiadających 50+ postów na forum oraz oryginalne zaświadczenie o niekaralności wystawione przez środkowy palec prawej stopy (tej po lewej od prawej) guru

Zadanie:
Przeanalizuj poniższy fragment „Albańskiego Raju” Gangu Albanii jako ilustrację odmiennych doktryn religijnych i filozoficznych. Odwołując się do całego utworu, określ ich wartość moralną.

Fragment:

Heszke w meszke, him, heszke w meszke, him
Ryszki szyszki, szyszki, to Król Albanii!
Szere mere, chociosz teszto, sztara sztasz
Ruchnin szniszkin, osznisz sztisznisz, kurwasz haj


Konkurs potrwa do 30 marca bieżącego roku, wtedy też wybiorę zwycięzce i wyślę mu kluczyki poprzez PW. Odpowiedzi proszę zamieszczać w komentarzach. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Popek jako artysta współczesny nie zamierza korzystać z dawnych, utartych wzorców.Nie opierając się na swoich emocjach, lecz pragnieniach, za pomocą neologizmów nawiązujących do albańskiego języka wyraża swoją radość i wyższość w pierwszych dwóch wersach. Mimo swojego tytułu króla, nadal zmaga się z problemami, które często rozwiązuje pod wpływem narkotyków (ostatnie 4 słowa czwartego wersu). Uważam że Popek swoją poezją zachęca do zaplanowanego lecz nagłego zrywu by sięgnąć po swoje marzenia, jest to potem potwierdzone w kolejnym utworze ,,Napad na bank".

Nie chcę żadnej nagrody bo te mnie nie jarają, chciałem się tylko zabawić 


</blockquote><p>

Nie mam 50 postów i nie robie tego dla konkursu ale chetnie krótko to przeanalizuje.

Otóż we współczesnym świecie niestety najlepiej przedaje się głupota, sztuczność, tandeta itp. sukces osiąga muzyka której dobrze się słucha bez względu na słowa, gdyby ktoś znany przy dobrym podkładzie muzycznym harczał, stękał, sczekał i miauczał to i tak osiągnęło by to sukces. Coraz popularniejsza jest muzyka elektroniczna bez słów, jakieś 20 lat temu w radiu nie było możliwości usłyszeć muzyki w której nie ma tekstu śpiewanego, dziś króluje pop w którym teksty są pisane na jedno kopyto oraz electro, house i tym podobne gdzie zazwyczaj w całym kawałku powtarza się max 10 słów i to bez żadnego sensu , często też wogóle nie ma słów jak w kawałkach np Martina Garrixa. To co opisałem daje odpowiedź na to czym jest ta papka Popka, otóż niczym a i tak się sprzedaje i sprzedawać się będzie. Nie ważne o czym śpiewasz, ważne żeby dźwięki były mile dla ucha a akurat Robert M czyli Alibaba robi dobre bity.

Wydaje mi się,że autor miał na celu upokorzyć swoich słuchaczy."Jak można słuchać takiego chłamu" pomyślał...Autor po napisaniu tego czegoś stracił wiarę w ludzkość. :D

Tak wiem słaby troll.nie chcę mi się m,yśleć :D

Nie mam 50 postów i nie robie tego dla konkursu ale chetnie krótko to przeanalizuje.

 

Otóż we współczesnym świecie niestety najlepiej przedaje się głupota, sztuczność, tandeta itp. sukces osiąga muzyka której dobrze się słucha bez względu na słowa, gdyby ktoś znany przy dobrym podkładzie muzycznym harczał, stękał, sczekał i miauczał to i tak osiągnęło by to sukces. Coraz popularniejsza jest muzyka elektroniczna bez słów, jakieś 20 lat temu w radiu nie było możliwości usłyszeć muzyki w której nie ma tekstu śpiewanego, dziś króluje pop w którym teksty są pisane na jedno kopyto oraz electro, house i tym podobne gdzie zazwyczaj w całym kawałku powtarza się max 10 słów i to bez żadnego sensu , często też wogóle nie ma słów jak w kawałkach np Martina Garrixa. To co opisałem daje odpowiedź na to czym jest ta papka Popka, otóż niczym a i tak się sprzedaje i sprzedawać się będzie. Nie ważne o czym śpiewasz, ważne żeby dźwięki były mile dla ucha a akurat Robert M czyli Alibaba robi dobre bity.

Kiedyś jeszcze więcej niz dwadzieścia lat temu muzyka była ogólnym doznaniem. Sama rytmika, melodia była ważna i nie było czegoś takiego jak tekst. Śmieszą mnie zawsze Ci pseudo krytycy, którzy powołuja sie na to co było kiedys a sami sie ograniczają. Słucha sie muzyki, nie tekstu. Każdy znajdzie w niej cos innego i jest dla niego innym doznaniem. Muzyka popularna jak sama nazwa wskazuje jest muzyka którą potrafi sie delektować znaczna cześć ludzi. Korzysta po trochu z każdego stylu, nie ma jasnej tematyki, ogólnie jest łatwa w odbiorze, można sie przy niej bawić. Popek sam w sobie jest prowokatorem, lubi sie pokazywać i byc kontrowersyjnym, ale trzeba mu przyznać ze umie sie dobrze sprzedać, bo jego muzyka na imprezy jest dobra.

Kiedyś jeszcze więcej niz dwadzieścia lat temu muzyka była ogólnym doznaniem. Sama rytmika, melodia była ważna i nie było czegoś takiego jak tekst. Śmieszą mnie zawsze Ci pseudo krytycy, którzy powołuja sie na to co było kiedys a sami sie ograniczają. Słucha sie muzyki, nie tekstu. Każdy znajdzie w niej cos innego i jest dla niego innym doznaniem. Muzyka popularna jak sama nazwa wskazuje jest muzyka którą potrafi sie delektować znaczna cześć ludzi. Korzysta po trochu z każdego stylu, nie ma jasnej tematyki, ogólnie jest łatwa w odbiorze, można sie przy niej bawić. Popek sam w sobie jest prowokatorem, lubi sie pokazywać i byc kontrowersyjnym, ale trzeba mu przyznać ze umie sie dobrze sprzedać, bo jego muzyka na imprezy jest dobra.

W pierwszych dwóch zdaniach tak dowaliłeś że aż ciężko czytało się reszte, oświeć mnie geniuszu kiedy było to twoje "kiedyś" w którym muzyka to była tylko melodia bez tekstu, może w innym wymiarze ale nie na ziemi gdzie tak dawno jak opisana jest historia istniały pieśni religijne, chóry i opery. Co do imprez, nie wiem na jakie ty chodzisz że popka tam się słucha ale współczuje :D

W pierwszych dwóch zdaniach tak dowaliłeś że aż ciężko czytało się reszte, oświeć mnie geniuszu kiedy było to twoje "kiedyś" w którym muzyka to była tylko melodia bez tekstu, może w innym wymiarze ale nie na ziemi gdzie tak dawno jak opisana jest historia istniały pieśni religijne, chóry i opery. Co do imprez, nie wiem na jakie ty chodzisz że popka tam się słucha ale współczuje 

Muzyka instrumentalna? Nie, a skąd. Muzyka to tylko tekst i przekaz który ze sobą niesie. To co napisałem akurat odnosiło się do muzyki klasycznej, która to nie byłą odosobniona, bo także i wcześniej obok przyśpiewek wojennych/religijnych była muzyka, która po prostu była melodią i niczym więcej. No ale liczy się tylko bogaty tekst, ten kto słucha ogólnie muzyki jest jakiś głupi musi być.

A dziękuje, bawię się świetnie na imprezach. Moi znajomi również.

W takim też wypadku wygrywa DzikieDziecko! Kluczyki zaraz wyślę na PW, a temat oczywiście do zamknięcia ; )

Prosty konkurs. Proste zasady. Wykonaj zadanie i zgarnij:

- kod do Smite - Bogini Sol + skórka
- kod do AW - obiekt 430 i 7 dni Premium
- kod pyszne.pl - zniżka 15,99 zł na zamówione posiłki

Zasady:
Konkurs tylko dla użytkowników posiadających 50+ postów na forum oraz oryginalne zaświadczenie o niekaralności wystawione przez środkowy palec prawej stopy (tej po lewej od prawej) guru

Zadanie:
Przeanalizuj poniższy fragment „Albańskiego Raju” Gangu Albanii jako ilustrację odmiennych doktryn religijnych i filozoficznych. Odwołując się do całego utworu, określ ich wartość moralną.

Fragment:

Heszke w meszke, him, heszke w meszke, him
Ryszki szyszki, szyszki, to Król Albanii!
Szere mere, chociosz teszto, sztara sztasz
Ruchnin szniszkin, osznisz sztisznisz, kurwasz haj


Konkurs potrwa do 30 marca bieżącego roku, wtedy też wybiorę zwycięzce i wyślę mu kluczyki poprzez PW. Odpowiedzi proszę zamieszczać w komentarzach. Pozdrawiam i życzę powodzenia.