KONKURS! Nabazgraj mi coś i zgarnij Life is Feudal: MMO

pefrix_wow1.jpg

Lifeisfeudal2.thumb.png.15729f8579e18eb8555a0c2bc51fb6f7.png

Wiem że 20 min spóźnienia ale mam nadzieję, że w końcu będę miał okazję zostać prawdziwym rycerzem, w parę gier już grałem, na M&B 2 czekałem ale jak zobaczyłem LiF to się zakochałem

11:32 a wyników nie ma, bojkotować!

Moi drodzy,

przyznaję, że udało Wam się mnie zaskoczyć. Wiem, że nagroda była motywacją samą w sobie, ale nie spodziewałem się aż takiego odzewu. Co prawda przekrój jakościowy przypominał średnie zarobki w Polsce w stosunku do tych rzeczywistych, czyli urocza parabola. Niemniej i tak doceniam starania. Wszystkich.

Co zauważyłem? Nadmiar wierszy. Ja wiem, że w internetowych konkursach to właśnie rymowanki najczęściej wygrywają. Niemniej oznacza to równocześnie, że w kategorii „oryginalność” załapaliście u mnie minusa. Rozbawiły mnie również osoby, które przy opcji narysowania czegoś, zrobiły mema. Spokojnie, uznaję to Wam, bo jestem fanem „dank memes” i marnuję mnóstwo czasu na 9gag.

Nie skomentuję jednak prac obrażających guru. Znaczy, niektórego są w pewien sposób dobre (co główny zainteresowany przyznał mi na Discordzie), ale nie spodziewałem się wylewania wiadra pomyj na niego. Nie mam zamiaru tutaj nikogo upominać, jednak mam radę na przyszłość – nie tędy droga :).

Niektórzy z kolei chyba nie wzięli pod uwagę adnotacji na temat „ściany tekstu”. W normalnych okolicznościach pewnie byście wygrali, ale postanowienia konkursowe były wyjątkowo wredne tym razem. Dlatego taka forma artystyczna z góry skazana była na porażkę.

Zresztą, kogo bym nie wybrał i tak będzie źle, bo gupi PefriX się nie zna i fogule.

Kto zatem zgarnął Life is Feudal: MMO (kolejność przypadkowa)?

@SebCza – klasyczny Geralt jest klasyczny

@Okami – za bezczelną próbę przekupstwa (udało się)

@przema2011 – lubię gry paragrafowe

@xormonis- to w końcu żyje czy nie?!

@robak220 - Ah, I See You're a Man of Culture As Well

@Nord – It's Super Effective!

@Ksarou – bo trafił w sedno. No i kolesiostwo – w końcu moderator

@KotKlakier – a wiesz, że w Sosnowcu mamy gołębie w zbroi płytowej?

@Isaack – za tak kreatywne przekręcanie mojego nicku

@mastaprzemo– Xaorus mi kazał, bo umieściłeś go na zdjęciu

@Silas - corrupted file, compilation error

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że dostałem do rozdania 11 kodów, a potrzebowałbym jeszcze z 4, aby nagrodzić wszystkich, których chciałem. Dlatego laureatów nie wymieniam, bo zwyczajnie byłoby mi ich szkoda.

Dziękuję wszystkim za uwagę, proszę rozejść się!

Uszanowanko!

Udało nam się wyrwać dla Was całkiem niezły kąsek. Znaczy, wiem, że część z Was będzie na niego marudziła, ale może ktoś się skusi. No to tak, mam do przekazania w dobre rączki 11 kodów steamowych do Life is Feudal: MMO. Jest to dostęp do early accessu gry, jeden kod jest wart niecałe 108 złotych (przynajmniej według strony gry). Tak, mamy do rozdania pakiety Pagan.

Nie będzie jednak łatwo. Jest piątek, a ja mam parszywy humor od rana. Dlatego jeśli chcecie zdobyć kluczyk, to musicie mi napisać lub narysować coś od siebie. Nie długiego czy specjalnego, bo pewnie nie będę miał ochoty czytać ściany tekstu. No chyba, że mnie zaskoczycie i będzie to ciekawe.

Do rzeczy. Chcecie kluczyk do Life is Feudal: MMO? To musicie mi napisać lub narysować, dlaczego! Proste? Niby tak, ale to ja jestem sądem ostatecznym w tym grajdołku, więc ode mnie zależy, kto otrzyma kluczyk.

„Hora curka” byłaby spoko, gdyby ktoś kreatywnie podszedł do tematu.

Opowieść o tym, że kochasz grę i zawsze chciałeś w nią zagrać też jest ok, ale nieco zbyt oklepane, prawda?

Postarajcie się, zaskoczcie mnie i wykażcie się. Niestandardowość będzie tutaj kluczem do sukcesu. W nagrodę 11 osób otrzyma klucz steamowy do Life is Feudal: MMO.

Czas? Do poniedziałku (15 stycznia) musicie się wyrobić. Na początku następnego tygodnia (wtorek), pomiędzy 11:30, a 12:00 wypiszę osobników, którzy trafili w moje podłe gusta i dostaną kluczyk. Przez weekend powinniście się wyrobić, bowiem ja nie oczekuję cudów, referatów, czy bohomazów. Po prostu mnie zabawcie. Reklamacji nie przyjmuję.

Powodzenia!