KONKURS - Revelation Online | Smok i miecz: Fantasy w Azji

W tym temacie możecie wklejać swoje prace. Estetyka, brak niecenzuralnych treści, brak wulgaryzmów. (patyczaki odpadają). Po więcej informacji TUTAJ. Koniec konkursu w najbliższą sobotę o 24:00!

sword-rysunek.jpg

mialem wziac udzial ale zobaczylem to

Melidiar i chcesz powiedzieć ze namalowałes to w niecałe 30 minut?

Nie wiem czy wiesz ale plagiat to przestepstwo.

To nie plagiat, fakt nie narysowałem tego w 30 minut, to jeden z moich starszych rysunków, wydaje mi się, że odpowiada tematyce, więc go dodałem :)

Skończyłem go dokładnie 4 sierpnia :)

Spoiler
<div class="ipsSpoiler_contents">
	<div class="ipsSpoiler" data-ipsspoiler="">
		<div class="ipsSpoiler_header">
			<span>Spoiler</span>
		</div>

		<div class="ipsSpoiler_contents">
			<p>
				tak było
			</p>
		</div>
	</div>

	<p>
		 
	</p>
</div>

smok-z-mieczem-w-rzyci.png

Nie mam czasu w tym tyg zrobic specjalnie, wiec wrzuce tu moja Jinx i portret, moze sie zalapie :D

Do administracji: jesli ktoras sie nadaje to mozecie wybrac, a jesli nie to zignorujcie ^^

20160710_194251__1476314515_82.22.155.250.jpg

IMG_20161002_193405__1476314723_82.22.155.250.jpg

Kimono.jpg

Cześć, dziś skończyłem szkic, nie mam za bardzo czasu siedzieć nad tym dłużej więc dokończę to jutro, praca prezentuje się aktualnie tak. Jutro gdy skończę zobaczycie efekt końcowy, pozdrawiam.

  Pokaż ukrytą zawartość

  Pokaż ukrytą zawartość

tak było

Poki co tylko ten rysunek nawiazuje do tematyki. Reszta olala i kleja stare prace jako gotowce o... Dalszej niz blizszej tematyce. Fakt macie talent ale gdzie combo smokow i mieczy w klimacie wschodnim? Po pracy siade do painta i cos mazne, oczywiscie na temat.

Poki co tylko ten rysunek nawiazuje do tematyki. Reszta olala i kleja stare prace jako gotowce o... Dalszej niz blizszej tematyce. Fakt macie talent ale gdzie combo smokow i mieczy w klimacie wschodnim? Po pracy siade do painta i cos mazne, oczywiscie na temat.

Temat był dla mnie nieco trudny bo odnosi się do szorstkiego klimatu który mi nie leży, więc narysowałem go w bardziej bajkowy, łagodny i wygodny dla mnie sposób, jest fantasy, jest Azja, są wojownicy i lekkie smocze akcenty otoczenia. Smok nie musi mieć tylko jednej formy aby do tego nawiązać skoro to fantasy to również mała istotka ze skrzydłami może być wielkim, przerażającym smokiem gdy tylko zechcę. Dorzucam skończoną prace. Dodałem i zmieniłem kilka rzeczy które w sumie miałem już w głowę podczas pracy nad szkicem ale z racji, że robiłem to późno w nocy postanowiłem zostawić na dziś.

ps; nie była to moja gotowa praca, zrobiłem ją na potrzebę tego konkursu.

Skończona praca.



W spoilerze zostawiam szkic dla porównania.

Spoiler

Sorki za jakość zdjęcia ale musiałem ją zmniejszyć bo początkowo zdjęcie miało 12 Mb. Szkic/szkielet zrobiony przeze mnie a moją młodszą siostrę (12 lat) wykorzystałem do poprawienia go długopisem więc nie jest to najdokładniej zrobione xd (ale się starała!). Smok ogólnie narysowany z pamięci bo już kiedyś takiego narysowałem ale dużo lepiej bo na konkurs plastyczny temu więc no.. pzdr

20161013_113727_HDR.jpg

Dołączam do walki o kluczyk :D

11538119_603597639742962_6682329282863047354_o.jpg

Sorki za jakość zdjęcia ale musiałem ją zmniejszyć bo początkowo zdjęcie miało 12 Mb. Szkic/szkielet zrobiony przeze mnie a moją młodszą siostrę (12 lat) wykorzystałem do poprawienia go długopisem więc nie jest to najdokładniej zrobione xd (ale się starała!). Smok ogólnie narysowany z pamięci bo już kiedyś takiego narysowałem ale dużo lepiej bo na konkurs plastyczny temu więc no.. pzdr

Odkalkowac tez potrafie :)

b8a66cedb22834f383e957abc744fdbb.jpg

https://www.google.pl/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fs-media-cache-ak0.pinimg.com%2F236x%2Fb8%2Fa6%2F6c%2Fb8a66cedb22834f383e957abc744fdbb.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.pinterest.com%2Fpauleastern%2Fdragons-asian%2F&docid=PpMm3b3w3np6xM&tbnid=VY_BVf0ruDPQwM%3A&w=236&h=305&hl=pl&bih=611&biw=1008&ved=0ahUKEwiyzOGD79fPAhUIZCwKHQjtCM4QMwhWKC4wLg&iact=mrc&uact=8

Wujek google czuwa.

https://pl.pinterest.com/pauleastern/dragons-asian/

Moja OC z DeviantArt'a.
Link do lepszej jakości: http://pustyxox.deviantart.com/art/Assassin-Mode-Josa-the-Shark-Girl-8-639868075?ga_submit_new=10%253A1476367512

Mam nadzieję, że się spodoba :).

6357715_battlemodejosaassasinv2.png

Moim skromnym zdaniem rysunki, które były już gotowcami powinny być z automatu dyskwalifikowane. To nie fair, że jedni będą poświęcać swój czas na potrzeby konkursu, a inni mają od lat gotowe rysunki, które akurat wstrzeliły się w temat więc po prostu je sobie wrzucą i będą szczęśliwi. Rysunek Pustego wymiata, ale to nie jest raczej art, który robi się w 5 minut, więc z szacunku do innych uczestników moglibyście zrobić coś właśnie na potrzeby konkursu... Chociaż z drugiej strony ciężko byłoby udowodnić czy rysunek był zrobiony teraz, czy x lat temu. Takie tylko moje skromne przemyślenia

Moim skromnym zdaniem rysunki, które były już gotowcami powinny być z automatu dyskwalifikowane. To nie fair, że jedni będą poświęcać swój czas na potrzeby konkursu, a inni mają od lat gotowe rysunki, które akurat wstrzeliły się w temat więc po prostu je sobie wrzucą i będą szczęśliwi. Rysunek Pustego wymiata, ale to nie jest raczej art, który robi się w 5 minut, więc z szacunku do innych uczestników moglibyście zrobić coś właśnie na potrzeby konkursu... Chociaż z drugiej strony ciężko byłoby udowodnić czy rysunek był zrobiony teraz, czy x lat temu. Takie tylko moje skromne przemyślenia

Moja praca jest "pół-gotowcem". Miałem gotową modelkę, to ją przebrałem żeby pasowała do tematyki a, że nie jestem profesjonalistą to zrobienie takiej pracy rozkładam zwykle na kilka dni, po kilka godzin (kiedy dowiedziałem się o "konkursie" zrobiłem wstępne szkice na "nową" pracę, ale ostatecznie zrezygnowałem z tego, bo miałem za mało czasu)
Pozdrawiam :).

Moim skromnym zdaniem rysunki, które były już gotowcami powinny być z automatu dyskwalifikowane. To nie fair, że jedni będą poświęcać swój czas na potrzeby konkursu, a inni mają od lat gotowe rysunki, które akurat wstrzeliły się w temat więc po prostu je sobie wrzucą i będą szczęśliwi. Rysunek Pustego wymiata, ale to nie jest raczej art, który robi się w 5 minut, więc z szacunku do innych uczestników moglibyście zrobić coś właśnie na potrzeby konkursu... Chociaż z drugiej strony ciężko byłoby udowodnić czy rysunek był zrobiony teraz, czy x lat temu. Takie tylko moje skromne przemyślenia

Niestety nie mam tyle czasu, żeby teraz stworzyć coś zupełnie od zera, jestem w pracy, jak nie jestem w pracy to jestem na uczelni, więc dodałem moją pracę, która pasuje tematycznie i powstała niedawno (okolice 3/4 sierpnia tego roku). Dla mnie rysowanie czegoś to poświęcone godzin na przestrzeni kilku dni, jak już wspomniałem- nie mam teraz czasu niestety.

Na mój rysunek poświęciłem też swój czas, więc jeśli namawiasz innych do szanowania czasu, uszanuj i mój/nasz poświęcony na te prace wykonane w przeszłości.

Ważne, że jest to nasze a nie plagiat.

Pozdrawiam :)

Witam, mam pytanie z innej beczki, jednak dotyczące tej samej gry.

We wcześniejszym konkursie z wierszami nie wszyscy " zwycięscy " dostali swoje klucze, czy nadal jest szansa odebrania nagrody ?

Moim skromnym zdaniem rysunki, które były już gotowcami powinny być z automatu dyskwalifikowane. To nie fair, że jedni będą poświęcać swój czas na potrzeby konkursu, a inni mają od lat gotowe rysunki, które akurat wstrzeliły się w temat więc po prostu je sobie wrzucą i będą szczęśliwi. Rysunek Pustego wymiata, ale to nie jest raczej art, który robi się w 5 minut, więc z szacunku do innych uczestników moglibyście zrobić coś właśnie na potrzeby konkursu... Chociaż z drugiej strony ciężko byłoby udowodnić czy rysunek był zrobiony teraz, czy x lat temu. Takie tylko moje skromne przemyślenia

Nie chce się czepiać ale już tak nie słodź z tego względu, że u kolegi model tej pracy był robiony wcześniej jak zauważysz w jego linku który podał, model jest ten sam tylko akcenty są zmienione. Także nie krytykuj, tym bardziej, że nad swoją pracą siedziałem do późna w nocy i dokończyłem następnego dnia pozdrawiam