Konkurs z Nagrodami

Witam.

Kupiłem dziś CDA, i były te śmieszne kody na Lodowego Jaszczura i jakiś śmieć z Item Shopu.

Ja w to nie gram, i grać nie będe, to se myśle - co się mają itemki zmarnować, dam je.

Ale ponieważ, uwielbiam komplikować ludzią życie, to dam ten kod osobie która odpowie na zadane pytania.

1.Kto jest producentem gry Alan Wake?

2.Jak nazywa się III chapter ROM'A?

3.Savage, to gra FPS, z połączeniem...

4.W którym roku powstał film "Lśnienie" z Jack'iem Nicolson'em?

5.Kto wygrał walke Money in the bank, na XXVI wrestlemanii?

6.Najnowszy krążek sabatonu zwie się... (Tak samo nazywa się jedna z piosenek na tej płycie)

Kto pierwszy odpowie na te 5 (moim zdaniem prostych pytań - wystarczy luknąc w google) pytań, otrzyma kod :)

Witam.Kupiłem dziś CDA, i były te śmieszne kody na Lodowego Jaszczura i jakiś śmieć z Item Shopu.Ja w to nie gram, i grać nie będe, to se myśle - co się mają itemki zmarnować, dam je.Ale ponieważ, uwielbiam komplikować ludzią życie, to dam ten kod osobie która odpowie na zadane pytania.1.Kto jest producentem gry Alan Wake?2.Jak nazywa się III chapter ROM'A?3.Savage, to gra FPS, z połączeniem...4.W którym roku powstał film "Lśnienie" z Jack'iem Nicolson'em?5.Kto wygrał walke Money in the bank, na XXVI wrestlemanii?6.Najnowszy krążek sabatonu zwie się... (Tak samo nazywa się jedna z piosenek na tej płycie)Kto pierwszy odpowie na te 5 (moim zdaniem prostych pytań - wystarczy luknąc w google) pytań, otrzyma kod

1. Remedy Entertainmen

2. The Elder Kingdoms

3. Ze strategią? :D

4. 1980

5. Jack Swagger

6. The Art of War

Ale tego kodu nie musisz mi dawać, bo jeszcze się zastanawiam nad powrotem do RoMa :P A z piosenek Sabaton znam tylko tą 40_1 i jest nawet,nawet :D

Kto pierwszy odpowie na te 5 (moim zdaniem prostych pytań - wystarczy luknąc w google) pytań, otrzyma kod

Ostatnie podchwytliwe jest :)

No podchwytliwe, bo to nie jest art of war :D DObra, mam okladke tego albumu w avatarze :D

Coat of Arms, ale mnie zrobiłeś =P A raczej google!

Witam.

Kupiłem dziś CDA, i były te śmieszne kody na Lodowego Jaszczura i jakiś śmieć z Item Shopu.

Ja w to nie gram, i grać nie będe, to se myśle - co się mają itemki zmarnować, dam je.

Ale ponieważ, uwielbiam komplikować ludzią życie, to dam ten kod osobie która odpowie na zadane pytania.

1.Kto jest producentem gry Alan Wake?

2.Jak nazywa się III chapter ROM'A?

3.Savage, to gra FPS, z połączeniem...

4.W którym roku powstał film "Lśnienie" z Jack'iem Nicolson'em?

5.Kto wygrał walke Money in the bank, na XXVI wrestlemanii?

6.Najnowszy krążek sabatonu zwie się... (Tak samo nazywa się jedna z piosenek na tej płycie)

Kto pierwszy odpowie na te 5 (moim zdaniem prostych pytań - wystarczy luknąc w google) pytań, otrzyma kod :)