Konkurs!

Witam serdecznie, chciałbym dziś ogłosić pierwszy konkurs na nagrodę rzeczową za pierwsze miejsce oraz dwie nagrody elektroniczne za drugie, a także trzecie miejsce. Będzie to konkurs reklamowy niestety, taki trochę materialistyczny z mojej strony, ale trzeba napędzać naszą maszynę (serwer) i rozpowszechniać go jak najbardziej się da.

Zadaniem uczestników będzie znalezienie jak największej ilości użytkowników, którzy pojawią się w naszym już dosyć skromnym gronie graczy. Każda osoba która się tu zjawi, będzie musiała napisać do mnie wiadomość PW “cześć, jestem od @user” wtedy przyznaję jeden punkt dla osoby zapraszającej. Jeżeli komuś uda się znaleźć drużynę minimum trzy osobową, która zaaplikuje u nas na kanale o rangę drużyny, kanał tekstowy oraz głosowy, to taka osoba dostanie 5 punktów. Termin konkursu to równy miesiąc. Wyniki zostaną ogłoszone 30 września, zaś osoby z największą ilością punktów, zostaną nagrodzeni. Prosiłbym jedynie, aby każda z wygranych osób zrobiła zdjęcie wygranej i wysłała temacie konkursowym na serwerze zdjęcie, aby bardziej uwiarygodnić ów konkurs.

Warunkiem zakwalifikowania się do dostania nagrody jest zaproszenie minimum 10 osób na serwer.
Jeżeli masz ochotę uczestniczyć w konkursie, daj znać pisząc w temacie konkursowym “@swoj_nick zgłaszam swoją chęć udziału w konkursie REKLAMA PAŹDZIERNIK 2019”.
Nie ma mowy o robieniu sobie kont tzw. “multikont”. Jeśli ktoś z osób biorących udział złamię tę zasadę, zostanie automatycznie wyrzucony z konkursu.

Nagrodami są zestaw ALLEGRO ZESTAW DLA GRACZA 4W1 FURY THUNDERSTREAK! - first_place
30 ZŁ PRZELEW PAYPAL NA KONTO PAYPAL - second_place
15 ZŁ PRZELEW PAYPAL NA KONTO PAYPAL - third_place

Z góry mocno wszystkich przepraszam za taki konkurs, jednakże zależy nam wszystkim chyba, aby nasze grono się stale powiększało! Nagrody póki co są średniej półki, jeżeli zobaczę zainteresowanie konkursem, że będzie optymalnie wysokie, kolejne konkursy będą wzbogacone o dużo lepsze nagrody. Powodzenia!