Konsola pomoc w wyborze

Miałem xbox i xbox 360 miałem ps1 ps2 i ps3 mam co do xbox 360 to tylko halo gears of war i pady które rzeczywiście są lepiej skonstruowane(mimo iż jest to ściągnięte z dreamcast),a ale oprócz tych 2 gier i pada jednak owiele bardziej wole ps3.Jako wade xboxa dodam jego zasilacz zawsze mi przeszkadzał taka druga skrzynka.Dodam jeszcze że na twoim miejscu pomyślał bym bardziej o ps4 nawet używanej.

Z dwóch podanych, bardziej skusiłbym się na XboX'a, ale rozważ też konsole od Nintendo.

Nintendo ?

Raczej mnie to jakoś nie interesuje ale tak z ciekawości mógł by ktoś coś o tym powiedzieć ?

Opinii o Wii i Wii U jest tyle, co ludzi. Obejrzyj filmiki, tytuły, oceń sam.

Wii U trochę odstaje od PS3 i X360 mocą obliczeniową..

I brakiem polskich graczy na multi.

Wii jest fajne jeżeli ktoś lubi grać rękoma :D

jeżeli masz do wydania 2k to już xboxa one kupisz nowego ze sklepu za 1600 zł a gry kolosalnie drogie nie są bo tylko 40-60 euro

Nomad ja bym jednak patrzył na konsole pod względem gier, w które chcesz grać, tak jak pisał cecil.

W moim przypadku ile mocy obliczeniowej by konsole Microsoftu nie miały, to i tak wybrałbym PS'a, bo na Xboxy nie wychodzą gry, które mnie interesują.

Jak konsola to tylko PlayStation. Xbox to hamerykańska porażka. Trzeba mieć mocno nasrane w głowie przez te wszystkie reklamy, żeby wybrać Xboxa zamiast Pleja.

Dodatkowo na Shitboksa nie wychodzą fajne gry jak np. Gran Tourismo, tylko jakaś daremna Forza. Co kto woli, wiem, ale ja mówię za siebie ;) I ja polecam Play Station, najlepiej 4.

Jak konsola to tylko PlayStation. Xbox to hamerykańska porażka. Trzeba mieć mocno nasrane w głowie przez te wszystkie reklamy, żeby wybrać Xboxa zamiast Pleja.Dodatkowo na Shitboksa nie wychodzą fajne gry jak np. Gran Tourismo, tylko jakaś daremna Forza. Co kto woli, wiem, ale ja mówię za siebie I ja polecam Play Station, najlepiej 4.

Typowy funboy.

Prosze, jak ps3 wygrało wojne konsol http://www.techradar.com/news/gaming/consoles/how-the-playstation-3-won-the-console-war-1196215

Sam mam ps3 i wkrótce przerzucam się na ps4.

@up

Ile mam pisać?

... Konsole się wybiera, ze względu na tytuły dostępne ...

A nie jakieś wojny konsol!

Jeśli chcesz wybrać konsolę.. Nie słuchaj ludzi wyżej,

gdyż to zwykłe funboye.

Konsole mocą obliczeniową się nie różnią..

Różnią się tylko dostępnymi grami!

PS3 vs X360?

Wg mnie pod każdym względem wygrywa PS3.

Zwłaszcza pod względem exclusivow.

Co do mocy obliczeniowej to też jest lepszy PS3.

Wystarczy sobie porównać exclusivy dla PS3 i x360.

Większość inwestuje w x360 chyba tylko dlatego że są na nim piraty, a jest to błąd.

Nie jestem żadnym funboyem, po prostu widać, że więcej ludzi wybiera ps3.

Uważaj Vemar, zaraz zostaniesz nazwany funboyem.

Uważaj Vemar, zaraz zostaniesz nazwany funboyem.

Niech mnie nazywają funboyem. TO oczywiste że bardziej lubię konsole i pady od Sony. Miałem PSX, PS2, x360, a aktualnie mam PS3, a kiedyś może kupie PS4, jak będą gry.

Należę do osób które wolą jakość.

Ja polecam ps3, możesz kupić xboxa ale żebyś potem nie żałował.

Patrz na excluisivy, a nie na to że ktoś powie Ci że ta konsola czy tamta ma "większą moc obliczeniową".. Pomimo że jestem posiadaczem PS One i PS2, wybrałem klocka z powodu serii Halo, Gears of War oraz pada, w którym "zakochałem sie" od pierwszego kliknięcia (DualShocki 3 źle leżą mi w dłoni, są za lekkie a analogi chodzą dla mnie za luźno). Zresztą nie ma co się rozpisywać, każdy będzie doradzać tę konsole która posiada. Więc jednym słowem wybór należy tylko do Ciebie i Twej lubej. Pooglądajcie razem filmiki z gier i zobaczcie które tytuły wam lepiej pasują.

PS: Co do Wii. Moja dziewczyna jest posiadaczką tej konsolki. Gdy wrzuci się na nią LetterBomba, można dopiero powiedzieć o niej co nieco. Jej plusem jest Legend of Zelda i nigdy niestarzejący się Mario :)

Edit: Zapomniałem dodać. Jedną z rzeczy, która podoba mi się bardziej w PS'ie, jest Dashboard. Kafelki na Xboxie mnie irytują. Ale jak na razie zostaję przy klocuszku :) Choć może kiedyś, gdy poprzednia generacja stanieje tak, że dobrą konsole będzie można kupić za 100 zł całkiem możliwe że skuszę się na kupno PS'a (i dla uściślenia, mówię tu o konsoli $ony oraz M$).

Typowy funboy.

Tak teraz nazywamy kogoś, kto nie lubi Xboksa ? Jak tak to ok, jestem funboy. Ty za to jesteś spamer, bo ten post to nic innego jak spam. No i może jeszcze próba połechtania swojego ego, poprzez takie durne odzywki.

@up Ile mam pisać?... Konsole się wybiera, ze względu na tytuły dostępne ...

A ile tych unikatowych gier masz po 10 ? Reszta to jakieś szity których nikt nie zna. A cała reszta jest dostępna na obie konsole.

Konsolę wybieramy też z uwagi na to czy chcemy płacić za coś za co nie powinniśmy. Czy chcemy aby konsola się nam zawieszała czy nie. Czy pasuje nam kształt padów. Czy policja zamknie nas za to, że pożyczymy koledze grę itp.

doradzać tę konsole która posiada

Posiadam obie konsole, a jednak doradzam ps3.

360

Plusy:

- Kinect (Minus i plus w jednym)

- Większość ludzi twierdzi, że pad jest lepszy.

- Chodzi cicho ale po 3-4 miesiącach zaczyna wydawać dźwięki, nawet po czyszczeniu (może z każdą tak się dzieje, albo moja jest jakaś zła)

Minusy:

- Nie obsługuje blu-ray.

- Trzeba zapłacić by grać w sieci.

- Kinect trochę słabo dokładny, za szybki ruch ręką i koniec.

PS3

Plusy:

- PlayStation Network jest darmowy.

- Obsługuje blu-ray.

- Ps3 Move.

- Gry w 3d.

- Częste aktualizacje

Minusy:

- Częste aktualizacje (Zwykle kilka godzin)

- Trzeba dokupić dodatkowe pady do move.

P.S Konsole kupiłem w tym samym dniu, jednak xbox zaczyna się zawieszać, dodatkowo lepiej nie ruszać konsoli gdy płyta w środku pracuje bo sie troche zarysuje (własne doświadczenie)

Częsta aktualizacja PS3 minusem? Nie no teraz to przesadziłeś. Padnę ze śmiechu.

Częsta aktualizacja konsoli = wydawca dba o oprogramowanie. Głównie są to aktualizacje do PSN.

Chodzi mi o to, że te aktualizacje zajmują zwykle kilka godzin, chociaż mogłem dać to też do plusów.