Konta steam - za darmo

aaaa rozumiem! dziękuje

Grałem w wieśka na PS4, teraz mam okazję zagrać na PC, dzięki :)

Pobieram właśnie gta, jak będzie trzymało jakąś minimalnie przyzwoitą liczbę klatek, to może kupię w przyszłości dla online. W dodatku mam okazję przetestować warhammera. Dzięki

Czy żeby używać konta z jakąś grą, muszę mieć dostęp do internetu? Chętnie bym Far Cry 4 do interka zgarnął <3

Rise of Tomb Rider:

Login: republic_catch034

Hasło: rise4823

Niestety ale nie da się zagrać:

"przepraszamy coś poszło nie tak..." :(

Hej, jeśli macie komunikaty w stylu "coś poszło nie tak" to może to być zabezpieczenie DENUVO. Powoduje ono, że dane konto można aktywować tylko 5 razy na 24h.

Far Cry Primal

Steam:

login: nick_kamil12121995 hasło: kamil12121995_far

Uplay:

Login: far_cry_kamil12121995@yahoo.com Hasło: farcry12121995

Dzięki za konta!

Bardzo chciałem sprawdzić tego dooma, pogram trochę i zadecyduję czy kupić go.

a mogę grać w te gry na swoim main koncie ?

Chyba pierwsza rzecz dla której warto było przeglądać ten portal. Szanowny autorze tematu - dziękuję bardzo.

a mogę grać w te gry na swoim main koncie ? 

tak, jak sobie kupisz

Nie wiem jak z pozostałymi grami ale TW:Warhammer nie działa

Dziki Gon przy po pobraniu 10gb przestał działać :(

21321321.png

Gry z Denuvo nie działają. Ruch na kontach jest za duży by w nie dało sie zagrac.

Doom, Warhammer, Tomb Raider ^^ Jak kolega pisal, dopuszcza w przeciagu 24 godzin tylko 5 logowań na grę. Wiec do jasnego pana! Jak ktos już gra a ma sciągnietę niez gra przez offline albo nie robi tego w ogole x-x

B

Dziki Gon przy po pobraniu 10gb przestał działać 

Było nie przerywać pobierania, bo normalnie nawet jak cię rozłączy to dalej gra jest pobierana w tle, inna sprawa jak się wyłączy steam-a, a później próbuje wznowić pobieranie to już inna bajka.

Dodatkowo przy 1 uruchomieniu trzeba się zalogować online i uruchomić grę, aby pobrało/aktywowało co trzeba, po czym wychodzimy z gry i w steam przechodzimy w tryb offline, od tego momentu gramy bez problemów ile dusza zapragnie.

Czasem ci sprzedawcy zmieniają hasła na wypadek zbyt dużego używania ich kont, wtedy legalny klient pisze do sprzedawcy i dostaje nowe dane, zapewne tak stało się w tym przypadku.

Panowie, można się jakoś pozbyć logowania do konta UPlay po pobraniu Far Cry Primal?

A nie da się ustawić trybu offline ? Co do autora tematu możesz zaktualizować 1 post i umieścić tam wszystkie linki, nie trzeba będzie wtedy szukać po wszystkich postach.

koło zębate w uplay i tam masz zaznaczenie trybu offline ale pamiętaj żeby wejść w online s powrotem musisz to odznaczyć 

To ja dorzucę jeszcze jedno konto steam do Rise of Tomb Raider może zadziała :P

login: Freaky_free058

Hasło: krz938yczKTAPy

Co do farcry primal nie da sie przejsc w tryb offline bo nie mamy passow do konta uplay. a do steam a steam wlacza uplay by wlaczyc gre. XD wtf? Po przejsciu na uplay w offline trzeba sie zalogowac :P

żadna z tych gier nie działa Warhammer fail Tomb Rider faril farcry fail coś działa z tej listy ??

Przeczytalbyś mój post wyżej to byś wiedział c:

Gry działają. Ale denuvo dopuszcza 5 logowań z różnych maszyn od ostatniej 5 maszyny zalogowanej jednego dnia. Czyli po 5 osobie ktora odpali gre i zapomni przejsc w tryb offline, wszyscy muszą czekać 24h od tego momentu..

Patrząc na to ile osób przegląda to forum, wziac pod uwage ze oni dali passy swoim znajomym a ci znajomi swoim mogli też dać.

Szanse ze trafisz w tą 5 są nikłe.