Konto battle.net tanio

Sprzedam konto Battle.net. Główne gry i elementy to:
Hearthstone (237 stron z kartami, 4485 gold, prawie 18tys pyłu, dostępne skórki i kilka pakietów, dużo kart legendarnych), (wartość przy zakupie ok.1000 zł)
Diablo 3 wraz z dodatkiem Reaper of Soul (2 lub 3 postacie z max lvl, dawno nie odpalałem), (d3 + dodatek ok.100 zl)
Wow z dodatkami do Warlords of Draenor(1 lub 2 postacie z max lvl), (kiedys ok 200 zl)
Heroes of Storm (też sporo grałem, wiec jakiś progres był ale nie pamiętam jak wysoko). (takie konta sprzedawane są za 50zł)
Nie pamiętam wszystkich postaci i ilości złota lub przedmiotów jakie posiadają, ale jeśli będzie potrzeba to zainstaluje gry i podam dokładne dane. Czekam na propozycje. Odpowiem na każdą wiadomość gulczas90@gmail.com

Chyba szybciej by było jakbyś ty zaproponował cenę dodatkowo piszesz że tanio gdzie wyliczasz każdą grę a jeśli chodzi o Wow-a to dodatek BFA jest już w podstawowym pakiecie a Ty piszesz że masz 2 postacie na max lvl w dodatku WOD gdzie 24 listopada wchodzi najnowszy dodatek.

Odzyskiwanie konta jest tak banalnie proste, że mógłbyś sprzedać te konto 10 razy. A posiadanie konta jako druga osoba bez twoich danych nic nie załatwisz. Także nie polecam nabywać kont blizzarda ( jako druga osoba )

Faktycznie postanie do Wowa mogę trafić na wartości, ale głównym kontem jest Hearthstone. Konto sprzedaję i oddam wszystkie dane