Konto BDO

Cześć, sprzedam takie oto konto. A tak na prawdę to jestem ciekawy czy dobrą cenę podałem, bo szukając w internecie nie znalazłem konta na podobnym “poziomie” więc dałem cenę w ciemno tak na prawdę.

https://allegrolokalnie.pl/oferta/konto-black-desert-ll2

Tak w skrócie… Nikt tego nie kupi, pety, namiot, coś masz czy nie widziałem tam na ss’ach nic, gs’a nie pokazałeś ale było, że nie masz boss gearu więc tak, Konto zostaw, nawet go nie wystawiaj, chyba, że potrzebna ci kasa to za 50zł może ktoś weźmie(Fairy-jedyne co coś warte) , ale i to jest mało prawdopodobne.

Szanuję Twoją opinię, ale 50zł to cena … nie adekwatna xD Myślę, że trochę przesadziłeś. Pety są na 4 tierze i jeden na 3 do autofishingu.

Pety to nie jest coś kto kupi gołą postać namiot czy kilka maidek. Ludzie kupują postacie jak mają gear. Kolega wyżej dobrze napisał 50 zł będzie spoko.

1 - 3 pety 4 tieru rozdawali w przeciągu 5miechow ?
2 - maidenki co masz all darmowe,
3 - koń nie curser więc mało warty,
4 - eq jak ktoś choć trochę zna grę eq zrobi lepsze w kilka dni zwłaszcza jak teraz masz season i dostaniesz więcej rzeczy z isu niż masz na koncie
5 - autofishing nie jest tak popularny, bardziej jeż jak już.
6 - life skille na master wbijasz w dzień. (Catering w behr) jak masz ene, 300contrybucji na piwie :slight_smile:

Mało CP/EP jak na life skille. Same life skille na niskim poziomie. Brak jeża. Gearu w sumie brak. Koń nie warty nic. Namiotu brak. Waga nie zakupiona.
Plus za wróżkę i pety oraz 10 slotów na postaci.
Ogólnie konto raczej mało warte. 100-120zł.

Ok, dzięki za opinie :slight_smile: Faktycznie, chuja warte xD