Konto do pogrania

Witam, chciałbym pograć z kolegą w tanki, ale potrzebuje jakiegoś konta z VII-VIII Tierem. Może ma ktoś takie konto na którym nie gra i nie jest mu potrzebne?

Kolega ma na sprzedaż, ale ma tam kilka X, czołgi premium itd... A kilka stówek chyba nie będziesz dawał?

Dobicie takiego tieru w WoT może zająć nawet pół roku, więc szczerze wątpie żeby ktoś ryzykował użyczając Ci konta...

Chociaż ostatnio w temacie z psc albo gw2 znaleźli się altruiści, więc...

powodzenia ^^.

@Offtop

mam tier III xd

Grając po pracy co dziennie te 2h/4h max. i w weekendy taki poziom dobija się od 4 do 6 miesięcy... a X tier rok. gram już 3 rok i mam 1x 10 i 4x 9 np i kilka 8/7

Gram rok i mam 5x X tier , prawie kolejny zaraz w garazu. A mialem nie raz przerwy po 3 tygodnie od WoT'a. Grajac 2-5h dziennie mozna takie czolgi wbic bez problemu o ile nie jest sie pomidorem z wr<50%.

Zapomnialbym. NIE KUPILEM ANI DNIA PREMIUM ! Jedyne co kupilem to zarabiarke VIII tieru bo byla tania (JgTig 8,8 cm). Aktuallnie nie gram juz ponad 4 tygodnie ze wzgledu na internet ktory mam na stancji - jest tragiczny.

Dobicie takiego tieru w WoT może zająć nawet pół roku, więc szczerze wątpie żeby ktoś ryzykował użyczając Ci konta...Chociaż ostatnio w temacie z psc albo gw2 znaleźli się altruiści, więc...powodzenia ^^.

Kolega 8 tier wbija w 3-4 dni , 9 i 10 tier w 2 tyg.

W wocie niestety żeby grać spokojnie tierami IX i X trzeba mieć zarabiaczkę.

Witam, chciałbym pograć z kolegą w tanki, ale potrzebuje jakiegoś konta z VII-VIII Tierem. Może ma ktoś takie konto na którym nie gra i nie jest mu potrzebne?