Konto STEAM na wypasie

Sprzedam konto na STEAM - 10 letnie - 313 gier - a - Kup teraz za: 2999,00 zł - Wrocław - Allegro Lokalnie

Nie chce niszczyc ci nadziei, ale takie konto sie nie sprzeda. Nikt o zdrowych zmyslach nie kupi za tyle konta z grami, nawet jak suma ich wartosci byla dziesieciokrotnie wyzsza od prezentowanej ceny. Poza tym, sam napisales ze konto jest na regionie argentynskim i gry nawet na premiere sa w smiesznych cenach. Powinienes chyba w takim razie napisac ile w ta premiere kosztowaly.

Po 1. Jak jestes zainteresowany dana gra. to po prostu ja kupujesz. Na swoje konto. Watpie by ktos spojrzyl na ta liste i zobaczyl akurat 100 gier w ktore chcial zagrac.

Po 2. Takie konto zbyt latwo odzyskac. I to wcale nie potrzeba do tego konta email.

Po 3. Handlowanie kontami samo w sobie jest na pograniczu legalnosci, wiec okradziony moglby pomyslec ze nie dostanie pomocy w razie takiego zdarzenia. Zbyt maly zysk dla zbyt duzego ryzyka.

1lajk

Nie wiem po co wystawiasz tu takie konto i jeszcze ten scren ze steam :smiley: . 3tys zł gdzie na screnie pokazujesz 3 gry za 250zł ± ktore sa warte 40zł na enebie ze wszystkim DLC typu dark souls, to nie chce znać reszty tytułow 310 gier pozostałych :smiley:

Oj tam chłopak szuka frajera:) 95 % gier to bundle z tego co przejżałem ^^ Do tego gry kupowane na Argentynie więc no ^^ To ja chyab swoje konto myśle tak za 10k wystawie jak to za 3 ma iść xD

Zgadzam się konto jest nudne i nigdy bym nie dała 3k

Problem w tym że większość z tych gier kupisz za połowe ceny jak nawet nie 1/4 na stronach jak g2a xD nikt ci nie kupi nawet za 1k tego konta. Zwłaszcza że większość gier ma swoje lata.

Przykładowo twoja najdroższa gra fallout 4 vr jest dostępna w wersji klucz na steam za 25zł na kinguin czy 36zł g2a xD

spoko, sporo gier bylo rozdawane za frytki. a inne lataja po 30gr na gamivo xD

Bez obrazy, ale to nie jest konto na wypasie.

dam 100 zł na zachęte

Doładuj 3100zł na konto steam i można kupić

Byniu, popłynąłeś z tą ceną. xD

dokładnie, popłynąłeś z ceną xD