KONTO WoW: Shadowlands z abonamentem do 17.03

https://allegrolokalnie.pl/oferta/konto-wow-shadowlands-z-abonamentem-do-17-03

Witam,
sprzedaję konto Battle.net z zakupionym najnowszym dodatkiem do WoW’a i wszystkimi poprzednimi oraz abonamentem umożliwiającym darmowe granie do 17 marca 2021 r. Konto sprzedaje ze względu na brak czasu na grę, wszystkie dane do konta podaję drogą elektroniczną, zaraz po zaksięgowaniu przelewu, razem z danymi do skrzynki pocztowej. Nikt inny prócz kupującego nie będzie miał do niego dostępu, staniesz się jedynym posiadaczem konta. Zapraszam do skorzystania z okazji!

Wystarczy kawałek kodu i kupujący traci konto a właściciel je odzyskuje.

Ta i dostaje bana za sprzedaż, trochę wyobrażni

Na tym forum siedzi takie rakowisko, że potrafią aukcję zgłosić do supportu żebyś bana dostał byle nie dać zarobić więc wszystkiego się mozna spodziewac

nie warto, konto battle net nigdy nie będzie po sprzedaży w pełni kupującego, ponieważ podczas rejestracji konta podaje się imię i nazwisko i możesz zmienić maila / login / hasło / dodać weryfikację dwustepową / dodać token na telefon / zrobić co zechcesz ale nie zmienisz imienia i nazwiska i wystarczy, że sprzedający zgłosi się do supportu blizza i powie, że konto mu skradziono, prześle zdjęcie z dowodem osobistym gdzie jest imię i nazwisko i support będzie miał Cię głęboko gdzieś :slight_smile:

Więc fajnie zrobić sobie screeny z aukcji i po prostu podjebać delikwenta że sprzedaje konto i w tedy blokują konto :slight_smile:

z tym skradzionym kontem nie przejdzie, sprawdzą logi i historie konta. W 3/4 przypadkach z automatu dostajesz bana. Miałem kiedyś sytuacje że mi konto skradli i uwierzcie mi 2 tyg udowadniałem że konto jest skradzione a nie że je sprzedałem…
Ogólnie Blizz ma w tych sprawach gotowe rozwiązania :smiley: