Konto wow sprzedam

Sprzedam konto w wowie, dość dobrze wyposażone
W HotS’ie mnóstwo bohaterów / wierzchowców / skinów etc. O więcej szczegółów proszę zainteresowanych o kontakt.

Keystone master 9.1 zrobiony.

Mam do zaoferowania konto w grze World of Warcraft (dodatek shadowlands w wersji EPIC) na serwerze Burning Legion. Łącznie 11 postaci. 10 na BL (5x60) Horda, 1 50 lvl shaman na Silvermoon Ally.

Mega konto, 100 mountów, 149 petów, 10k achi points, 5 postaci na 60lvlu z wysokim ilvlem gotowe na end-game. Ponad 2k m+ score w 9.1. Na kilku postaciach był robiony mage tower, na pewno na dh. Kampania 9.1 6/9. Możliwe jest już ukończenie całej kampanii.

Ze sklepu wykupiona zabawka transmogripher / mount świnia z chińskiego nowego roku(Hogrus).

Na koncie jest również Diablo Reaper of Souls bez dodatku Nekromanta.

Hunter (mm) 76 Kyrian Renown / 247 ilvl / 262 lego. Latanie.

Paladin (prot/holy) 77 Venthyr Renown / ok 35 Kyrian / 250 ilvl. Lego 262ilvl w holy. Latanie.

Rogue (outlaw) 40 Night Fae Renown / 222 ilvl

Priest (disco) 40 Kyrian Renown / 222 ilvl

Warrior (prot) 22 Kyrian Renown / 40 Necrolords / 220 ilvl

Hunter i paladin mają potrzebne do gry conduity 239 ilvl. Na obu jest bisowa legenda 262ilvl. Kilka legend na kilku postaciach + soul ash na następne (na screenie wycraftowane 262). Pozostałe 3 alty mają legendy 235 i conduity 200-213.

Kilka unikatowych mountów, niektórych już nie można zdobyć (w galerii kilka screenów):

-Colossal Slaughterclaw

-Core Hound(ceny za mounta w internecie zaczynają się od 2000€)

-Corridor Creeper (mount do maw)

-Ensorcelled Everwyrm

-Fathom Dweller

-Hearthsteed

-Heavenly Onyx Cloud Serpent (ceny za mounta w internecie zaczynają się od 400€)

-Hogrus, Swine of Good Fortune

-Marrowfang

-Primal Flamesaber

-Sintouched Deathwalker

-Smoldering Ember Wyrm

-Violet Spellwing

-Traveler’s Tundra Mammoth (mount do naprawy)

W razie pytań śmiało pisać. Mogę przesłać linki armory dla chętnych.

Discord: piwi#1106

Przekazuje wszystkie dane, kupujący zmienia email, hasło, numer telefonu, pytanie bezpieczeństwa. Konto sprzedawane na własność kupującego.
Ogólnie opis dość stary bo kiedyś próbowałem sprzedać, więc wszystko na pewno na plus. Jest kilka tyś golda na początek.

Up

Allegro usuwa aukcje ze sprzedażą kont i dostępem do kont. Już próbowałem konto z eso sprzedać cały czas usuwają.

mówisz, że usuwa? TO dziwne.
https://allegro.pl/kategoria/gry-online-mmo-world-of-warcraft-45753?string=konto%20world%20of%20warcraft

Tak nawiasem mówiąc, to to forum właśnie od tego jest, więc zbędny spam :wink:

up

Up

https://allegrolokalnie.pl/oferta/konto-world-of-warcraft-zoi

Do zamknięcia