KPDO pokemon

a na jakim serwerze gracie?

Pandora to jest z tego co widzę.

Pandora.
Co do poziomu, na początku idzie szybko, później to inna bajka :) Masz EXP Table, nawet wypisane jak włączasz klienta po prawej stronie :) Lagi są miejscowe i zdarzają się serio rzadko.

Lagi są co 0,5 sekundy. xD Będzie tu jakiś balans? Vine whip co 3 sekundy wycinające wszystko na hita w linii prostej ofc jest lekko mówiąc średnio ok. :D Wbije sobie z 100 lvl zobaczę jak to wygląda dalej.

hmm wytlumacyz mi ktos o co tu chodzi? o.O

Bo jestem w centrum i wyjsc nie moge :S

Ja lagów nie mam co 0,5s :) Vine Whip co 3s, mówisz pewnie o turtwigu ^^

Co 2 kroki jest lag. Myślę, że to jest właśnie około 0,5 sec. Sprawdziłem ping i na "znajomym". Również je ma. Yup właśnie turtwig. :D Drop też jest duży. 2 waterki w 10 minut i plate jakieś. ;>

To masz szczęście bo ja przez 80 lvl wydropiłem tylko 6 stone ;) Lagów nie mam, jak mówiłem ;d

Siemano, jeśli bym zaczął dzisiaj z grać tam, mogę liczyć na jakieś wsparcie/ pomoc dla newbiego? Wprowadzenie w świat gry itp, grałem w tibie, ale nigdy na "modzie" pokemon.

Teraz poleciał Venom. Sewei jak chcesz to chodź do Saffron zademonstruję Ci ock w pokeotsach. ^^ Nick Sosna.

Niczym się nie różni, prócz tego że walczysz za pmocą komend "m1" etc

Może jakiś ts dla chętnych osób ?:s

Dobra gram z wami nick - Ulubion

Jak tylko dojade do domu, to was pododaje :)

No właśnie ten serv się mało różni od tibii. xD Nick Sosna jak wspomniałem. Ts'a niestety nie mogę udostępnić póki co. ^^

EDIT: 13:24 Loot of a shiny tentacool: a Water Stone, a Vennom Pendant. 13:42 Loot of a slowpoke: an Enigma Stone.

No właśnie ten serv się mało różni od tibii. xD Nick Sosna jak wspomniałem. Ts'a niestety nie mogę udostępnić póki co. ^^EDIT: 13:24 Loot of a shiny tentacool: a Water Stone, a Vennom Pendant. 13:42 Loot of a slowpoke: an Enigma Stone.

jakiego otsa ty wiec polecasz??

PxG, które już nie jest otsem, a osobną grą jeśli ktoś szuka czegoś na dłużej niż kilka dni. Ten serv kpdo to taki widzę dla funu na kilka dni. :D Zresztą zobaczymy zaraz 60 lvl. ^^

Zagram z wami nick w grze:Turson

Pograłbym, ale jednak lagi są za duże.

Bardzo chętnie zagram jeśli zdobycie Gardevoir(Ralts) jest normalne.Inne serwery mnie odrzucały bo zdobycie mojego ulubionego pokemona graniczyło z cudem i miały go zwykle 2 osoby na cały serwer :/