Kredyt w banku a BIK i BIG

Pisać o takich sprawach na forum o grach, idiotyzm :)

Zapewne dostanę warna ale nie mogłem się powstrzymać :)

warn_ico.png
Powinieneś zatrudnić się jako jasnowidz ~ NS
Pisać o takich sprawach na forum o grach, idiotyzm Zapewne dostanę warna ale nie mogłem się powstrzymać

Dział inne więc jedyny jaki idiotyzm tutaj widzę to twój post.

Decyzja wstępna więc teraz przeglądają twoją historię w innych bankach

Posiadam kredy w alior banku, wszystkie raty są spłacane w terminie.

Zdziwiło mnie to że kobieta powiedziała : "Tak kredy został udzielony, rata 49zł "

No a potem ten mail.

Napisałem tutaj, ponieważ nie wiem czy szukać czegoś innego bo wiadomo że to wszystko może się ciągnąc nawet i tydzień, a mi zależy na czasie.

A co sądzicie o tych nie zapłaconych chwilówkach ?

W przypadku kredytów na oświadczenie bank sprawdza twoją historie kredytową w Bik-u (w przypadku tak małych kwot wystarczy podać wyłącznie dane z dowodu). Jeśli nie miałeś żadnych opóźnień w spłacie poprzednich kredytów i żaden inny bank nie zgłosił cię do Biura Informacji Kredytowych to kredyt otrzymasz. Jest jeszcze klika innych sytuacji w których mogą go odrzucić ale skoro zadzwonił do ciebie konsultant powiedział, że otrzymałeś to otrzymałeś. Nie wiem jak jest w credit agricole dokładnie ale teraz kurier powinien przyjechać z wnioskiem i umową.

Pamiętaj że masz 14 dni na rezygnacje z kredytu, zwróć też uwagę czy na umowie są te same kwoty które były ustalane przy składaniu wniosku.

@ up wszystko zależy od chwilówki ale to są parabanki (czyli lichwiarze) i oni nie umieszczają informacji o zadłużeniu w BIK-u(z tego co mi wiadomo).

Tak jak napisałem obecnie mam kredyt w alior bank, tam wszystkie raty są regulowane na bierząco.

Tylko zostały te chwilówki vivus itp które wziąłem rok temu.

Jak są raty spłacane na bieżąco to nie ma problemu. Wiosek mogą jeszcze odrzucić jak łączna kwota twoich miesięcznych zobowiązać przekracza 1/3 zadeklarowanych dochodów (ale wtedy otrzymał być informacje mówiącą o braku zdolności kredytowej )

Skoro jednak masz już umówionego kuriera to znaczy ze wszystko przeszło.

Tak, raty są spłacane, tylko ze w aliorze. Kredyt brałem bodajże jak jeszcze nie widniałem w BIG.

Dzięki wielkie Panowie za pomoc. Troszkę się uspokoiłem.

Temat myślę że można zamknąć.

A te chwilówki na jaką kwotę jesli mozna wiedzieć??

600, 900 i bodajze 900

A czytałeś dokładnie umowę ile % odsetek ci dolicza jak nie będziesz spłacał?? Coś już spłaciłeś z tych chwilówek??

Tak, czytalem. Nie splacilem

Dokładnie wszystko przeczytałeś?? Ostatnio było głośno o takich pożyczkach i ze karne odsetki mogą wynosić nawet 1000% pożyczonej kwoty...

To na pewno nie o tych chwilowkach mowa.

http://tvp.info/informacje/biznes/uwaga-na-chwilowki/12245357

Pamiętaj że oni ci tej kasy nie darują więc prędzej czy później i tak ją oddasz...

Różnie to bywa z tymi chwilówkami, znam około 30 osób (poważnie teraz pisze) które posiadają takie chwilówki i moze trzy osoby je spłaciło.

Do 10 lat od momentu podpisania umowy mogą z ciebie tą kasę ściągnąć...pamiętaj że nikt nie jest w tym kraju tak dobroduszny żeby pożyczać komuś pieniądze i potem o tym zapominać, tak więc biegnący czas działa tylko na twoją niekorzyść. Któregoś pięknego dnia dostaniesz pismo o ponagleniu spłaty pożyczki + odsetki w terminie do np 30 dni a jak nie sprawa jest kierowana do sadu (o ile nie zajmie sie tym od razu firma windykacyjna) a wtedy oddajesz kwotę pożyczki + odsetki + koszty sądowe....

Nie zawsze tak jet @up

Wysyłali mi umowy do podpisania, ja żadnej umowy nie podpisałem własnoręcznie.

Weryfikacja polegała na tym że przelałem im 1zł i w tytule wpisałem "Akceptuje warunki..."

No sam widzisz akceptowałeś warunki umowy wykonując ten przelew...To jak z tymi reklamami co sms przychodzą o wygranych odpisując na nie akceptujesz regulamin i potem nagle sie okazuje że w regulaminie pisało że codziennie będą ci ściągać z konta jaką tam opłatę ale oni są kryci bo przecież akceptowałeś ich regulamin...

Hmm... w takim razie po co wysyłali mi umowę do podpisania ?