Krótki opis

Cześć, pierwsze pytanie (tylko nie wybuchać śmiechem) czy jest F2P? ;d drugie trudno wbić jest lv cap? jakie są profesje/rasy? na czym (głównie) polega gra, expimy czy tylko robimy misje? jeżeli (tak) jak bardzo rozbudowany jest crafting? Wspólne wyprawy na bosy? no i gdybym zaczął grać jaki serwer wybrać... :D

PS: Jak wygląda IS oraz "balans" postaci?

  • F2p - bez udziwnień w IS. Pełnoprawne F2p z kilkoma mniej lub bardziej ciekawymi bonusami za konta premium (które to premium możesz kupić tylko za prawdziwą kasę.)
  • Nie jest trudno wbić lvl. 2-3-4 godzinki dziennie i w 5 dni masz wbity ten 45. do 50 z 2 kolejne dni, czyli ~tydzień i masz cap'a.
  • Profesje masz: Force Master (magia), Destroyer (zerk), Assasin, Blade Dancer, Blade Master, Kung-Fu Master (KFM), Summoner.; Rasy nie grają roli chyba że lubisz się oglądać.
  • Gra polega na robieniu daily (90% Twojego czasu w grze po skończeniu fabuły) i PvP (zarówno Open PvP jak i Arenki 1vs1 3vs3)
  • Gra jest nastawiona głównie na PvP - za wbicie wyższych rang masz bonusy do surowców które zbierasz i wymieniasz (Zen Bean -> Soulstone)
  • PvE w tej grze jest jedno z najprostszych jakie kiedykolwiek widziałem w grze.
  • Crafting jest bardzo intuicyjny, dochodowy i .... bardzo czasochłonny. Jednakże, jeżeli rozwiniesz sobie craft to możesz bardzo ladnie w tej grze zarabiać.

Balans jest taki że jedne postacie mają lepiej inne gorzej - ale trzeba zaznaczyć że każda klasa może wygrać z każdą pod warunkiem że ogarnia się już na prawdę dobrze. Sytuacje typu "klasa X kładzie klasę Y bez trudu" istnieją, ale pvp jest na tyle dynamiczne że to czy wygrasz czy przegrasz mecz zależy w 80% od Ciebie a w 20% od klasy, mnóstwo możliwości build'u postaci, który możesz zmieniać w dowolnym momencie rozgrywki!!

PvE jak wspominałem w tej grze jest - opiera się na robieniu daily instancji 4-6 i 24 osobowych przy czym te ostatnie odbywają się na zasadzie otwartego kawałka mapki gdzie nie musisz mieć party tylko biegasz i widzisz innych graczy a gdy bijesz bossy to liczy się dmg który mu zadasz a nie kto uderzy pierwszy.

Serwer jakikolwiek możesz sobie wybrać, ponieważ 90% istancji działą tu na zasadzie cross-servera.

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź ale zapomniałem spytać o jedno. Czy warto?

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź ale zapomniałem spytać o jedno. Czy warto?

Jeśli grałeś w wowa czy aiona lub terą, dość szybko przyjdzie ci wygodne granie, combosy bardzo fajne są (łatwość też zależy od klasy, najtrudniejszy jest Kung Fu Master do opanowania. Gra warta poświęcenia swojego czasu, gra się bardzo przyjemnie i przedewszystkim fabuła również jest wciągająca. Na każdym serwerze znajdziesz naszych jak i polskie gildie, najwięcej jest z tego co wiem na windrest i jeszcze na jednym.

Cześć, pierwsze pytanie (tylko nie wybuchać śmiechem) czy jest F2P? ;d drugie trudno wbić jest lv cap? jakie są profesje/rasy? na czym (głównie) polega gra, expimy czy tylko robimy misje? jeżeli (tak) jak bardzo rozbudowany jest crafting? Wspólne wyprawy na bosy? no i gdybym zaczął grać jaki serwer wybrać... :D

PS: Jak wygląda IS oraz "balans" postaci?