Książka o tematyce Eragona

Jak w temacie szukam czegoś podobnego do Eragona. Głównie mam tu na myśli właśnie smoki, magię, może jakiś romans w trakcie aczkolwiek niekoniecznie. Chciałbym dostać jakieś propozycję. Słyszałem, że jest jakaś książka która nazywa się "Zły Mag" albo coś w ten deseń ale nie pamiętam dokładnie nazwy a ponoć jest na prawdę zacna.

Trylogia Czarnego Maga, Polecam jest tam wszystko co opisałeś , fakt że dużo tego nie ma ale tylko brakuje tam smoków ;)

Właśnie o to mi chodziło! :)

Jak ktoś jeszcze ma jakiś tytuł to z chęcią zerknę :)

no widzisz ;) cieszę się że udało mi się pomóc ;D

Tej samej autorki "Era Pięciorga", też brak smoków, ale książka zaje...

Ja mogę polecić serie Ziemiomorze, są smoki chociaż to nie główny wątek :D

Od siebie dorzucę jeszcze trylogię anioła nocy Bretta (o zabójcach) i trylogię powiernika światła (magia z perspektywy kolorów), również jego. Czytam bardzo dużo fantastyki i te dwie są w czołówce moich ulubionych. Wciągają jak cholera.
Jest też jeszcze Przywoływacz Dusz i kolejne części, tutaj akurat bardzo podobało mi się postawienie na drużynę, główny bohater nie jest takim super mega kozakiem, tylko wszyscy wspólnie współpracują, rzadko się to zdarza.

Poczytaj klasyke gatunku, czyli jak ktos wyzej napisal: Ziemiomorze. Cala sage oczywiście.

Jak w temacie szukam czegoś podobnego do Eragona. Głównie mam tu na myśli właśnie smoki, magię, może jakiś romans w trakcie aczkolwiek niekoniecznie. Chciałbym dostać jakieś propozycję. Słyszałem, że jest jakaś książka która nazywa się "Zły Mag" albo coś w ten deseń ale nie pamiętam dokładnie nazwy a ponoć jest na prawdę zacna.