Książka

Poleci mi ktoś jaką fajną książkę która mu się spodobała?

Pasuje mi każde uniwersum i problematyka, jestem wszytkoczytalny.

Kroniki Żelaznego Druida, kipi akcją i humorem ( komentarze psa i Peruna po prostu rozbrajają :)

Diune i Zwiadowcy

"Siewca wiatru" Kossakowskiej.

Łatwiej by było jakbyś napisał co przeczytałeś. Od siebie polecam Pieśń Lodu i Ognia oraz rodzimego Wieśka

Cały cykl o Czarnej Kompanii, poza tym Cykl Inkwizytorski.

A ja bym ci polecił Morta

Epic Fail.... sam sobie w temacie odpowiadam xd.

Wszystkim lajki daje za wysiłek odpowiedzi

Całą saga Wiedźmina , Pan Lodowego Ogrodu cały , Zaginiona Ewangelia / Assasin's Creed wszystkie książki

Trylogia czarnego maga polecam, albo coś tolkiena może hobbit ( ze względu na ekranizacje, nie mogłem się doczekać kolejnych części to kupiłem w biedrze za 10 zł i przeczytałem a co ^_^) ?

Akty Caine'a, Kroniki Wardstone, Kroniki Królobójcy, Koło Czasu

Droga cienia

trylogia Aniołów Cienia

Trylogia Warcraft: Wojna Starożytnych

Diablo III : Zakon

Assassin's Creed : Renesans

Jarosław Grzędowicz "Pan lodowego ogrodu". W czterech częściach. Zacna książka.

Również Joe Ambercrombie i jego "Zemsta najlepiej smakuje na zimno" i "Bohaterowie". Inne książki tego świata też są pewnie fajne, ale czytałem tylko te dwie.

MUMINKI pamiętnik tatusia Muminków

Anioły i Demony, Kod Leonardo da Vinci, Zaginiony Symbol, Inferno. Książki Dana Browna :)

Wow, ty tak na serio? Podajcie mi tytuly fajnych ksiazek, a ja nie napisze nawet czego od lektury oczekuje, bo mi sie nie chce? Serio? Czy wiesz, ze kazdy teraz bedzie rzucal tytulami, ktore mu sie spodobaly,ale to wcale nie znaczy, ze tobie te pozycje rowniez przypadna do gustu? Rownie dobrze mogles wejsc na stronke jakiejs ksiegarni, odpalic najlepiej sprzedajace sie ksiazki i wybrac z zamknietymi oczami kilka z nich, a potem je czytac i przy okazji zastanawiac sie, dlaczego nie kreci cie pozycja typu " jak lowic raki w jesienny wieczor". Troche powagi, prosze. Zamykam.

Poleci mi ktoś jaką fajną książkę która mu się spodobała?

Pasuje mi każde uniwersum i problematyka, jestem wszytkoczytalny.