Książki o motywacji, samorozwoju?

Witam, w tym temacie możecie podać książki o samorozwoju motywacji, które na was jakoś zadziałały. Jak dla mnie obowiązującą lekturą z tego typu literatury jest :

- " Potęga podświadomości " Autor : Joseph Murphy

To są prawdopodobnie najlepsi Autorzy tych tematów :

Jim rohn

Anthony robbins

Zig Ziglar

Brian Tracy

Anthony Robbins napisal swietna ksiazke "Jak obudzic w sobie olbrzyma". Mam ja na telefonie i jak bede mial czas, to ja pochlone, ale kazdy ja chwali.

Mozna ten wspomniec o ksiazkach na temat NLP np. "NLP w 21 dni". Ta przeczytalem i stwierdzam, ze jest bardzo fajna i zawiera przydatna wiedze. To tyle ode mnie :)

No a może coś od polskich twórców ja osobiście polecam Bartłomieja Popiela. Ja przeczytałem jego " Zrobię to dzisiaj! " bardzo krótka jak na tego typu książki, mimo to bogata w treść.

Ja ci polecam Nick Vujicic "dyrektor Life Without Limbs''. Nie będę ci opisywał samej książki ale jest mocno motywująca.

Odświeżam. Na soutboxie pisali, że wolno o ile temat otwarty :P

Polecam "Prawa sukcesu" Napoleona Hilla, wszystkie cztery części. Jest to ogromna składnica bezcennych informacji.

Zwiadowcy,wszystkie 12 części i 13 co ma wyjść XD

Techniki zapamiętywania od Borala.

Jak uważasz czy każdy z nas ma szansę na sukces mając kilka pomysłów chęć do działania oraz dostęp do internetu? Zastanawiałem się nad tym i doszedłem że, jest to możliwe. Wystarczy właściwa motywacja i trochę wytrwałości i wiary.

Jon Kabat-Zinn Życie piękna katastrofa.

Charakter i sukces. Jak osiągnąć trwałe szczęście i powodzenie w życiu. Niesamowita książka, często do niej wracam. Polecam bo naprawdę warto.

Witam, w tym temacie możecie podać książki o samorozwoju motywacji, które na was jakoś zadziałały. Jak dla mnie obowiązującą lekturą z tego typu literatury jest :

- " Potęga podświadomości " Autor : Joseph Murphy

Polecam “Oskarżam arcyksięcia Rudolfa” mnie bardzo zainteresowała…to temat nie całkiem jasnej sprawy śmierci jedynego syna Franciszka Józefa lub "Dzieje pięknej bitynki"nawet jak ktoś nie lubi historii -tez godne polecenia
Z wartościowych ksiażek naukowych mogę jeszcze polecić Anatomię Bochenka, warto jest mieć w biblioteczce.

Technika Uwalniania