Ksw 20

Witam,mam zamiar obstawić walki KSW 20 i kieruję się do was z taką prośbą co powiecie na temat tych walk :

Pudzianowski vs Piliafas

Le Banner vs Różal

Anzhiev vs Reed

Moje typy co do tych WALK

Pilifas

Rożal

Anzhiev vs Reed (nie wiem ;p )

Proszę tylko,aby się wypowiedzieli ci co się znają na MMA ;)

Różal? ta wytatuowana małpa?

Pudzian wygra bo to zawsze ustawione jest, ich kura nie może zdechnąć.

ZNają się na mma mają sie wypowiadać ci? Te walki to nie mma. To ustawione przedstawienia.

dokładnie, nie baw się w obstawianie ksw bo to porażka, większość walk jest ustawiana aż to strasznie razi w oczy... Dzisiaj obejrzałem 3 walki aż do momentu jak walczył bodajże wiśniewski z kim tam i sędzia nie słusznie przerwał pojedynek.. nie wiem czy tak miało być czy to też błąd sędziowski ale coś za dużo tych błędów ( nie mówiąc już o jednej z walk pudzianowskiego kiedy to ewidentnie przegrał a sędziowie uznali, ze wygrał, a po kilku dniach kiedy powstał bojkot stwierdzili, że jeden z sędziów nie przekazał kartki.. no ludzie ) a najbardziej mnie śmieszy to, że cyfrowy polsat życzy sobie za oglądanie tej kaszany 30 zł... Naprawdę odpuść sobie obstawianie ksw bo to nie ma sensu a kasa pójdzie w błoto...

Anzhiev ladnie wygral.

Rozala nie lubie, ale wygral ;p

Walka Moksa - pelna klasa :D

A Pudzian przegra :D - edytuje - wygrał, pozytywnie zaskoczony ;p

Pudzian wygrał ^^ Dobrze ustawiona walka, przeciwnik leży i zbiera ciosy heh

A pier**licie od rzeczy, wielcy znawcy mma. Widać po pudzienie, że nauczył się już trochę, w końcu trenuje już 2 lata i to nie byle z kim. Fakt faktem np. walka różala nie była zachwyscająca ale wiekszość była na dobrym poziomie. Z resztą to jest dopiero 20 gala ksw a np. ufc ma już za sobą 151 gal, więc czego wy oczekujecie, że od razu u nas będą walczyć gwiazdy śiwiatowego mma i każdy będzie walczył na najwyższym poziomie ?? Dajcie se na wstrzymanie chłopaki bo głupoty pleciecie jak mało kto.

W sumie to nie zaluje wydanej kasy za ogladanie ale moglo to byc tansze;p

Ja oglądałem całą galę za friko. Nie będę im dawał w kieszeń 3 dych, bez jaj.

Witam,mam zamiar obstawić walki KSW 20 i kieruję się do was z taką prośbą co powiecie na temat tych walk :

Pudzianowski vs Piliafas

Le Banner vs Różal

Anzhiev vs Reed

Moje typy co do tych WALK

Pilifas

Rożal

Anzhiev vs Reed (nie wiem ;p )

Proszę tylko,aby się wypowiedzieli ci co się znają na MMA ;)