Kto się jeszcze waha czy kupić Swords of Legends Online?

i widzisz znowu chcesz zabłysnąć “zacznij pisać zdania z dużych liter” a nie wiesz przygłupie że się zaczyna zdania z “wielkich” liter … Zaczynasz kolejną dyskusję akademicką o p2w w Elyonie, zostajesz rozjechany więc stwierdzasz że dla ciebie to i tak nie jest p2w xD To się nie trzyma kupy, ty chyba jesteś jak ten Jasio z wczorajszego hejt parku, nie ważne że to co mówi nie ma sensu i że wszystkie argumenty mówią inaczej to i tak twierdzisz że deszcz nie pada … Szkoda czasu na takich jak ty … idz zrób coś porzytecznego zamiast przekonywać ludzi do swoich popierdolonych bezsensownych przekonań i doświadczeń

To napisz mi definicję p2w. Jak mi napiszesz to przyznam Ci rację. Bo puki co nikt na tym portalu tego nie zrobił. Piszę coś ale nie wiem co to XD. Powodzenia misiu kolorowy z definicją.

2021 a ci dalej się kłócą o P2W w BDO. :smiley:

1lajk

I do tego na temacie który nie dotyczy BDO ani p2w i weź tu później wejdź w taki temat a tu 0 informacji z nim związanych.

2lajki

Dobra bez już tego p2w kekw. SOLO gra średniak z drętwą grafiką i tyle na koniec.

Nie wiem ale się wypowiem xD Fck Yee

Solo to średniak i Elyon to średniak, tu nie ma co dyskutować, ale takie czasy że w te średniaki bedzie gała masa ludu, kwestia gustu, sam będę grał w obie gry i pewnie się będę dobrze bawił ale nie mówię że deszcz pada jak na mnie srają

Ja powiem ci szczerze że dla mnie wszystkie gry to średniaki. BDO, Solo, Eso, WoW ( ten co jest teraz ) i tak dalej. Żadna gra która wychodzi od dłuższego czasu niema nic co wyróżniało by ją od innych. Dlatego pisanie " A to jest lepsze od tamtego. " Jest całkowicie bez sensu. PS. Grafika nie świadczy o jakości gry MMO.

Panowie, panowie -spokojnie! Wyjdą gry, zagracie i stwierdzicie, że…

obie to crapy :rofl:

Brak rozterek zdecydowanie dobrze musieli by mi zapłacić abym chciał w to grać xD

2lajki

z takim nastawieniem nie zagrasz w żadną grę do końca życia :smiley: chcesz żebym ci powiedział dlaczego? :smiley:

Dodam od siebie wiadomość, jeśli ktoś zastanawia się nad kupnem.
Grałem podczas pierwszej bety, teraz na początku drugiej bety wbiłem maksymalny poziom i zacząłem robić dungeony na wyższych poziomach trudności. Tutaj zaczynają się OGROMNE problemy z optymalizacją. Mając GTX 1650, 16 gb ramu i Ryzen 7 3750h osiągam 10 fps (Ogromna ilość mobów oraz graczy z drużyny). Co moim zdaniem jest wielką niepoważnością. Nie da się tak grać (Robiąc solo dungeony mam 60 fps…). Dobrze, że gameforge przyjął mojego refunda i jestem w procesie zwrotu pieniędzy.

W tych czasach grać na 1650 ty jesteś normalny?

Oo znalazł się “pro gamer” co w tych czasach kupił gpu po zawyżonej cenie?
Zacznę od tego, że mój sprzęt spełnia więcej niż minimalne wymagania do grania, (W minimalnych zalecają gpu z 2gb vram).

Też myślę że 1650 spokojnie spełnia wymagania ale w wersji stacjonarnej pc, a ty podałeś specyfikacje laptopa (ryzen 3750h).
W takim wypadku nie brałbym pod uwagę rekomendowane wymagania ponieważ jeśli chodzi o laptopy nawet gamindowe to wydajność może być nawet o 50% słabsza.
Na szczęście mogłeś wypróbować przed premierą i zwrócić.

1lajk

Zacznijmy od tego

  • GownoForge jest wydawca.

  • Jeśli teraz nie ma P2W to pozniej bedzie

  • Z populacja bedzie jak w kazdej innej grze mmo z p2w, czyli zostana sami donatorzy

  • Jeszcze raz WYDAWCA JEST GOWNOFORGE

  • Cena z dupy 150 ziko za podsawke z pozniejszymi elementami P2W.

1lajk
  • przekręcenie nazwy by zawierała w sobie scam, crap, syf, gówno lub inne pejoratywne określenie w celu pokazania jakim cool się jest - zrobione
  • wspomnienie o p2w, mimo że nic na to nie wskazuje, nie było nawet jakiś wątpliwych przecieków - zrobione
  • stwierdzenie że nikt w to nie będzie grał, bo ja, random z internetu w to nie gram - zrobione
  • powtórzenie poprzednich punktów, najlepiej kilka razy jakby ktoś nie zauważył za pierwszym - zrobione
  • zbulwersowanie że za grę się płaci, bo jak to tak - zrobione
1lajk

GTX 1080, ryzen 1600 z tej strony, jasne są problemy w 10 osobowych dungach z masą mobów, jednak z opcją ukrywania graczy oraz zmniejszeniem ilości efektów innych graczy jest ok i nigdy tak tragicznie nie spada. Nie będę jednak bronił optymalizacji bo dopóki nie będzie przejścia na UE4 to jest jak jest. W otwartym świecie lata między 50-70, gdzie wejście do dunga kończy się na okolicach 30-40.

Co do P2W to już wychodzi poza skalę jakie teorie są wysuwane. Gra jest dostępna w innych regionach gdzie po kilku latach dalej nie ma P2W. Jasne, że wydawcą jest gameforge, ale w przeciwieństwie do pozostałych gier nie jest to tytuł F2P, sama cena zakupu, zdecydowanie ładne kostiumy i kosmetyczny battle pass myślę, że pozwolą na utrzymanie gry. Jedyne co gameforge może spieprzyć to częstotliwość aktualizacji, jeśli te będą się pojawiały zbyt rzadko to część osób zacznie się po prostu nudzić i odejdzie.