Która gra jest bardziej popularna - GW2 czy ESO?

Tak jak w temacie:

Która z tych gier - Guild Wars 2 czy Elder Ssrolls Online - jest popularniejsza, w którą grę gra więcej ludzi?

Dzięki.

Wg niektórych statystyk w ESO gra więcej ludzi .

1lajk

Obie gry mają dużo ludzi, więc o populację bym się nie martwił. Odpowiadając jednak na pytanie - ESO, prawdopodobnie dlatego że to elder scrollsy :stuck_out_tongue:

1lajk

ESO

18 milionów sprzedanych egzemplarzy.
30k osób online na Steamie, pewnie drugie tyle na normalnym launcherze. Mamy także wersję konsolową, która jest pełna graczy.

Dzienna liczba aktywnych graczy wynosi tu pewnie kilkaset tysięcy osób.

GW2 polecam
ESO crap xD lepiej juz Skyrima odpalic no chyba ze lubisz placic eso + bo bez tego ni rusz

GW2 możesz sobie za darmo przetestować, ja postanowiłem w końcu przetestować i kompletnie nie mój klimat:) ESO podstawkę można za kilkanaście zł teraz kupić ja GW2 nie wejdzie:)

Powiedziałbym, że podobna populacja. Na mmopopulation jest info, że ESO jest na 7 miejscu z 900k a GW2 na 8 z 835k aktywnych graczy. Mam ograniczone zaufanie do tych danych, ale w tym przypadku wydaje mi się że dane są w miarę wiarygodne. W GW2 będzie trend wzrostowy bo na początku 2022 wyjdzie (nareszcie) nowy dodatek i wtedy pewnie przebije na jakiś czas ESO.

Obydwie gry są popularne tylko zależy co chcesz w nich robić.

To akurat nie prawda, bez eso+ nie można robić NAPRAWDĘ contentu PVE, ale w samej podstawce jest wiele naprawdę świetnych questów, każdy quest, ba, nawet chodząc po mieście można usłyszeć jak NPC rozmawiają, więc nie jest to crap.