Który MMORPG ma system PK wygladający tak jak w MuOnline

j/w

Szukam gry MMORPG, który ma podobny system PK jak MU Online.

Dzięki

Lineage 2 https://l2reborn.org/ polecam serwer x10 albo x15 bo x1 za hardkor ;p

Graj na serwie x1 sam w miesiąc wbiłem tam 72 lv grając pierwszy raz ever w l2, są polskie gildie

Dekaron ma identyczny system PK :wink:

A nie możesz pograć w Mu online? Zapraszam serdecznie na serwer Alfheim.
Mamy bardzo fajna ekipe.

Jesli chodzi o tego Reborn x1 to teraz jest serwer x3, ktory bedzie mial merge z x1 za pare miesiecy. Jest polski side.

Tez bym pogram tylko lipa ze trzeba Golda oplacac :stuck_out_tongue:

mu kosztuje zbyt duzo :frowning:

MU Online.

dobry dekaron juz dawno umarl, tam bez wydawania hajsu jestes obecnie nikim, bez kostiumow i innych dodatkow. Zanim opchnolem konto mialem 196 Bagiego full +10/+9 porobione meistery set ilipii plus golden dragon guantled z kox dodatkami i jakis summek na stafie zabil mnie na skila mimo perpetusa, 3x weeding ringow w cholere ddr itp itd . Poprostu nie mialem nowego emblematu , wingow i kostiumu

Dekaron Rising istnieje od ponad 10lat i śmiga aktualnie na Action 40… więc nie ma sensu wydawać setek zł i grać na globalu zwłaszcza, że z dodatkami są do tyłu :wink:

55zl na miesiąc to nie jest jakoś wiele. A są ludzie co graja na f2p

Z tego co mi ich prywatny AI bot odpisal, to ich serwer działa od 23 listopada zeszłego roku, pewno jakieś resety robią lub insze gówno

hej,
Jeśli lubisz ten system i szukasz podobnego doświadczenia w innej grze MMORPG, polecam sprawdzić “Lineage II”. Ta gra również ma system PK, który umożliwia graczom walkę między sobą w otwartym świecie gry. Możesz też zainteresować się “Black Desert Online”, gdzie również istnieje możliwość Player vs Player oraz “Blade & Soul”, gdzie walka PvP odgrywa istotną rolę.
Pozdrawiam, Mateusz :blush: