Kultowy Knight Online was potrzebuje!

Cypher czy Hellsgarem?

Używamy discordu MMORPG.org.pl widoczny na stronie głównej, trochę niżej po prawej stronie przy panelu społeczności. Gramy na steamie, serwer Cypher, strona Karus. Mamy kanał głosowy Knight Online Team, jeżeli chcecie do niego dostęp to napiszcie do moderatora na discord, udzieli wam dostępu. Mamy własny klan, na chwilę obecną przyjmujemy każdego Polaka i mu pomagamy.

Jeśli grałem 8 lat temu to pewnie konta już nie ma? xD

To dodajcie mnie na steam jeśli możecie.
https://steamcommunity.com/id/epoxx88/

Panowie i Panie, o co chodzi z tym wbudowanym botem? czy można expić afk? lub na zminimalizowanym oknie?

Ściągnę zobaczę chętnie zagram w większej ekipie ;D i z innej beczki tankiem aż tak się ciężko gra ??

Witam! Jeżeli to nie problem również się pisze do tego zacnego MMO !!! :slight_smile:

Witam wszystkich, zapraszamy wszystkich na teamspeaka: ts3.samiswoi.ovh kanał DzikiGon(Knight Online). Wszystkim chętnie pomożemy, serwer Cypher, strona Karus na SteamKO. Gramy już kilka dni, mamy fajną ekipkę. Zapraszamy :slight_smile:

Tak ale trzeba wykupić dostęp do bota :slight_smile:

jej będzie mord, gwałt potem rabunek hm… albo rabnek gwałt i mord :stuck_out_tongue:

Ma ktoś pomysł dlaczego gra ze steam mi sie nie chce włączyc>

A jaki błąd ci wyskakuje? Możliwe, że ci antycheat czegoś nie puszcza musisz posprawdzać co ci blokuje, możliwe że jakiś antywirus koliduje z antycheatem.

Mam avasta wiec bardzo prawdopodobne ze mi cos blokuje

Teraz mam data item crash

Spróbuj zrobić reinstall, możliwe że coś przy instalacji się zdupcyło.

Mój nick w grze KosmokratoR. Czekam na jakieś info od pozostałych graczy.

Tak jak napisałem, wbijajcie na teamspeak: ts3.samiswoi.ovh kanał DzikiGon(Knight Online), tutaj najszybciej się z nami skontaktujecie.

Chciałem tylko obadać jak teraz gra wygląda, a od jakichś 30min jestem w kolejce i jeszcze 43 osoby przede mną. :smiley:

Naprawdę dużo ludzi w to gra i wielu wraca, ze względu na to że od dłuższego czasu nie opłaca się czekać na nowe gry, wychodzą jakieś crapy w które pogra się do end game i nie ma co dalej w nich robić.

Zapraszamy :slight_smile: staramy sie pomagać w Questach :slight_smile:

ile trzeba teraz wydac zeby mozna bylo otwierac prywatny sklep?