Kultowy Knight Online was potrzebuje!

Mój nick w grze KosmokratoR. Czekam na jakieś info od pozostałych graczy.

Tak jak napisałem, wbijajcie na teamspeak: ts3.samiswoi.ovh kanał DzikiGon(Knight Online), tutaj najszybciej się z nami skontaktujecie.

Chciałem tylko obadać jak teraz gra wygląda, a od jakichś 30min jestem w kolejce i jeszcze 43 osoby przede mną. :smiley:

Naprawdę dużo ludzi w to gra i wielu wraca, ze względu na to że od dłuższego czasu nie opłaca się czekać na nowe gry, wychodzą jakieś crapy w które pogra się do end game i nie ma co dalej w nich robić.

Zapraszamy :slight_smile: staramy sie pomagać w Questach :slight_smile:

ile trzeba teraz wydac zeby mozna bylo otwierac prywatny sklep?

Nie wiem jak to wyglądało wcześniej, ale teraz na pewno ograniczeniem jest level. Po wbiciu chyba 30 albo 35lvlu można otwierać sklepy innych graczy.

wersja na steam ma wspolne servery z normalna wersja?

Na 100% nie wiem, ale w temacie ktoś pisał, że client bez steam nie ma tego serwera EU, który de facto i tak świeci pustkami.

Każdego zapraszam do osobnego tematu jak do nas dołączyć i się z nami skontaktować, wytłumaczymy wszystko na teamspeaku.
https://forum.mmorpg.org.pl/t/zapraszamy-do-wspolnego-podbijania-knight-online-z-naszym-clanem/105385

PS. Serwery na normalnym KO i SteamKO są różne, nie łączą się.

Oj grało się grało, pozdro Szaraczek, chyba graliśmy razem w Ordalicium na beramusie :wink:

Czy tylko ja czekam około godziny, żeby wejść na serwer Cypher i potem po około 5 minutach DC? Btw te DC da się jakoś rozwiązać?

Witam.
Gracie jeszcze w KO przez Steam?
Jaki serwer i strona?
Jesli moge to z checia dolacze?
A jak nie ma miejsca to chociaz che grac gdzie troche polakow biega.
Zaczalem gran na Aresie ale nikt juz po angielsku tam nie rozmawia. Bynajmniej nie mialem szczescia.

Elo
Myślę nad powrotem do ko.
Jaki server wybrać czy ten Hel nie jest za pusty gra tam ktoś wogole warto tak zaczynać czy lepiej na cyp albo tym trzecim ?
Po której stronie jest więcej Polaków?
Za wszelkie info z góry dzięki

Siemanko, co prawda mam już 26 lat lecz nigdy nie grałem w Knighta. Ktoś może z ts tutaj gra i można się dołączyć?

Zapraszm
Knight online steam
Strona Elmo
Server pathos
Nick w grze: SasukeUchihaPL
Do zobaczenia

Witam ja trochę z innym pytaniem. Zauważyłem, że stare forum knightonlieworld chyba juz nie działa, więc spróbuję tutaj. Szukam Adama (lub Andrzeja?), który kiedyś grał na serwerze PATHOS. Minęło już chyba z 10 lat od tego czasu. Pracował chyba w straży granicznej czy w jakichś służbach. Grał też z kolegą o niku aikido czy akaido (mag). Jego koledzy mieli chyba niki asakura, ryba. Znikły mu też wtedy itemy z konta. Więcej szczegółów nie pamiętam. Dla osoby, która go odnajdzie nagroda pieniężna lub exp premka do knight online (140 pln). Pozdrawiam. informacje proszę kierować tu na moje konto lub na bnszukam@gmail.com. Dla samego Adama również przewidziana nagroda pieniężna i to dużo wyższa :slight_smile:

A więcej informacji? Pamiętam dużo osób z myko, grałem z ryba aikido aragornem

jEST p2w kolega wczesniej chcial powiedziec ze mozna grac na luzie bo nie ma nacisku na pvp a jak chcesz zarobic to i tak najwazniejsze to lvl 70+
koxpy sa ale dopuszczone przez ntt w formie platnego auto exp bota. i to nie tanio, czesto tez nie dostaniecie party jak nie macie lvla/owego koxpa.

a p2p? sam nauczylem jak sie robi re-itemki do +19 pocisnalem kilka do +15 i zarobilem nie mala sumke. przestalem to robic bo widac na czacie jak kto ulepsza i cala tajemnica zostala skopiowana po tygodniu przez kilku bogatszych i madrzejszych.

Chcialby ktos zaczac od poczatku chetnie bym sie pisal na powrot do tej kultowej gry.