Zapraszamy do wspólnego podbijania Knight Online z naszym clanem!

Witam wszystkich!

Jakiś czas temu stworzyłem temat odnośnie powrotu Polaków do tej świetnej gry. Nazbierało się tam wiele sugestii, postów i chętnych osób, ogólnie zrobił się lekki bałagan w wątku. Teraz już oficjalnie możemy zaprosić wszystkich do grania razem z nami!

Posiadamy własny clan z kilkoma aktywnymi osobami oraz kanał teamspeak.

Nie wykluczamy nikogo, jest z nami kilku nowych graczy, którzy pierwszy raz spróbowali zagrać w KO i zostali. Pomagamy w questach, expieniu, doradzamy jak budować swoją postać, co kupować i za jakie ceny. Każdy z potężną dawką humoru jest u nas mile widziany.

Kilka ważnych informacji:

Wersja Knight Online na której gramy: Steam Knight Online
Serwer: Cypher
Strona: Karus
Expimy do 80+, po wykokszeniu będziemy również podbijać Ardream.
Teamspeak: ts3.samiswoi.ovh kanał: DzikiGon (Knight Online)

Kontakt do lidera clanu w grze: Uzzzi

Zapraszam wszystkich! Do zobaczenia w grze! :slight_smile:

a jak tam wygląda kwestia kolejek do logowania? czytałem że są i wczoraj wieczorem faktycznie bylem 24 w kolejce :smiley: a jak to wygląda na co dzień generalnie?

Codziennie do godziny 16 można zalogować się bez problemu omijając kolejki. Po godzinie 16 zaczynają się tak 20-30 osobowe kolejki, im później tym kolejki są większe. Wiadomo, że jest to uciążliwe (kupno premium pozwala logować się zawsze bez kolejek), ale to też świadczy o tym jak gra jest popularna i ilu ludzi nadal w nią gra. :slight_smile:

1lajk

Hej

Chciałem wrócić po kilku latach do KO i mam kilka pytań:

  1. Czy opłaca się zostawiać postać do kopania AFK, opłacalne to jest?
  2. Legalne jest kopanie będąc AFK?
  3. Jest lepszy kilof (który więcej wytrzyma) niż ten który dostajemy gratisowo?
  4. Premium kosztuje blisko 50$?
  5. Co rogi item DC Flash?
  6. Widziałem, że dodali łowienie - opłaca się łowić czy to raczej strata czasu?
  7. Kilof mi się nie odwracalnie zniszczy jak go zawczasu nie zreperuje?
  8. Kamienie do rzucania można wykorzystać w konkretnym celu czy to tylko śmieć?
    Mój nick w grze to Rubesom

Cześć,
więc tak opłaca się postawić postać na AFK do kopania ale tylko z tym lepszym kilofem który kosztuje 7mln, tylko trzeba sprawdzać co 15 minut bo mniej więcej tyle czasu zajmie wykopanie kamieni. Jest legalne na afk. Premium kosztuje ok 185zł. Item DC Flash daje ci bonusy po użyciu jak masz DC premium. Podczas łowienia zdobywasz EXP Flash i WAR flash (do pvp). Kamienie to crap, sprzedać lub wyrzucić. Wbijaj na teamspeak jak coś :slight_smile:

Up :slight_smile: Zapraszamy ^^

Odświeżam temat :slight_smile: mamy już prawie 80 lvle, zapraszamy, niedługo PK i farming! TS: ts3.samiswoi.ovh, kanał DzikiGon Knight Online!

Szukacie jeszcze ludzi? Jeśli tak to ja chętnie z wami pogram (jak tylko uda mi się zalogować na ten serwer)

Podpinam zapytanie, chciałbym wrócić do KO i mam właśnie założoną postać na Cypher. Próbowałem wejść do Was na TSa ale server jest chyba wyłączony.

Dostęp do Waszego TSa nadal aktualny? Chciałbym dołączyć do gry z Wami. Grałem kiedyś długo w KO i mam niemałe doświadczenie :slight_smile:

Moja gra dzieciństwa… Mój tato, ja i brat zmienialiśmy się po godzinie grania. Oczywiście jak złapał harpie, albo trolle to nadużywał rodzicielskiej władzy i przedłużał granie. Na Aresie w gildii kopytko_pl poznaliśmy wspaniałych ludzi. Ja może byłem zbyt mały na jakieś więzi z ludźmi z drugiego końca Polski, ale tato z nimi wódkę pił. Pamiętam to jak by to było wczoraj.
Siedzi 5 chłopa przy flaszce i jeden temat “a mi dropnął DOTL”. “a mnie wkur**aja te Turasy”, “O co chodzi z tym eventem?!” Mama biegała co chwila do lodówki wymienić pustą flaszkę na pełną.
Wspaniałe czasy.
Wspólne PVP (wojny, CZ), wspólne PVE(DTS, TROLL, HARPIE), wspólny drop (DM’y)
Wspólne bieganie za world bossami.
Kiedyś biliśmy smoka w Abyss. Hmm… My (karus) wszystkie polskie gildie. Chyba z 3 , albo 4 oraz wrogowie (EL MORAD) też wszystkie polskie gildie. Na VENT’sie był taki młyn, że szkoda gadać. Chyba ze 100 osób. Ale dogadaliśmy się “jakoś”, ale tylko na ten jeden raz byliśmy wstanie się zjednoczyć. Biliśmy go z kilka godzin. Ja grałem Priestem. Dostałem zadanie “Trzymaj gościa o nicku XXX przy życiu”. Leciał spam healu.
Teraz knight to niestesty jedna z gorszych gier. Legalne boty. P2W pełną gębą. Exp leci jak popieprzony.
Nie wrócę już nigdy, ale bardzo miło wspominam.

Witam
Chciałbym pograć zobaczyć co i jak tylko mam problem z logowaniem. Musze podać numer ale nie moge zmienić z +90 na +48… ktoś coś może poradzić? No i czy gra ktoś jeszcze wiadomo samemu ciężko ogarniąć :smiley: