Kupić konto czy grać od nowa?

Może zamiast wydać 2000 zł na konto ze wszystkim to zacznij grać od początku więcej przyjemności. No chyba że lubisz wydawać zbędną kasę wtedy wydawaj jak chcesz. Ja trochę nie rozumiem tego może ktoś mi wytłumaczyć po co wydać 2k za konto jak można grać i nazbierać na wszystko co jest w IS? Widzę jak teraz kumple grają w BlackBota może gra jest fajna lecz jeśli end game polega na afk siedzeniu na rybkach lub innych rzeczach to po co przyśpieszać to?

Nie jesteś w stanie nazbierać na wszystko co jest w IS, a raczej nie wszystko jest dostępne na markecie [e.g WAGA]




Tbh kupowanie konta to zawsze ryzyko, lepiej zacząć samemu grać i mieć pewność, że nikt Cię nie wydyma :P

Lepiej graj od nowa, nie wiadomo kto jest po drugiej stronie monitora i czy cię czasem oszuka. O kupno konta raczej nie można się sądzić.

no to wyjaśnione :)

Kup konto za 20 zł, daj koeldze jakiemuś, który lubi expic w grach i kup mu za to flaszke XD

Co jest takiego w cash shopie, że trzeba wydać 2k? Gram od pewnego czasu i jedyne na co mogę ponarzekać to pety (i to, że niemożliwe jest ich kupno z marketu) więc o co tu chodzi? Ktoś kto jest w temacie może wyjaśnić?

Co jest takiego w cash shopie, że trzeba wydać 2k? Gram od pewnego czasu i jedyne na co mogę ponarzekać to pety (i to, że niemożliwe jest ich kupno z marketu) więc o co tu chodzi? Ktoś kto jest w temacie może wyjaśnić?

4 pety za ~40$

udźwig do postaci ~50$

ubranko ~30$

ubranka do life skilli, pvp ~30$ razy X

sloty w inv dla postaci do nocnego fisha ~idk ile $

Value pack też nie wiem, bo mam zawsze z marketu i eventów

W artisan memorki można i 10k wrzucić, bo to zawsze ci zmniejsza 3krotnie koszt enchantowania late game itemów.

Z czego imo "trzeba" tylko 2 pierwsze pozycje, reszta jest w 100% opcjonalna

XD

beka z was i tej ch*jowej gry, mózg sobie kup za te pieniądze

Z czego imo "trzeba" tylko 2 pierwsze pozycje, reszta jest w 100% opcjonalna

To jakiegoś wielkiego p2w ja jakoś nie widzę . Ja jadę bez dodatkowego udźwigu i jakoś daje radę. Ino brak petów strasznie mnie boli... próbowałem na markecie, ale... już spokojnie z ponad 200 bid'ów zrobiłem i żadnego nie wygrałem :|

Tak ! Kup konto za 2 tysiące, a potem za jakiś zobacz sobie informacje przy logowaniu o złych danych do konta, albo informacje o perm banie za łamanie regulaminu gry.

k**wa ludzie, myślcie czasami, to naprawdę pomaga w życiu.

PS. Jeżeli "nie chce" Ci się tego wszystkiego zdobywać, to tak naprawdę nie będziesz graczem wartym tego wszystkiego, co jego postać posiada. Inni gracze to zauważą i nie będą chcieli z tobą mieć nic wspólnego. Tak więc idąc na skróty nie dość, że ryzykujesz utratą wszystkiego czy to przez nieuczciwego sprzedawce, czy to przez wykrycie złamania regulaminu, to do tego twoja reputacja jako gracz idzie na dno.

Jedyne co moge zrozumieć to np kupienie konta w LoLu, które ma WSZYSTKIE postacie odblokowane, bo z obecnym systemem proces ten jest beznadziejnie długi i może wk**iać.

To jakiegoś wielkiego p2w ja jakoś nie widzę .

Bo tu nie ma p2w, jest p2progress faster. Grając długo wszystko da się obejść. Są nawet eventy na pety, a teraz dawali nawet maida za darmo.

"p2progress faster." XDDDiksdede
Idąc tą drogą, w żadnej grze nie ma pay2win, tylko pay2makeyourgamemorepleasanttoyouandfuckthepoorpeople. Skoro wyda kasę i to mu daję przewagę nad ludźmi, którzy tego nie robią, bo Ci drudzy muszą grać kilka miesięcy, żeby osiągnąć to, co ci pierwsi jednym kliknięciem w is, albo czekać na pier**lony event, to jest to pay2win. Perfidnie was dymają, a wy tylko krzyczycie "mocniej".

Kocham was poprostu obronyc bdo i zalozenia ze gra nie jets p2w >> cytaty " wlozenie 2k w ta gre to nic" ..."p2progres" gdzie wydajac 10 k moze zalapiesz sie do topki ... ale nie gra nie jest p2w bno w koncu co to jest 2 tysie zeby byc pograc w komfortowych warunakch ( uwdzwiigi , p[ety itd ) a 10k zeby byc w topce ... nie wogle nie widac tutaj wplywy pienisdzy na gree.. Przeciez to tlyko p2progres wyprzedasz lduzi o rok albo i wiecje ... albo wydjaesz jak dredzik 20k i mowisz ze tez nei ma p2w ... Z takim podejsciem to gry p2w nie istnieja bo w konmcu keidys ten free gracz ( nie waze ze potrwa to 10 lat ) dogoni ludiz z $$...

Nie żeby mi się chciało kłócić, ale nie istnieje mmo w pełni bezpłatne bez żadnego elementu dającego przewagę płacącym. (Lol, dota i poe to nie mmo)

Wolę wrzucić co jakiś czas parę dyszek w bdo, odblokować coś na zawsze, niż płacić abonament, albo za konta premium.

Dla ułatwienia, tyle wydałem od premiery i mam wszystko czego mi trzeba. https://imgur.com/a/DSqVG

21 miesięcy grania za 230$

Jaki mi się znudzi, mogę zrobić przerwę 2 miesiąc i po powrocie nadal mam wszystko co kupiłem.

Porównajmy sobie z Wowem (jakieś promocje nawet są), battle chest 7,5euro + legion 25euro + 21 miesięcy abonament 273euro = 305,5euro i co miesiąc dopłaca się wiecej.

Final fantasy tak samo, abonament + płacisz za kontent w dodatkach

Eso ma dodatek co parę miesięcy, albo opcjonalny abonament

Przez niecałe 2 lata w bdo doszło 6 dużych dodatków, całkiem za darmo. Ile by was policzyła wasza gierka za to?

Moja gierka liczy mnie tyle, ile wynosi cena za abonament i dodatek na ich stronie, a Twoja gierka jest za 20 zł z zapewnieniem kompletnego braku p2w.

Ale mnie niektorzy wkurwiaja z tym p2w. W kazdej grze jak sie czlowiek uprze to i 100k $ moze wydac, kwestia po co?

Wszystko by chcieli za darmo. BDO - brak platnych dlc, contentow itp. Brak mozliwosci kupienia golda, mozna sprzedawac itemy z is ale w ogole sie to nie oplaca, kostium kosztuje 30€=~125zl/w grze sprzedasz go za 37mln(sztywna cena) - tyle zarobisz w 2-3h grindu. Na dodatek limit na kupowanie jest.

Wow - jak kolega wyzej pisal + handel goldem, platne serwisy etc. Policzcie jesli ktos gra w wowa od poczatku i kupowal wszystkie dodatki w czasie premiery + abo ile kasy na ten moment wlozyl. W miare auto by za to kupil ale niee wow jest spoko.

W wielu grach dziala to mniej wiecej tak, ze dzieki $$ mozna podgonic no lifow, bo tak to nawet nie ma sensu grac, gorzej jak jest bogaty maniak:

*biedny no life > biedny casual

*bogaty casual = biedny no life

*bogaty no life > wszyscy

Mi taki uklad pasuje bo sam nie mam za wiele czasu i wole dac kilka $$ zeby szybciej i przyjemniej sie gralo. Inaczej nie mialbym co w grach mmorpg szukac

Nie żeby mi się chciało kłócić, ale nie istnieje mmo w pełni bezpłatne bez żadnego elementu dającego przewagę płacącym. (Lol, dota i poe to nie mmo)

Wolę wrzucić co jakiś czas parę dyszek w bdo, odblokować coś na zawsze, niż płacić abonament, albo za konta premium.

 

Dla ułatwienia, tyle wydałem od premiery i mam wszystko czego mi trzeba. https://imgur.com/a/DSqVG

21 miesięcy grania za 230$

Jaki mi się znudzi, mogę zrobić przerwę 2 miesiąc i po powrocie nadal mam wszystko co kupiłem.

 

Porównajmy sobie z Wowem (jakieś promocje nawet są), battle chest 7,5euro + legion 25euro + 21 miesięcy abonament 273euro = 305,5euro i co miesiąc dopłaca się wiecej.

 

Final fantasy tak samo, abonament + płacisz za kontent w dodatkach

 

Eso ma dodatek co parę miesięcy, albo opcjonalny abonament

 

Przez niecałe 2 lata w bdo doszło 6 dużych dodatków, całkiem za darmo. Ile by was policzyła wasza gierka za to?

Powiedz zatem jak duze te dodatki byly i jak wiele zmienialy w grze. W WoWie kazdy dodatek tak diametralnie zmienia gre, swiat, i mechanike postaci (mowie ostatnio, nie mam pojecia jak wygladal wow przed legionem, bo dopiero legion zachecil mnie do kupna), że robi się z tego "inna gra". Nie wspominajac o tym, ze nie ma w WoWie praktycznie wgl takich rzeczy jak te pieprzone boty, bo blizzard ogarnal jak sie ich pozbyc, a niektorym mmo w ogole to nie wychodzi przez cale ich istnienie. Do tego placac abonament zapewniam im pieniadze do tego aby caly czas zatrudniac w chu ludzi ktorzy codziennie przy tej grze pracuja. Do tego swiat jest tak ogromny i tyle rzeczy moge robic, ze jestem pewien ze nie wyprobuje wszystkiego bo nie mam na to po prostu zycia. Innymi slowy place abonament w wowie, i jestem przekonany, ze nie ma nikogo z grubszym portfelem ode mnie i mialby latwiej w tej grze z CZYMKOLWIEK.

To sa rzeczy bardzo istotne, a z tego co wiem to w BDO mozna sobie niezle dopomoc tym isem. Mozesz nie nazywac tego p2w, ale nie zmienia to faktu, ze tym jest. Ludzie co wydali po 10k++$ na ta gierke zawsze beda patrzec na ciebie z gory. W WoWie natomiast liczy się tylko to co umiem (na PvP) oraz jak ogarniam praktycznie wszystko czyli (mythic +).

Idąc waszym tokiem myślenia to również POE jest P2W. Jak kiedyś to ktoś ładnie nazwał POE jest P2Stash. Teoretycztynie można bez większej ilości stashy grać, ale każdy gracz, który trochę się w tą grę zagłębił to powie, że bez minimum orb stashu nawet nie ma co próbować w tej grze grindować. A niech ktoś znajdzie w IS w POE coś co sprawia, że twoja postać góruje nad innymi graczami ma ode mnie medal i browara. Tak więc moi mili, kto chyba czas zacząć odróżniać to co faktycznie jest grą P2W (bo co poniektórzy chyba trochę zbyt popłynęli z definicją) a to co wspomaga rozgrywkę, ale jednocześnie nie jest faktycznym itemem "wygrywającym" dla ciebie całą grę.

Powiedz zatem jak duze te dodatki byly i jak wiele zmienialy w grze. W WoWie kazdy dodatek tak diametralnie zmienia gre, swiat, i mechanike postaci (mowie ostatnio, nie mam pojecia jak wygladal wow przed legionem, bo dopiero legion zachecil mnie do kupna), że robi się z tego "inna gra". Nie wspominajac o tym, ze nie ma w WoWie praktycznie wgl takich rzeczy jak te pieprzone boty, bo blizzard ogarnal jak sie ich pozbyc, a niektorym mmo w ogole to nie wychodzi przez cale ich istnienie. Do tego placac abonament zapewniam im pieniadze do tego aby caly czas zatrudniac w chu ludzi ktorzy codziennie przy tej grze pracuja. Do tego swiat jest tak ogromny i tyle rzeczy moge robic, ze jestem pewien ze nie wyprobuje wszystkiego bo nie mam na to po prostu zycia. Innymi slowy place abonament w wowie, i jestem przekonany, ze nie ma nikogo z grubszym portfelem ode mnie i mialby latwiej w tej grze z CZYMKOLWIEK. 

BTW. Porównywanie WOW-a, który daje stały dochód swoim twórcom, a gry B2P jest nielogiczne.

Ludzie płaczą o pety podnoszące dropa w BDO, o kostiumy z 10% expa czy Artisany. Pety podnoszą drop ale najpierw trzeba ten drop samemu wyfarmić, 10 % expa ale najpierw ten exp trzeba i tak samemu wyfarmić czy Artisany do Memorek. Pomagają ale za to nie pójdziemy po wydaniu dolarów i nie kupimy sobie super seta, nie ma mowy.

A w królu MMO? Nie dość, że każdy update płatny to każdy może sobie na 1 lvlu nakupić https://allegro.pl/kategoria/world-of-warcraft-zloto-45770?order=m i wykupić dobre itemy bez ograniczeń ale o tym nikt nie mówi XDDD

Ludzie wolą być dojeni z abonamentów w innych MMO, z płatnych updatów i tego, że itemy/gold jest wszędzie dostępny na sprzedaż w internecie i każdy lewus może sobie kupić górę złota ale to nie jest P2W bo nie od dostawców a BDO już tak. Jaką trzeba być amebą żeby dzielić to na kategorie gdzie idzie kasa, już wolę Hajs idący do twórców za co odwdzięczają się częstymi i darmowymi updejtami. Bzdurne tłumaczenie.

Po prostu nie ogarne nigdy ze nikt o tym nie mowi, ze kupno do WOW XXXX KK gold z allegro jest okej a kupno kostiumu i petów w BDO już nie, jest buee i ludzie przez to wygrywają. Ręcę opadają. Nawet nie wyobrażacie sobie ile osób na arenach w WOW Was cisnęło za sprzęt kupiony za golda dzień wcześniej. W BDO kupno petów i kostiumów nie zrobi z Ciebie dobrze ubranego gracza na drugi dzień, to zajmuje i tak sporo czasu.

>2k w IS żeby zdobyć seta

>NO ALE BD NIE JEST P2W XD

Jest rożnica miedzy p2w a skracaniem sobie drogi przez IS

robić nowe i co najwyżej sobie doładowywać perły... przynajmniej fun z gry i bezpieczna gra a nie z duszą na ramieniu.