Kupić telefon czy łyżwo-rolki?

Kupić takiego badziewia http://www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-samsung-gt-s7390-galaxy-trend-lite-czarny,id-301665 czy lepiej kupić jakieś porządne łyżworolki w martesie, z piękniutkim kauczukiem i dużymi kółeczkami, żeby pocinać 30 na godzinę ?

b2w co sądzicie o tym telefonie dobry jest ?

Łyżworolki (sprawdziłbyś jak to się pisze poprawnie bo ten byk wali po oczach). Dlaczego? Z łyżworolkami będziesz aktywny fizycznie, wyjdzie Ci to na zdrowie. A telefon to tylko do śmietnika się nadaje.

Kupić takiego badziewia http://www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-samsung-gt-s7390-galaxy-trend-lite-czarny,id-301665 czy lepiej kupić jakieś porządne łyżwo-rolki w martesie, z piękniutkim kauczukiem i dużymi kółeczkami, żeby pocinać 30 na godzinę ?b2w co sądzicie o tym telefonie dobry jest ?

Nie chce Ci kolego swoją wypowiedzia mieszać w głowie czy coś, fakt tez bardzo dobrze sie na telefonach nie znam ale według mnie ten samsung juz jest przestarzały i szkoda by mi było kasy na niego. Więc jeżeli lubisz jezdźic na łyżwach i sprawia Ci to przyjemnośc to kup Sobie te łyżwy. Oczywiście decyzja nalezy do Ciebie, mojej wypowiedzi nie musisz brać do siebie możesz poprostu zignorować. Pozdrawiam.

Łyżworolki (sprawdziłbyś jak to się pisze poprawnie bo ten byk wali po oczach). Dlaczego? Z łyżworolkami będziesz aktywny fizycznie, wyjdzie Ci to na zdrowie. A telefon to tylko do śmietnika się nadaje.

Ostatnim razem używałem tego słowa jakieś 2-3 lata temu "wybacz"

Też tak właśnie myślałem, ale biegać, biegam bo lubię a w sumie lato się zbliża to bym pośmigał trochę.

Ja bym brał roli :) zawsze to lato idzie..

A tak po za tym to jutro co znajdziemy na formum ?

Jakie majtki mam założyć ? o.O

a jaki masz teraz telefon , i do czego miałby służyć? bo za taką cenę androidy nie są zbyt szybkie .

lg cookie 501

Dawno nie wiedziałem, żeby ktoś użył łyżworolki, ja mówię na to po prostu rolki ^_^

A ten telefon to jakieś takie badziewie jest.

Rolki, na tym smartfonie w nic nie pograsz (tak, ja smartfony uważam za mini-konsole) a jak chcesz w coś pograć to graj na emulatorach ;) (AndyOS, Bluestacks)

Zresztą ten zaproponowany przez ciebie telefon to taki badziew, że idź pan z tym ;o 512 MB pamięci, yolo, ja na Xperi J miałam 1 GB i szału z nią dostawałam.

Wiadomo, że rolki. Szczególnie że lato idzie, spędzisz aktywnie ten czas, a po wakacjach może akurat uzbierasz sobie kasę na telefon, może nawet i lepszy niż ten

Tylko rolki, wyjdziesz na świeże powietrze, przypomnisz sobie jak rozwalałeś kolana i łokcie gdy byłeś dzieckiem. Zresztą bedziesz pokonywać miejską jungle znacznie szybciej niż na pieszo z jakimś badziewiarskim telefonem od którego dostaniesz tylko skrzywienia kręgosłupa i zniszczysz sobie wzrok.

Rolki, na tym smartfonie w nic nie pograsz (tak, ja smartfony uważam za mini-konsole) a jak chcesz w coś pograć to graj na emulatorach (AndyOS, Bluestacks)Zresztą ten zaproponowany przez ciebie telefon to taki badziew, że idź pan z tym ;o 512 MB pamięci, yolo, ja na Xperi J miałam 1 GB i szału z nią dostawałam.

Pani droga przypominam, że nawet w 21 wieku niektórzy używają jeszcze telefonu do dzwonienia i pisania smsów a nie do grania.. :)

mod_ico.png
Posty można edytować

~Leman

Jeżeli masz z kim jeździć, to już dawno kupiłbym rolki.

Rolki, samsunga nigdy. Tak jak pisali wyżej, wyjdzie Ci to na zdrowie ;)

Pozdrawiam i miłej zabawy

Rolki jeśli masz z kim, samemu może ci się w koncu ci sie znudzić niestety albo nie chcieć i będą leżeć po 2-3 miechach

Pewno, że rolki. Ten telefon będzie Cię tylko denerwował :D

Nic nie kupuj, w następnym roku jak zapytasz to będziesz miał przynajmniej 2x tyle, potem następne i następne i tak się okaże, że będzie Cie stać na samochód xD

Wątpie, że rolki mi się znudzą to taka Yamaszka moja tylko że na nogi ;)

Zamykamy !

Rolki

warn_ico.png
Spam
~Leman

Kupić takiego badziewia http://www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-samsung-gt-s7390-galaxy-trend-lite-czarny,id-301665 czy lepiej kupić jakieś porządne łyżworolki w martesie, z piękniutkim kauczukiem i dużymi kółeczkami, żeby pocinać 30 na godzinę ?

b2w co sądzicie o tym telefonie dobry jest ?