Kupię dobre konto teso

Witam, jestem zainteresowany kupnem konta z teso, najlepiej sorcer magic dps + heal, lub jakis wojownik.

Witam. Posiadam na sprzedaż.
Konto posiada morrowind, summerset, elsweyr oraz dark brotherhood. Jest tam sorcerer lvl 50, 160 CP, w odpowiednim gearze. Jest ustawiony pod magickę dps lub heal na poziomie veteran. Dodatkowo jest tam jakiś niskopoziomowy (37 lvl bodajze) nekromanta pod healera.

Konto posiada tzw explorer pack który pozwala stworzyć postać dowolnej rasy w dowolnym sojuszu (bez niego są po 3 rasy na sojusz). Jako gratis jest tam kilka żetonów zmiany rasy, wyglądu i nicku wiec jak kogoś interesuje sorcerer/nekromanta to może go przerobić pod swoje upodobanie.

Co po za tym? 150k golda (na jakiejś postaci, chyba nekromancie), masa matsów pod tailoring w banku (właśnie, sorcerer jeszcze ma crafting - tailoring który pozwala tworzyć przedmioty na poziomie maksymalnym, 160 cp), pare petów, kilka outfitów, 6 czy tam 7 scrolli na expa.
Sporo więcej pewnie też. 4 konkretne gildie, przestałem grać przy ogłoszeniu nowego dodatku Greymoor. Najlepiej zaproponuj cenę. Interesuje mnie wyłącznie przelew na konto. Mogę wystawić na Allegro, ale to dłuższa sprawa, gry nie mam obecnie na dysku.

Nie znam sie w sprawie ceny za konto… Wiec trudno mi napisać. Lepiej by sie rozmawiało przez tel…

Nic więcej na ten moment Ci nie powiem, aniżeli to co wypisałem powyżej. W grę nie gram od chwili zapowiedzenia Greymoora. Brak czasu/chęci.
Cena jaka mnie interesuje to 150-180zł minimum. Jak się zdecydujesz na cokolwiek w tym kierunku to daj znać poprzez PW.

Priv

Ja mam sorca na podstawce chyba jakos 360cp, zloty gear, bizuteria niebieska. Build heal/dps. Nie mam zadnych dodatkow, grałem tylko na podstawce ale troche farmilem. Jak ktos zainteresowany to prosze PW, nie gram juz ze dwa miesiace, z checia sprzedam za jakas przyzwoita cene

Temat do zamknięcia