Kupie konto archeage

Kupię Konto w MMO-RPG Archeage. Słyszałem że weszła aktualizacja 5.5 chętnie pogram jednak nie mam czasu zbierac wszystko od zera, praca dzieci - juz nie mam tyle czasu :stuck_out_tongue: Kupie konto tak do 250-300zł Ale rozpatrzę wszystkie propozycję najlepiej na tym “nowym” servie ale może być na legacy też prosze o kontakt DISCORD Trimetoksyamfetamine#1640 email: adrian.cisek.poczta@wp.pl

Pozdrawiam

Szkoda czasu na tą grę ziomek.
Za 300 złoty to ty kupisz sobie 30k… Czyli może skarpetki do setu…

Te 3-4 osoby co jeszcze grają mają ból dupy bo grają na jednym accouncie… I fajnie im się bije mobki, zapominacie, że będziecie robić dokładnie to samo przez następne 2 lata i nic nie posuniecie się do przodu względem innych graczy. :slight_smile:
Nadal chce się grać?
Są gry gdzie po prostu nie da się grać na jednym accouncie, solo, lajtowo… Są takie gdzie się da… Gw2/ff14/wow…
Archeage nie jest jedną z tych gier. Tutaj najlepiej jak byś był całkowicie samowystarczalny, miał 20 godzin dziennie na grę i z 20-30 kont, WTEDY może coś uda Ci się ugrać… Pytanie tylko… Po co?
Nic na Ciebie nie czeka w tej grze… Jedyni co grali poważniej to byli gracze z 4 letnim stażem… Chcesz zorganizowane fajne pvp z comanderami w dużych gildiach na których możesz polegać? To już nie istnieje…

Capnij się w głowę bemol123, chyba sobie nie radziłeś na globalu ze każdemu wciskasz ten priv… Dużo ludzi gra teraz casualowo w AA i nikt nie płacze z tego powodu tak jak ty, szkoda czasu, ble, lepiej archerage. Żyj i daj żyć innym, ktoś chce grać na serverach live to niech gra. Jeśli chcesz grać casualowo, możesz śmiało zasysać i zaczynać rozgrywkę, servery mają się dobrze, populacja jest naprawdę niezłej formie i dużo ludzi wraca do gry. Co do konta mogę odsprzedać swoje drugie konto w razie co zapraszam na priv na discordzie LUKE #7745

ps. bemol albo prowadzi personalną vendette bo ktoś mu nie pozwalał wozić cargo, albo archerage kiepsko zipie i nie ma z kim grać.

1lajk

@sandman118 mordo na tym nowym serwerze prawie nikt nie gra i jest praktycznie martwy. Ja osobiście już na Twoim miejscu wybrałbym Power Leveling, ale jak chcesz konto to poszukaj sobie na stronkach typu:


Osobiście polecam serwer Jakar ^^

mam konto na sprzedaz, pisz priv

archerage jest NA za duży ping

Archerage ma 2 servery. NA i RU…