Kupię konto do Guild Wars 2

Kupię konto do Guild Wars 2 najlepiej od kogoś kto zakupił dodatki i szybko mu się GW2 znudził. Jestem nowym graczem ale bardzo spodobała mi się gierka i z pewnością zostanę na dłużej, jednak narazie jeszcze sobie na spokojnie leveluję postać. Planuję zakupić Path of Fire na Kinguinie czy innym Gamivo, ale jeśli ktoś ma praktycznie czyste konto a wie że już nie zagra to niech da znać, jest okazja do odzyskania części włożonych pieniędzy.
Nie zamierzam nawet grać na wylevelowanej postaci, chcę samemu w własnym tempie obadać cały content, dlatego nawet nie wymagam po prawdzie żadnej postaci z 80lv (chociaż to zawsze jakiś miły dodatek :smiley: ).
Proponuję max 70zł (72zł kosztuje aktualnie klucz na instant-gaming). Zakup przez allegro.

Ogólnie polecam wydać 30 euro i zakupić grę na ich oficjalnej stronie (PoF+HoT). Masz wtedy pewność, że w razie jakichkolwiek problemów otrzymasz 100% wsparcie ze strony supportu. Klucze “niewiadomego” pochodzenia ze stron trzecich nie zawsze są uznawane i możesz mieć w przyszłości problemy np. z odzyskaniem konta.
Kupując grę z drugiej ręki też nie masz 100% pewności, że “ktoś” nie będzie chciał później tego konta odzyskać zgłaszając do supportu jego kradzież.
Jeżeli gra się spodobała to moim zdaniem nie warto oszczędzać tych paru groszy.