Kupię konto Guild Wars 2

Cześć,
Chciałbym kupić konto Guild Wars 2 ze wszystkimi dodatkami, albo chociaż z hot i pof. Konto nie musi być jakoś super rozwinięte. Głównie zależy mi żeby były odlokowane chociaż mounty. Proszę o kontakt tu lub na discord Faren#3747

up

mam konto GW2, all mounty, 0 legend ale jest bardzo blisko bodaj ze Aurora i coś tam jeszcze, wystarczy pare matsow pofarmic
all dodatki, sporo pierdolek z IS, jak teleporty do World bossow/eventow, wykupione bagi, perma gathering i tak dalej
20k achievementow
Konto od last dodatku zaniedbane bo nie gram, porobiona tam chyba fabula i 2 pierwsze mapki z nowego dodatku na 100%

20k achiv points i zero legend? To chyba nie robiłeś nic innego poza zdobywaniem achivmentow. Podziwiam bo dla mnie to najnudniejszy element gry :stuck_out_tongue:

Taaaaa, bo spełnianie odrealnionych wymagań żeby dostać się na rajdy to jest przyjemne.
Ja to grać przestałem zwyczajnie jak zobaczyłem wymagania na rajdy tych obsranych polskich klanów.

nie wystawiaj języka bo ci krowa nasika cwaniaczku

Nie pisałem tego ofensywnie.
Jeżeli chodzi o raidy to ja zaczynałem dzięki stremerowi o nicku Nefezor. Organizował treningi dla widzów, zapisy były na jego discordzie. Wszystkie mechaniki tłumaczył i było to idealne wprowadzenie w content. Jeżeli ktoś w gw2 chce zacząć raidy to z czystym sumieniem polecam tego gościa.

Ile kosztuje GW2 w Polsce ze tak zapytam? Podstawka ofc free, ale dodatki?

Tyle co skończyła się promocja i są normalne ceny czyli dwa pierwsze dodatki w komplecie 128zl i trzeci kolejne 128zl.

1lajk

Witam kupiles juz?

Upup Kupię konto w Guild wars 2 tak jak w pierwszej wiadomości

A co zmienia promocja , ważne ile ktoś chce dać :smiley: