Kupie konto z Diablo3

Kupie konto z Diablo 3 + dodatki z wysokim paragonem (4000 +) i ubranymi postaciami

Siema. Ja niedawno właśnie kupiłem konto z Diablo 3, trochę pograłem, wbiłem na jednej postaci 70 lvl i mi się znudziło. Jak jesteś chętny to mogę Ci je sprzedać.

Jak coś to podaj mail, to wyślę więcej informacji/screeny konta.

Tak jak napisałem interesuje mnie tylko konto z wysokim paragonem 4k+

Diablo 1
Jak coś to mogę podesłać jeszcze jakieś info. Proszę o maila.

i co znalazłeś już ? jest wiele stron z legitnymi kontami…
A tak poza tym myśle że to głupi pomysł, to już jest koniec gry, gra jest śmiesznie prosta i ten paragon jest nic nie warty, kup jakieś gównokonto, bo i tak i tak da się tyle samo na nim zrobić a tylko względną przyjemność sobie zabierasz z grania w nudną gre :smiley:
Tymczasem widze cie w kategorii gdzie każdy chce przyjść na gotowe i myśli że jest zajebisty.
Nie napisałeś paragon sezon czy nie, tak poza tym.
w 2 tygodnie teraz się wbija 3 tys paragonów jak masz ekipe do gry, bez sensu wydawać tysiak, a jak planujesz dłużej pograć to 2 tyg cie nie zbawi

mam konto z dodatkami - 920 albo 940 paragon - all postacie na 70 - all ubrane - dużo innych setów w storage - mogę dać poradę jak szybko zdobywać sety i itemy legendarne - wziął bym za nie jedyne 16 GBP - wpłacone na mojego paypala - wiem że to niski paragon ale tanio sprzedaję - nie szkodzi napisać - jeśli nikt do tej pory się nie odezwał to może być problem

https://allegrolokalnie.pl/oferta/konto-battle-net-ves

Nie wprowadzili czasem zakazu handlu kontami z grami na alledrogo?

4 stycznia i ma to dotyczyć głównie Steam, GOG itp. żeby ograniczyć współdzielenie kont i “odsprzedawanie” dostępu do gier za 5 zł na allegro. Battle.net na razie ten zakaz nie dotyczy.