Kupno Destiny 2 PC

W związku z promocjami na Black Friday zastanawiam się nad zakupem Destiny 2 na PC. Mam kilka pytań związanych z grą:

1. Jak wygląda sytuacja z populacją (PvE i PvP)?

2. Jak wygląda sprawa z cheaterami? Czy jest ich dużo i są zauważalni często szczególnie w PvP?

3. Czy jest jakikolwiek sens kupować Destiny 2 bez planowania zakupu dodatków?

Z góry dzięki za pomoc :)

W związku z promocjami na Black Friday zastanawiam się nad zakupem Destiny 2 na PC. Mam kilka pytań związanych z grą:

 

1. Jak wygląda sytuacja z populacją (PvE i PvP)? 

2. Jak wygląda sprawa z cheaterami? Czy jest ich dużo i są zauważalni często szczególnie w PvP? 

3. Czy jest jakikolwiek sens kupować Destiny 2 bez planowania zakupu dodatków? 

 

Z góry dzięki za pomoc 

1. Wystarczajaco, zeby grac....

2. Kupilem i zaluje, w pvp jest pelno hackow i auto aiming wlaczyli idioci na padach jak grasz.

3. Nie ma, content sie szybko skonczy, pve jest nudne jak juz all zrobisz dlc od 5tego da ci content, ktory bda robic ludzie, tj bez niego nie bedziesz mogl grac z innymi jezeli oni akurat bda robic cos z "dlc"

Zagraj w warframe'a, duzo lepszy i tanszy i na dluzej ;p Serio, D2 jest fajny na 30-40h, potem dno a gra kosztuje z dlc 90 euro?

Warframe da ci wiecej zabawy na setki godzin, D2 jest spoko ale imho zbyt droga jak na tak mala zywotnosc.

Pogrywałem trochę w Warframe, ale trochę mi się znudziło. Odpowiedź na pytanie związane z cheatami w zasadzie wyczerpuje wszystko. Dzięki za pomoc :)

W związku z promocjami na Black Friday zastanawiam się nad zakupem Destiny 2 na PC. Mam kilka pytań związanych z grą:

1. Jak wygląda sytuacja z populacją (PvE i PvP)?

2. Jak wygląda sprawa z cheaterami? Czy jest ich dużo i są zauważalni często szczególnie w PvP?

3. Czy jest jakikolwiek sens kupować Destiny 2 bez planowania zakupu dodatków?

Z góry dzięki za pomoc :)