Kupno kompa do 2k

Witam, mój komp to juz ponad 9 lat ma i potrzebny mi jest jakiś lepszy. Fajnie by było gdyby za cenę max 2k zł kupił jakiegoś kompa co by pubg na niskich uciągło (jako tako stałe 50-60fps) i ew. do nagrywania/streamowania Lola się nadawało (ew. Pubg)

(Fajnie jak by się za mniej udało coś takiego złożyć)

Zestaw zamierzam kupić jak najszybciej. Rozdzielczość Monitora to 1920x1080

To mój dotychczasowy komputer:

Intel Core 2 Duo E7300 2.66 GHz

4GB Ram

AMD Radeon HD 5670 1gb

Chcę tylko Komputer bez monitora,klawiatury itp.

Części lepiej nieużywane lecz jak potrzeba to mogą i takie być

Z góry wielkie dzięki

Aby już tu sie nie rozpisywać co warto a co nie to np. na purepc masz zestawy co miesiąc aktualizowane: https://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_grudzien_2018?page=0,4

Hej! Ja mam Ryzen 2400g + MSI b350 Tomahawk + 2x 4GB Corsair i nie narzekam. Wyszlo mi jak kupowalem prawie rowne 2000. Zasilacz i reszta nie pamietam.Przyszlosciowy komp na zintegrowanej grafie, pykam w wiedzmina 3 bez problemu. Jak ceny kart graf. sie unormuja dokupi sie cos dobrego i bedzie drugie zycie komputera. Zestaw z ryzenem 2xxx wymaga windows 10 i aktualizacji biosu plyty glownej.

1lajk

Ty tak serio czy baitujesz? 4GB vramu ma starczyć na 9 lat (jakby vram określał moc karty)? 2k to overkill na kompa? Monitor 120hz do kompa za 2k? Chyba tylko w lolu na low będzie miał tyle fps. SLI w kompie za 2k? Skomentować Twój wpis można jedynie tak: “XD”

1lajk

A tak btw. ty masz taki topowy sprzet jak Ryzen 2600 za 580 zł?

Ja ci powiem tak mój portfel chudy dosyć ale żeby cieszyć się w kilka gier na które byłem napalony postanowiłem w końcu Zmienić mój pc który odpalał gry na średnich wydanych do 2005r.
Baza Dell 755 optiplex kupiłem za 60zł
Grafika za 120zł wyrwana Radeon HD 7770 OC rev 2.0
Ram 8GB- za 50zł kupiłem
Zasilacz LC Power za 50zl
Procesor e7200- będe zmieniał na q6600 4 rdzenie więc da mi też kopa
i powiem ci tak
Fortnite 50fps na średnich + odległość na max
LoL 100fps - na wysokich/max
Poe- nie sprawdzałem ile fps ale mam ustawienia na wysokie i działa płynnnie… to samo wiele tytułów które ogrywałem i które wyszły do dnia dzisiejszego a do tej pory ograłem z 15 gier o których wcześniej mogłem tylko pomarzyć, polecam kanał na yt komputer za xxx zł od dobre programy