Kupno nowej myszki

Witam was serdecznie, chciałem się zapytać, jakie możecie polecić myszki do max 200zł. Wiadomo, gram w różne MMO, przy tym RPG, LoL’a czy Path of Exile. Chciałbym by miała przynajmniej 2 dodatkowe przyciski z boku.
Z góry dziękuje.
PS. Proszę mi nie polecać Bloody :slight_smile:

Dla mnie jeden z najlepszych wyborów to rivalka 110 czy 310 obie są bezkonkurencyjne w tej cenie posiadam obie i nigdy na nie nie narzekałem zależy od preferencji 110 jest troszkę mniejsza dla mnie wygodniejsza jest 310 jednak zależy co kto lubi co kto woli :smiley:

www.test-gear.pl tam napisz, masz tam speców od myszek. Przede wszystkim mysz musi byc wygodna, jak trzymasz myszkę? Są 3 chwyty palm, finger, claw i hybrydy tych chwytów. Tobie akurat super precyzyjny sensor nie jest potrzebny bo grasz w MMO itp. Co nie zmienia faktu że dobrze jest mieć mysz po prostu dobrze leżąca w ręku by mięśnie dłoni się nie męczyły.

Ja mam dłoń 18.5cm i używam claw gripa. Do mmo swietnie spisywała mi się logitech g502 masa dodatkowych przycisków w wygodnym dla mnie miejscu, mo właśnie ale to dla mnie :).