Kupno Rifta

Witam. Zastanawia mnie ostatnio jakie są różnice pomiędzy ściągnięciem gry, a kupnem jej (w Biedronce ma być za 9zł 2 stycznia). Gdy kupie pudełko to dostane jakieś bonusy? Mógłby mi to ktoś wytłumaczyć?

Tekst z newsa "Tak, macie rację, obydwie gry są (już) Free2Play’owcami, jednak nie takimi pełnymi. Za 9 zika zgarniemy zapewne jakiegoś RIFT: Patron Edition z miesięcznym kontem Premium i bonusami", natomiast jesli chodzi o te bonusy to nie wiadomo co to dokladniej bedzie bo nie znamy dokladnej edycji (a przynajmniej ja nie znam), ten patron edition z newsa to taki strzal guru byl. Ale podejrzewam ze jakies miniony (karty), mounty, ewentualnie kasa do IS ;). Plus oczywiscie miesiac abonamentu ;)

Gdy sciagne f2p, pozniej kupie ta edycje z Biedronki to ten abonament będę mogl pozniej dołaczyć do mojego konta f2p?

Jak kolega wspomnial wyzej, nie wiadomo na jakiej zasadzie bedzie to wszystko dzialac :)

Hmm szkoda. Ale wielkie dzieki za szybkie i treściwe odpowiedzi. Miłego dnia.

Ale wiem o czym mowisz chyba. Tak, mozesz sciagnac gre ze strony jak juz chcesz, tak samo mozesz zalozyc konto i zaczac grac ;). Bo jak niby maja ci te itemy dac na konto inaczej niz przez kod? A to nie WoT gdzie masz rozroznienie miedzy starterem a weteranem ;). Przynajmniej ja jak ulepszalem konto f2p do edycji delux (stroj z item shopu, nie do kupienia i nie da sie zdobyc inaczej, jeden z 5 byl do wyboru ^^, pet, 5 rzadkich kart minionow, odblokowane dodatki (w sensie nowe soulsy co wyszly, z dwoch dodatkow), pare exp boostow, ogolnie duzo tych pierdolek bylo :D) Inna sprawa to taka ze nie kupowalem pudekowej a digital ;). No ale to sie az tak chyba nie bedzie roznilo. Tak czy siak dostaniesz kod ktory wpisujesz w sklepie w grze i potem odbierasz itemy jako gifta (patron pass to konto premium jbc ;).

Ja mam inne ciekawe pytanie : czy te itemy beda przypisane do konta? Bo jak patron pass nie bedzie przypisany to cos czuje ze ceny premium w grze pojda na leb na szyje xD

RIFT jest tak skonstruowany, że aby w pełni z niego korzystać na koncie f2p nie płacąc za patrony (15, 30-dniowe) należy podbić Loyality level do 1500 (można to zrobić śmiało w grze kupując i aktywując tzw REX-a od innego gracza lub poprzez AH) - dlaczego o tym piszę, po przekroczeniu ww. levelu odblokowują się nam wszystkie dostępy do AH, maili itp. , patron w Rifcie daje jedynie małe bonusiki i kilka gadżetów (tzw Patron Skills) bez których spokojnie każdy może się obejść.

Z gier f2p IMO numer 1 ! Polecam wszystkim, przeogromny świat z mnóóóóstwem questów, eventów, battlegroundów pvp oraz instancji i raidów

Witam. Zastanawia mnie ostatnio jakie są różnice pomiędzy ściągnięciem gry, a kupnem jej (w Biedronce ma być za 9zł 2 stycznia). Gdy kupie pudełko to dostane jakieś bonusy? Mógłby mi to ktoś wytłumaczyć?