Kupować PS4 teraz czy czekać?

Dobry wieczór, planuje zakup Plejsejszyn 4 i zastanawiam się czy 950zł za nóweczke (slim) to dobra cena czy może poczekać, bo z racji zbliżających się świąt cały rynek się aż trzęsie. Z góry dziękuję za odp. :)

Raczej już nie stanieje przed świętami.

Najlepszy moment na kupno był w ten piątek, gdzie mozna bylo slimke E-chassis przytulic za 870, a Pro za 1230.

W tej chwili goła slimka za 950 to normalna oferta.

Ja bym kupił teraz, sfarmił trochę hajsów bo za to na święta na ps store pewnie będą jakieś fajne przeceny na gry więc bedziesz mógł zacząć budować sobie bibliotekę gier :)

odradzam slimki lepiej kupic normalne ps4

odradzam slimki lepiej kupic normalne ps4 

A to ciekawa teoria.

Z tego co czytam slimki cechują się wyższą kulturą pracy przy tych samych osiągach no i zajmują mniej miejsca.

Jakieś argumenty przeciw?

A to ciekawa teoria.

 

Z tego co czytam slimki cechują się wyższą kulturą pracy przy tych samych osiągach no i zajmują mniej miejsca.

 

Jakieś argumenty przeciw?

przegrzewanie się? ;) (ofc nie mam pojęcia bo nie posiadam slima, a wszyscy znajomi mają normalne lub pro wersje w tym ja) a na netach jest trochę ludzi co narzeka na przegrzewanie, a druga część nie

Wedłu mojej wiedzy, to prędzej trafi sie grzejący się i głośny model zwykłej Pski niż Slimki.

nom fakt moje pro było głośne jak nie wiem co :) ale teraz jest spoko :o

Miałem zwykłą i slimkę i ja raczej polecam slimkę. Pracuje ciszej i nie mam z nią żadnych problemów z grzaniem się.

Mam slim od koło pół roku. Jeśli się faktycznie przegrzewa to nie wiem jak na niej to wymusić (sesje po 5-6 godzin w topowe gry graficznie powodują odpalenie wentylatora czasem na 1-2min). Na black friday kumpel kupował Ps4 pro i tv 4k i przy tych samych grach (horizon zero dawn, Nfs payback) jakiejś miażdzącej przewagi nie widać. Horizon jest troszkę gładszy a NFS działa lekko płynniej przy dużym zawaleniu ekranu autami. Ale przy różnicy 200-300zł brałbym Pro zawsze ma te 1tb (slimy są 500gb i 1tb) i jest nowszym sprzętem z większymi możliwościami. No chyba że przeraża cie rachunek za prąd wyższy o parę zł bo Pro i stary grubas połykają koło 120w kiedy slimowi starczy 80. Jak chcesz kupić chyba nie ma na co czekać. W naszym pięknym kraju najpierw się przez miesiąc cene podnosi po 10-20zł potem się wraca do starej i nazywa to wyprzedaża wystarczy popytać kogokolwiek kto pracuje w rtv agd.

Również posiadałem fat i slim i slim wyróżnia się dużo większą kulturą pracy. A co do kupna to czekać na okazję bo teraz przed świętami na pewno nie jedna się trafi, tak jak ostatnio była slimka 500 gb do wyrwania bodajże na niemieckim amazonie za ~850 zł z AC:O tak wiec konsola wychodziła za ~ 700 zł a tym bardziej, że MS szaleje ze swoim xbox'em gdzie można już go dorwać za 650 zł więc na ps4 jeszcze nie jedna okazja się trafi.

Slim nie mam ale mam zwykla wersja cuh-1216 i konsoli nie slysze czasem tylko na 2sek wlacza wiatrak ale to co pare godz kupilem za 700 uzywke

Dobry wieczór, planuje zakup Plejsejszyn 4 i zastanawiam się czy 950zł za nóweczke (slim) to dobra cena czy może poczekać, bo z racji zbliżających się świąt cały rynek się aż trzęsie. Z góry dziękuję za odp. :)