KV-2 Jak tym grać?

Witam, jak w temacie, parę dni temu odblokowałem KV-2 i nie mam pojęcia jak tym grać, czuję się jak wielka, miękka stodoła z napisem "Free Kill", na dystans mam niecelne działo, które przeładowuje się ruski rok, na bliski dystans ginę od razu, a jak nie to i tak wieża obraca mi się tak wolno, że każdy objedzie mnie bez problemu. Ktoś tym grał, ktoś ma jakąś koncepcję?

KV-2 w trybie arcade jest moim zdaniem kompletnie bezużyteczne. Sam już dawno przerzuciłem się na - moim zdaniem - znacznie lepszy simulator mode. A tam KV-2 potrafi siać spustoszenie. Jak to napisał ktoś napisał na czacie - maybe reload time suck, but if you hit, you will giggle like a little girl. I wierz mi że coś w tym jest :D

Zawsze możesz innym czołgiem odblokować sobie następny czołg po KV2....lub grać ale unikać trybu arcade (tam i tak się nie da grać :D)

No mówcie co chcecie, ale ja lubię tryb arcade, pomijając fakt ogromnej ilości "dzieci WoTa" którzy preferują kampić zamiasc iść capować baze i przez to przegrywają, oraz mam już KV-85, ale mimo to rura 152mm przemawia do mnie i chciałbym wiedzieć czy coś się da, wieczorem popróbuję simulator, ale to bedzię ból d*py z celnością tego działa ><

Generalnie na arcade nie opłaca się grać czołgami sklasyfikowanymi jako heavy, bo i tak możesz z nich skorzystać tylko raz. Miałem Tygryska i wolałem grać historyki niż arcade, właśnie ze względu na to, że tak czy siak miałem jedno 'życie'.

Faktycznie tryb symulacyjny może być dobrym wyjściem, bo tam jak ktoś czegoś nie zauważy sam to nie widzi tego wcale. KV-2 jest zielony więc jest szansa, że ktoś albo obok Ciebie przejedzie, bądź uda Ci się powoli małymi kroczkami dojechać bliżej wroga, a tam z racji tego, że nie ma odradzania jak zaczniesz kosić to Twoi przeciwnicy nie koniecznie muszą wiedzieć o Twojej obecności.

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/159107-kv2-z-czym-to-jesc/

@up to jest war thunder, a nie world of tanks

Spróbowałem symulator, ale nie mam czasu uczyć się porządnego celowania, szczególnie przy tym jak tym czołgiem rzuca przy każdym strzale. Dziękuję za porady, na razie zostanę przy moich T-34 na Arcade.

Witam, jak w temacie, parę dni temu odblokowałem KV-2 i nie mam pojęcia jak tym grać, czuję się jak wielka, miękka stodoła z napisem "Free Kill", na dystans mam niecelne działo, które przeładowuje się ruski rok, na bliski dystans ginę od razu, a jak nie to i tak wieża obraca mi się tak wolno, że każdy objedzie mnie bez problemu. Ktoś tym grał, ktoś ma jakąś koncepcję?