Kwejk - Myśleli że są cwani :D

Sory. Płace za internet, więc nie muszę męczyć sie z beznadziejnymi reklamami które na siłe wyciągają ode mnie pare nędznych groszy.. Niech sie wezmą do roboty, a nie każdy teraz chciałby siedzieć w domu, robić za idiote w sieci i jeszcze za to dostawać kase. Każdy kto ich broni zapewne sam jest zamieszany w proceder wykradania moich groszy więc ktoś taki nawet nie podlega dyskusji. Najzabawniejsze jest przedstawianie takich osób jako nieszczęśliwe ofiary których trzeba doceniać i klikać w 50 reklam aby docenić ich ciężki trud....

Sory. Płace za internet, więc nie muszę męczyć sie z beznadziejnymi reklamami które na siłe wyciągają ode mnie pare nędznych groszy.. Niech sie wezmą do roboty, a nie każdy teraz chciałby siedzieć w domu, robić za idiote w sieci i jeszcze za to dostawać kase. Każdy kto ich broni zapewne sam jest zamieszany w proceder wykradania moich groszy więc ktoś taki nawet nie podlega dyskusji. Najzabawniejsze jest przedstawianie takich osób jako nieszczęśliwe ofiary których trzeba doceniać i klikać w 50 reklam aby docenić ich ciężki trud....

Co ma płacenie za internet, za okablowanie, do utrzymania fizycznych serwerów nie należących do dostawcy internetowego? Kto Ci kradnie, kto Ci zabiera. Jak to taki złoty środek, to może sam opłać maszynę i prowadź własny serwer...

Problemem nie są reklamy, a namolne reklamy, wymuszanie ich oglądania. Mały banerek, który specjalnie jakoś się nie rzuca w oczy, tło na portalu - ok... Ale nie przesuwające się wraz z myszką, nie pozwalające się pominąć, czy też wymuszanie ich oglądania, pod pretekstem, że bez tego to nie działa. Rynek jest coraz bardziej agresywny, coraz dalej się posuwa chcąc nam wmuszać jakieś pomniejsze produkty, zmuszając nas do oglądania i oddziałując na podświadomość. Adblock jest narzędziem do blokowania reklam namolnych, tych, które zajmują cały ekran, czy nie pozwalają normalnie korzystać ze stron. Powinniśmy jednak poszanować czyjąś pracę i w momencie, w którym reklama nie jest inwazyjna, pozwolić na jej wyświetlanie. Tak samo, jak na dworcu powinniśmy dbać o pracę sprzątaczki i nie sikać po ścianach, czy nie rzucać się rolką papieru, tak w internecie powinniśmy poszanować czyjąś pracę i pozwolić mu zarobić - tak długo jak tego w nas nie wmusza. Jestem przeciwny wszystkim samo odtwarzającym się filmikom, czy właśnie takim sytuacją, gdzie strona ewidentnie wymusza obejrzenie czegoś. Podoba mi się natomiast podejście portali, które widząc załączonego AdBlocka, w miejscu reklamy zostawiają obrazek informujący o tym, że strona dzięki temu małemu banerowi zarabia i wyłączając mogę pomóc im to wszystko utrzymać.

Sam ruch kwejka był błędny, szybko naprawiony. Sam jednak nie używam tej strony, a więc specjalnie się to na mnie nie odbiło. Pamiętam jeszcze początku tego serwisu, gdzie zanim wystartował żebrał o "lajki" na portalach wszelakiej maści i organizował konkurs - kto zgarnie najwięcej polubień, ten dostanie jakiegoś fanta. Od początku do końca nie podobało mi się i założenie (śmietnika internetowego) i polityka (konkursy, błaganie o polubienia i te sprawy) i jak widzę tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że strona nigdy nie liczyła się z ludźmi i od początku nastawiona była na ogromny zysk

Sory. Płace za internet, więc nie muszę męczyć sie z beznadziejnymi reklamami które na siłe wyciągają ode mnie pare nędznych groszy.. Niech sie wezmą do roboty, a nie każdy teraz chciałby siedzieć w domu, robić za idiote w sieci i jeszcze za to dostawać kase. Każdy kto ich broni zapewne sam jest zamieszany w proceder wykradania moich groszy więc ktoś taki nawet nie podlega dyskusji. Najzabawniejsze jest przedstawianie takich osób jako nieszczęśliwe ofiary których trzeba doceniać i klikać w 50 reklam aby docenić ich ciężki trud....

Święta racja. Ja również płacę, ale nie zamierzam utrzymywać bandy nieudaczników, których nie stać na to by pójść do normalnej pracy i zarobić tyle by po niej nie musieć kombinować w sieci. Dla mnie każdy, kto zaśmieca innym życie reklamami jest skończony.

Co ma płacenie za internet, za okablowanie, do utrzymania fizycznych serwerów nie należących do dostawcy internetowego? Kto Ci kradnie, kto Ci zabiera. Jak to taki złoty środek, to może sam opłać maszynę i prowadź własny serwer...Problemem nie są reklamy, a namolne reklamy, wymuszanie ich oglądania. Mały banerek, który specjalnie jakoś się nie rzuca w oczy, tło na portalu - ok... Ale nie przesuwające się wraz z myszką, nie pozwalające się pominąć, czy też wymuszanie ich oglądania, pod pretekstem, że bez tego to nie działa. Rynek jest coraz bardziej agresywny, coraz dalej się posuwa chcąc nam wmuszać jakieś pomniejsze produkty, zmuszając nas do oglądania i oddziałując na podświadomość. Adblock jest narzędziem do blokowania reklam namolnych, tych, które zajmują cały ekran, czy nie pozwalają normalnie korzystać ze stron. Powinniśmy jednak poszanować czyjąś pracę i w momencie, w którym reklama nie jest inwazyjna, pozwolić na jej wyświetlanie. Tak samo, jak na dworcu powinniśmy dbać o pracę sprzątaczki i nie sikać po ścianach, czy nie rzucać się rolką papieru, tak w internecie powinniśmy poszanować czyjąś pracę i pozwolić mu zarobić - tak długo jak tego w nas nie wmusza. Jestem przeciwny wszystkim samo odtwarzającym się filmikom, czy właśnie takim sytuacją, gdzie strona ewidentnie wymusza obejrzenie czegoś. Podoba mi się natomiast podejście portali, które widząc załączonego AdBlocka, w miejscu reklamy zostawiają obrazek informujący o tym, że strona dzięki temu małemu banerowi zarabia i wyłączając mogę pomóc im to wszystko utrzymać.Sam ruch kwejka był błędny, szybko naprawiony. Sam jednak nie używam tej strony, a więc specjalnie się to na mnie nie odbiło. Pamiętam jeszcze początku tego serwisu, gdzie zanim wystartował żebrał o "lajki" na portalach wszelakiej maści i organizował konkurs - kto zgarnie najwięcej polubień, ten dostanie jakiegoś fanta. Od początku do końca nie podobało mi się i założenie (śmietnika internetowego) i polityka (konkursy, błaganie o polubienia i te sprawy) i jak widzę tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że strona nigdy nie liczyła się z ludźmi i od początku nastawiona była na ogromny zysk

Mały banerek owszem. Najlepiej zlewający się z kolorystyką strony by nie raził w oczy. Jednak nie o to chodzi firmom, które zlecają reklamy. One płacąc za reklamę oczekują zwrotu kosztów i zwiększonej sprzedaży.

P.S 2 Baalu powinien dostać trochę więcej ostrzeżeń(obrażanie,offtop w jednym poście, a postów jest wiele)

Sama moja obecność dla co niektórych jest chyba obrazą. Bo obrazy w swoich wypowiedziach doszukać się nie mogę.

Bez tej bandy nieudaczników nie byłoby internetu, więc zastanów się czy mówiąc tak, rzeczywiście chcesz żeby Ci ludzie wzięli się za "normalną" pracę. Nie miałbyś swoich ulubionych stron, w zasadzie nie mógłbyś też grać przez internet. Musisz też nie wiedzieć ile czasem pracy kosztuje zrobienie takiej strony.

Sama moja obecność dla co niektórych jest chyba obrazą. Bo obrazy w swoich wypowiedziach doszukać się nie mogę.

Na początku swojego postu nazywasz wszystkich ludzi prowadzących stronę nieudacznikami, tak więc obrażasz ich tak jakby, ale mogę się mylić.

Bez tej bandy nieudaczników nie byłoby internetu, więc zastanów się czy mówiąc tak, rzeczywiście chcesz żeby Ci ludzie wzięli się za "normalną" pracę. Nie miałbyś swoich ulubionych stron, w zasadzie nie mógłbyś też grać przez internet. Musisz też nie wiedzieć ile czasem pracy kosztuje zrobienie takiej strony.

Owszem, wiem ile zajmuje zrobienie strony, ponieważ w przeszłości uczestniczyłem w tworzeniu mniejszych stron (co prawda od strony graficznej, ale co nieco widziałem).

Na początku swojego postu nazywasz wszystkich ludzi prowadzących stronę nieudacznikami, tak więc obrażasz ich tak jakby, ale mogę się mylić.

Nie nazywam wszystkich webmasterów nieudacznikami. Nazywam nimi pseudoadministratorów robiących śmietnik ze swojego portalu :)

Mi tam scyzoryk się otwiera na "cwaniaków" z AdBlockiem - ale na taką specyficzną grupę - zaraz to sprecyzuję.

Chodzi mi dokładnie o osobniki, które odwiedzają codziennie dane miejsce, czerpią z niego rozrywkę lub wiedzę. Jest to wtedy tak parszywe, że szkoda gadać. Co innego, gdy po prostu ktoś stosuje AdBlocka losowo łażąc po internecie - wtedy ma pełne rozgrzeszenie.

Sory. Płace za internet, więc nie muszę męczyć sie z beznadziejnymi reklamami które na siłe wyciągają ode mnie pare nędznych groszy.. Niech sie wezmą do roboty, a nie każdy teraz chciałby siedzieć w domu, robić za idiote w sieci i jeszcze za to dostawać kase. Każdy kto ich broni zapewne sam jest zamieszany w proceder wykradania moich groszy więc ktoś taki nawet nie podlega dyskusji. Najzabawniejsze jest przedstawianie takich osób jako nieszczęśliwe ofiary których trzeba doceniać i klikać w 50 reklam aby docenić ich ciężki trud....

Trochę mi ręce opadają. Uwielbiam ludzi, którzy "szafują" i jak w tym przypadku mówią, że X rzecz jest pracą, a Y nie jest; lub że praca X jest więcej warta aniżeli Y. Dla mnie zarówno pracuje sprzątaczka jak i księgowa. Obie po prostu wykonują czynności, po prostu czynności za, które dostają wynagrodzenie; z pewnością w tym czasie byłby szczęśliwsze robiąc inne rzeczy. 98 % zawodów tego świata jest naprawdę niekreatywnych i machanie łopatą często nie wiele różni się od segregowania dokumentów na biurku.

Mówisz, że jestem nieudacznikiem? :) Skończyłem dwa kierunki studiów (za, które sam zapłaciłem) w tym czasie pracowałem w TV/Radio/Gazetach (i to nie byle jakich, o jakich ludzie się zabijali by dostać posady), następnie zmieniłem branże pracując na stanowiskach kierowniczych lub jako menadżer. I wiesz, jak ktoś jest ambitnym człowiekiem i pracowitym, jakim ja jestem to czasem pracowanie "u kogoś" go męczy. Po X czasie albo sam odejdziesz lub Cię zwolnią. Po całej pracy nie zostaje nic namacalnego.

Rok temu postanowiłem się zwolnić, zaryzykować. Założyłem własną firmę i otworzyłem własny portal o League of Legends i innych grach. Pracę podatki, ZUS i inne pierdoły (pominę co to za katorga w tym kraju, bo pisałem o tym w innym temacie. Codziennie pracuję od 12 do 18 godzin (dziękuję Żonie, że jakoś to wytrzymuje). W tym czasie nauczyłem się wszystkiego ogarniania strony, tworzenia grafiki, obróbki filmów polepszyłem się pod względem PRowskim i dziennikarskim.

Jesteś ignorantem, który z pewnością nie wie jak takie miejsca działają z tej drugiej strony. Wiesz co, często na praktyki do mnie przychodzą różni młodzi ludzie. A to wczesna szkoła średnia, a to studenci. Mogę wystawiać zaświadczenie o praktyki i wolontariat (bo robię to legalnie). Najmują się do pisania w roli tak zwanych "newsmanów". Przewinęło się w ciągu roku ich około 120? I wiesz co? Zostało 10, bo 110 zobaczyło jaka to ciężka praca i jak trzeba zasuwać. Nie wytrzymali trudów codziennej ciężkiej pracy.

Naprawdę apeluję - czaję AdBlocka - nie mam nic przeciwko - wiem jak może wkurzać zasyp reklam na nieznanych witrynach. Jednak jeśli odpalacie go na stronach, które codziennie odwiedzacie jest to nawet nie tyle żenujące co totalnie pozbawione intelektu. To tak jakby posadzić sobie w doniczce Bazylię do gotowania, codziennie z niej korzystać, jednak nie podlewać - po prostu uschnie i tyle zostanie figa ze smacznych potraw. Jak mówicie, że XXX strona jest do d*py, to po prostu jej nie odwiedzajcie zamiast jak ostatnia małpa cieszyć japę, że macie AdBlocka. Tyle ode mnie.

Wracając do osoby, którą cytowałem - zapraszam do mnie, a tak dla jaj, na tydzień przyjmę Ci do zespołu i zobaczymy czy po tych 7 dniach również napiszesz tak bzdetną wypowiedź.

@Kasahara - ja jestem szejkiem z dalekiej Arabii, a przyjechałem tu kupić kilka miast . Ale nie o tym w temacie. Zarzucasz mi brak intelektu? Moje zachowanie jest żenujące? Dobre sobie ;) wszystkim, którzy nie wiedzą jak utrzymać stronkę polecam zajrzenie na stronę Blizzarda choćby. Nie ma reklam.

Nie mam zamiaru się męczyć jeszcze przy kompie, patrząc na coraz to agresywniejsze reklamy...

Co do Adblocka, bo to chyba temat o nim się zrobił...

Powiem krotko do wszystkich których AdBlock denerwuje i płaczą, że nie należy go używać, bo bla bla bla...

Jak portale zrezygnują z natrętnych reklam, to AdBlock nie będzie niczego blokował. Tak to takie proste. Program ma taką funkcję, żeby pozwalać na nienatrętne reklamy.

Jeśli w moim domu, na moim komputerze, w moim Internecie po wejściu na jakąś stronę wyskakuje 10 jeżdżących po ekranie (są i takie, które uciekają przed kursorem) reklam ze środkami przeciwko grzybicy pochwy, czy czegokolwiek innego, to krew mnie zalewa. A jak krew mnie zalewa, to sięgam po AdBlocka. Tzn raz sięgnąłem i teraz nie wyobrażam sobie korzystania z Internetu bez AdBlocka.

Polecam wszystkim.

Buractwo chcące trzepać kasę na byle jakich portalach, zasrywając je setkami reklam, może w końcu się trochę ogarnie i przestanie robić syf z Internetu.

Info dla młodszych i starszych ale niekumatych. Tak, da się prowadzić portal za darmo. Wystarczy chcieć, wystarczy lubieć to o czym ten portal ma być i wystarczy nie chcieć na tym zarabiać. Oczywiście kasę trzeba wtedy w to hobby pakować, tak jak w każde inne. Proszę więc skończyć pisać te brednie, że reklamy są nam wszystkim potrzebne, że są dla naszego dobra, bo to żałosne jest.

Jak chcesz trzepać kasę na reklamach, a ludzie Ci je blokują, to Twój problem. Trzeba było sobie normalną prace znaleźć.

Kiedyś była to osoba na którą mówiło się akwizytor, przychodził i wciskał mi jakieś śmieci. Na identycznej zasadzie działają reklamy, wchodzą one z butami na mój ekran i zanim dokopie się do treści która mnie interesuję to zdążą mnie okraść. Podpisując umowę z dostawcą internetu nie godziłem się na zasyp miliardem reklam jak tylko kliknę ikonę przeglądarki, tak więc podziękuję, skoro mam wybór być gnieciony przez reklamy lub żyć szczęśliwie bez tego badziewa. Zdecydowanie wybieram tą drugą opcje :) Jeśli ktoś wpadł na pomysł zrzeszenia ludzi i prowadzenie jakiejś strony czy forum, to proszę niech sobie prowadzi ale nie rozumiem zmuszania mnie do płacenia za jego co ? hobby ? prace ? Oglądanie reklam powinno być dobrowolne, a w dzisiejszych czasach stało się to wręcz przymusem więc odpowiadam - ad block. Dawno temu internet miał służyć przekazywaniu informacji, dzisiaj ludzie robią z tego zwykły biznes.

Do obrońców "uciśnionych firm, tracących na AdBlocku pieniądze" - AdBlock na podstawowych ustawieniach nie blokuje wszystkich reklam, tylko te nachalne, może czas zmienić politykę, a nie liczyć na to, że jak wchodzę na stronę to najpierw będę zamykał 15 reklam, z czego 10 ma guzik w innym miejscu, a pozostałe 5 ucieka przed kursorem...

@Kasahara - ja jestem szejkiem z dalekiej Arabii, a przyjechałem tu kupić kilka miast . Ale nie o tym w temacie. Zarzucasz mi brak intelektu? Moje zachowanie jest żenujące? Dobre sobie wszystkim, którzy nie wiedzą jak utrzymać stronkę polecam zajrzenie na stronę Blizzarda choćby. Nie ma reklam.Nie mam zamiaru się męczyć jeszcze przy kompie, patrząc na coraz to agresywniejsze reklamy...

Blizzard nie zarabia na stronie internetowej. Strona internetowa jest dodatkiem, narzędziem w grach, które prowadzą. Kiego grzyba mają być tam reklamy? Jeżeli wejdziesz na jakikolwiek portal, wortal, czy stronę, która nie jest dodatkiem do czegoś, znajdziesz tam reklamy. Pojawiają się one dlatego, że strona się utrzymuje z kampanii reklamowych, współpracy i innych takich. Jesteś zwykłym ignorantem, który nawet nie stara się mieć dobrych argumentów w swojej obronie. Przyjmujesz postawę "mi się należy", co jest błędem i kiedyś się na Tobie odbije. Popieram słowa Kasahary, chociaż nawet specjalnie go nie lubię. Większość portali żyje z kampanii i jeżeli tylko jesteśmy stałymi bywalcami, to warto byłoby jakoś wesprzeć twórczość, ażeby ta strona nagle z internetu nie zniknęła. Jeżeli jestem stałym bywalcem na czyimś strimie, to pozwalam sobie obejrzeć te kilka reklam, podczas których i tak nic się nie dzieje. Jeżeli wchodzę na portal, który przeglądam codziennie, wyłączam adbloka i pozwalam na to, żeby z góry, z boku pojawił się jeden, nie męczący baner.

Do obrońców "uciśnionych firm, tracących na AdBlocku pieniądze" - AdBlock na podstawowych ustawieniach nie blokuje wszystkich reklam, tylko te nachalne, może czas zmienić politykę, a nie liczyć na to, że jak wchodzę na stronę to najpierw będę zamykał 15 reklam, z czego 10 ma guzik w innym miejscu, a pozostałe 5 ucieka przed kursorem...

Adblock w wersji podstawowej nie rozpoznaje jaka to jest reklama. Po prostu je blokuje, bo tak ma wbite w system. Nie brońcie się tym, że jakby reklamy nie wyskakiwały, to byście go nie używali, bo chociażby tutaj, na mmorpg reklamy nigdy nie wyskakiwały i nigdy nie były nachalne, a jednak ludzie blokowali - odbiło się to własnie reklamami z auto-odtwarzaniem i krzykiem, jaki to on zły nie jest i jakby tego nie zastosował to pewnie wielu ludzi by go jakoś wsparło. Gówno prawda, bo przez tyle czasu istnienia portalu ludzie wychodzą właśnie ze wspomnianą postawą "mi się należy". Nie ma znaczenia, czy reklama jest nachalna, czy nie, po prostu ma ich tu nie być. Co z tego, że te właśnie reklamy pozwalają stronie się utrzymać, czy te właśnie 20 sekund przed filmikiem, podczas strimu, pozwalają danej osobie robić to, co nam daje rozrywkę.

Najlepszym przykładem porządnej reklamy jest kurnik.
Jak masz adblocka wywala Ci że proszą o jego wyłączenie, ponieważ wyświetla się mała reklama z boku pozwalająca utrzymać serwis, i faktycznie tak jest, na takich stronach aż wstyd mieć włączonego adblocka, ale na stronach typu wp.pl onet czy tvn24 adblock ON 24/7

Ja korzystam z przeglądarki Maxthon. Wersja z AdBlockiem wyszła niedawno. Przed tym przeglądanie internetu to była katorga. Wchodzę na jakaś stronę i dodatkowo wyrzucało mi jakieś 2 osobne karty z pseudoankietami do wypełnienia, czytam coś i na samym środku pojawia się reklama która przewija się razem z ekranem, żeby była ciągle widoczna. Z AdBlockiem nie mam tego problemu. Spójrzmy prawdzie w oczy. Nikomu nie przeszkadza to, że reklamy wyświetlają się gdzieś po boku. Są sobie, ale jednocześnie możemy przeglądać to co chcemy. Niestety teraz jest mnóśtwo reklam, które mają nam celowo uniemożliwiać wygodne przeglądanie. Jeśli to się skończy to AdBlock przestanie być potrzebny. Jednak ja myślę, że takich reklam raczej będzie coraz więcej.

Blizzard nie zarabia na stronie internetowej. Strona internetowa jest dodatkiem, narzędziem w grach, które prowadzą. Kiego grzyba mają być tam reklamy? Jeżeli wejdziesz na jakikolwiek portal, wortal, czy stronę, która nie jest dodatkiem do czegoś, znajdziesz tam reklamy. Pojawiają się one dlatego, że strona się utrzymuje z kampanii reklamowych, współpracy i innych takich. Jesteś zwykłym ignorantem, który nawet nie stara się mieć dobrych argumentów w swojej obronie. Przyjmujesz postawę "mi się należy", co jest błędem i kiedyś się na Tobie odbije. Popieram słowa Kasahary, chociaż nawet specjalnie go nie lubię. Większość portali żyje z kampanii i jeżeli tylko jesteśmy stałymi bywalcami, to warto byłoby jakoś wesprzeć twórczość, ażeby ta strona nagle z internetu nie zniknęła. Jeżeli jestem stałym bywalcem na czyimś strimie, to pozwalam sobie obejrzeć te kilka reklam, podczas których i tak nic się nie dzieje. Jeżeli wchodzę na portal, który przeglądam codziennie, wyłączam adbloka i pozwalam na to, żeby z góry, z boku pojawił się jeden, nie męczący baner.
A co ja chciałem przekazać podając przykład Blizzarda? Oj nieładnie panie modzie, czytanie ze zrozumieniem się kłania.

"Bo mi się należy"? Wprowadzcie opcję datków na portal - jako że często go używam zgodzę się wspierać go comiesięcznymi datkami.

Jak Ci mam jeszcze uświadomić, że nie życzę sobie reklam na moim monitorze??

Jak Ci mam jeszcze uświadomić, że nie życzę sobie reklam na moim monitorze??

To nie koncert życzeń , ten portal jest prywatny i to czy tu będą reklamy czy nie nie zależy od Ciebie. Jesteś codziennie na tym forum / stronie / udzielasz się fajnie, + dla Ciebie, chcesz dawać datki na stronie, > dział serwis > propozycja łatki na forum, wpłacasz kasę np 5$ i usuwają Ci się wszystkie reklamy na miesiąc.

Zapraszam do odpowiedniego działu z takimi propozycjami .

Przewinęło się w ciągu roku ich około 120? I wiesz co? Zostało 10, bo 110 zobaczyło jaka to ciężka praca i jak trzeba zasuwać. Nie wytrzymali trudów codziennej ciężkiej pracy.

Nazywasz to ciężką pracą? To jest co najwyżej praca. Pracowałeś kiedyś w restauracji jako kelner? Wiesz jaki to jest zapieprz ? Pewnie że nie wiesz. Proszę cie dzieciaczku nie nazywaj ciężką pracą siedzenie przed biurkiem i pisanie tekstu...

Ja również używam adblocka i nie wyobrażam sobie przeglądanie stron bez niego(zaczęło się od stronki z której ściągałem muzykę, reklamy były do tego stopnia nie znośne że potrafiły nawet spowolnić mój komputer o 80% co prawie prowadziło do wielu resetów). Na kwejku akurat bez adblocka reklamy nie były takie straszne(jakiś banerek z boku i tyle).

Nazywasz to ciężką pracą? To jest co najwyżej praca. Pracowałeś kiedyś w restauracji jako kelner? Wiesz jaki to jest zapieprz ? Pewnie że nie wiesz. Proszę cie dzieciaczku nie nazywaj ciężką pracą siedzenie przed biurkiem i pisanie tekstu...

Nie wiedziałeś że kliknięcie myszy zużywa całą mane i wtedy trzeba czekać około 2h na regeneracje ? A wciśnięcie paru klawiszy na klawiaturze kończy się bezpowrotną utratą maks hp ? Słyszałem o takim przypadku, że twórca pewnego forum od natłoku pracy skończył w psychiatryku na stałe zapięty w kaftan bo zagrażał sobie i społeczeństwu. Podobno niedługo w kościołach katolickich mają zacząć odprawiać msze w intencji twórców stron i for społecznościowych, ponieważ nieszczęśnicy oddając się tworzeniu stron podpisali pakt z diabłem.

Nazywasz to ciężką pracą? To jest co najwyżej praca. Pracowałeś kiedyś w restauracji jako kelner? Wiesz jaki to jest zapieprz ? Pewnie że nie wiesz. Proszę cie dzieciaczku nie nazywaj ciężką pracą siedzenie przed biurkiem i pisanie tekstu...Ja również używam adblocka i nie wyobrażam sobie przeglądanie stron bez niego(zaczęło się od stronki z której ściągałem muzykę, reklamy były do tego stopnia nie znośne że potrafiły nawet spowolnić mój komputer o 80% co prawie prowadziło do wielu resetów). Na kwejku akurat bez adblocka reklamy nie były takie straszne(jakiś banerek z boku i tyle).

Ściągasz nielegalnie muzykę i jeszcze płaczesz, że reklamy masz. No trzymaj mnie, człowieku zastanów się co piszesz. Kradniesz komuś jego własność intelektualną i jeszcze się domagasz braku reklam od ludzi, którzy chca na tym zarobić. No nie mam do Ciebie pytań.

Nvminer ściągam muzykę ze strony która sama ściąga od innych.

Nvminer ściągam muzykę ze strony która sama ściąga od innych.

żeby za to ściąganie nie ściągnęli z ciebie grzywny :D