L2 Arion - ZRÓBMY CP (CLASSIC 5k ONLINE)

  • Experience rate: 15X

  • Skillpoints rate: 15X

  • Adena rate: 10X

  • Drop rate: 2X

  • Safe Enchant: 3

  • Max Enchant: 35

ZRÓBMY JAKIEŚ CP :slight_smile:
i zagrajmy razem!

Szukam graczy którzy są dorośli, graja wieczorami.
TS3 / DISCORD, obojętnie.

i jak się gra na serwie ? ja dziś chcę spróbować po robocie.

Gra się zajebiście. Tworze CP w Dużym polskim klanie, jednym z najlepszych na serwie.
Szukamy graczy do CP. Dorosłych, grajacych wieczorami!
Offerujemy pomoc gracza na poczatku, exp etc.

Mamy Tanka, Tyranta, Bishopa.

POLECAM ZROBIĆ JESZCZE JEDNEGO BISHOPA.

Poszukujemy DMG DEALEROW. nie ma to dla mnie znaczenia, czy to magowie, czy to melee!

Zapraszam, TS3 obowiązkowy!

(ja mam juz aktalnie 76 lvl)

Ostatnio pogrywam na tym serverze próbowałem się do Ciebie odezwać ale jakoś nie mogliśmy się złapać. Zrobiłem sobie wstępnie łuk-a ale mogę zrobić healera (nawet bardziej preferuje). Kwestia CP dla mnie jest takie pół na pół kiedyś grałem i średnio na tym wyszedłem.

Dodaj Kriminalny do znajomych i tyle.
po 59 lvl chyba mozesz napisac wiadomosc normalnie chyba do mnie priv.

podaj IP ts, kanał czy coś. Gram DPS-em :wink:

Na chwilę obecną nie mogę Cię dodać do znajomych chyba za mały lvl. Próbowałem napisać wiadomość ale byłeś off lub też jakaś blokada przed spamem botów. Najlepiej będzie jak faktycznie podasz adres ts-s nawet priv.

dokładnie, ts to chyba nie tajemnica :stuck_out_tongue: a wieczorami z chęcią bym wpadł :slight_smile:

178.33.168.233:10078
krmininalny cp, na samym dole.

Jak wygląda sytuacja z IS i populacją serwera?

Póki co nie dopatrzyłem się jakiejś super przewagi donatorów (chyba że nie mam o tym jeszcze pojęcia). Populacja dość spora nawet na początkowych lokacjach praktycznie cały czas kogoś widziałem mimo że szybko się z nich wychodzi. W giran sklepiki na zadowalającym poziomie.

Zapraszam was serdecznie na serwer i TS!
178.33.168.233:10078

caly czas gramy :slight_smile:

Shot00005.bmp (4,2 MB)
Shot00006.bmp (4,1 MB) Shot00011.bmp (4,1 MB) Shot00010.bmp (4,1 MB) Shot00009.bmp (4,1 MB) Shot00008.bmp (4,1 MB)