[L2J] Niekomercyjny Serwer L2 Sanctuary - H5 x2


NIEKOMERCYJNY SERWER LINEAGE II
www.l2sanctuary.pl

Cześć wszystkim! Mam przyjemność zaprezentować wam serwer, który przygotowuję od przeszło pół roku. Unikalny serwer z oryginalnymi pomysłami, których nie zobaczycie nigdzie indziej!

Startujemy z początkiem września. Wcześniej odbędzie się planowana na tydzień otwarta beta, którą rozpoczniemy 23 sierpnia 2021 o 20:00 czasu polskiego i na którą wszystkich serdecznie zapraszam.

Sanctuary będzie przede wszystkim serwerem niekomercyjnym, pozbawionym jakichkolwiek opłat, dotacji i mikropłatności! Cały koszt utrzymania serwera biorę na siebie. Wszystko po to, aby w końcu liczyła się gra i zabawa, a nie zysk.

Na Sanctuary zagramy na kronice HighFive z ratami x2 (spoil x3, quest x4). Szczegóły poznacie na naszej stronie. Poniżej kilka wybranych cech, które wyróżniają Sanctuary.

Rozbudowana personalizacja postaci

Sanctuary posiada bogaty wybór skórek, które umożliwiają dowolną manipulację wyglądem wyposażenia. Przemyślany system zdobywania skórek zapewni dodatkowe godziny zabawy i zbuduje prestiż twojej postaci. Znajdziesz tutaj nowe fryzury, założysz kaptur do dowolnej zbroi, albo ukryjesz płaszcz, jeśli będziesz chciał!

Nowe przedmioty i umiejętności

  • wersje Blessed wszystkich epickich biżuterii i zupełnie nowy naszyjnik Lilith
  • bransoletki Dimensional
  • nowa seria skilli Weight Increase i książki do nich
  • dwa kolejne poziomy Divine Inspiration
  • nowe recepty i materiały kluczowe

Unikalny system wierzchowców

W każdym mieście znaleźć można wierzchowce do wypożyczenia, które stanowią główny środek transportu w grze do 40 poziomu i sprawią, że poczujecie niepowtarzalny klimat i wielkość świata Lineage II.

Przywrócone znaczenie rzemiosła

Rzemiosło w stylu serwerów Interlude powróciło na HighFive! Na Sanctuary znajdziecie recepty i materiały kluczowe do sprzętu TOP S84!

Subklasy tak samo silne jak klasa główna

Dołożyłem wszelkich starań, aby gra subklasą była tak samo sensowna jak gra na klasie głównej. Dlatego możecie rozwinąć subklasy do 85 poziomu, korzystać na nich ze skilli Hero, oraz zdobyć skille z certyfikatów.

Ułatwienia bez niszczenia zawartości gry

Na Sanctuary sam decydujesz, które zadania na zmianę profesji chcesz zrobić, a które chcesz pominąć! Każda postać otrzymuje 2-3 Certificate of Competence, które umożliwiają pominięcie questów. Niewykorzystane certyfikaty można wymienić na nagrody po osiągnięciu trzeciej profesji.

Zachwycający interfejs i kolorowe makra

Na serwerze znajdziecie 77 wielokolorowych ikon makr do wyboru, dzięki którym paski skrótów już nigdy nie będą monotonnie zielone.

Zdrowe zasady

Sanctuary to serwer skoncentrowany na tworzeniu zdrowej społeczności graczy, bo serwer to przede wszystkim ludzie. Dzięki swojej niekomercyjnej naturze nie mamy związanych rąk opłacalnością całego przedsięwzięcia i możemy bez przeszkód walczyć o zasady, szacunek i dobrą atmosferę na serwerze.

Uczciwa olimpiada

Olimpiada jest sercem każdego serwera, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby status bohatera był wynikiem wyłącznie umiejętności i szczęścia. Skoncentrowanie kluczowych walk o Hero w jednym dniu zminimalizuje ryzyko ich ustawiania i zapewni odpowiednią losowość przeciwników, a tygodniowy okres trwania statusu sprawi, że każdy będzie miał szansę wygrać. Pozostałe dni poświęcone zostały innym, egzotycznym pojedynkom, w których możesz sprawdzić swoje umiejętności na subklasach i w walkach drużynowych.

System ochrony współdzielonych kont

Mimo iż nie zalecamy współdzielenia kont to doskonale zdajemy sobie sprawę, jaka jest praktyka i potrzeby graczy. Dlatego stworzyliśmy system ochrony współdzielonych postaci, który umożliwi korzystanie z twojej postaci innym, bez obawy o stratę konta lub ekwipunku!

Pied Piper of Dion - Pierwszy event zapowiedziany! Wejdź na forum, poznaj szczegóły i podziel się swoją opinią.

www.l2sanctuary.pl/forum

Pozostał miesiąc do startu Open Bety!

Zapraszam na stronę i forum:

l2sanctuary.pl
l2sanctuary.pl/forum/

Nie polecam tego serwera a o to powody :

  • niesprawiedliwa administracja
  • mało graczy w tygodniu
  • p2w
  • nie przyjaźni ludzie na chacie gry

Poczekaj może z tymi fałszywymi oskarżeniami do czasu jak serwer wystartuje, będziesz wtedy bardziej wiarygodny. :wink:

Pisałem o testach jak były a skoro na testach były takie cyrki to jak wystartuje wcale nie będzie lepiej .

Beta testy startują dopiero za miesiąc…

Widzę, że specjalizujesz się w trollowaniu nie tylko w tym wątku, ale serio musisz się bardziej postarać, bo to co piszesz ma się nijak do tego co komentujesz.

Na przykład: nie da się ocenić ilości graczy, ani to czy są przyjaźni czy nie póki serwer nie wystartuje, również na testach jest to niemożliwe.

Następne: p2w - to jest serwer niekomercyjny, nie ma tu żadnych opłat i wystarczy przeczytać temat wątku, żeby to wiedzieć.

Niesprawiedliwa administracja? Może, ale przynajmniej trolle karmi :wink:

Już za dwa tygodnie wystartuje Open Beta!

Zapraszamy na nasze forum i serwer Discord:

www.l2sanctuary.pl/forum
https://discord.gg/zQX2wa2T

Open Beta już dostępna! Zapraszamy!

Open Beta zakończona pomyślnie!
GRAND OPENING 03/09/2021 20:00 CEST