Łączenie battle.net

Witam. Mam pytanie: Czy można łączyć konta battle.net w taki sposób, by konto heartstone przeszło z jednego battle.net'a do drugiego. Nie chce mi się od nowa grać, a na starym grałem dużo, więc wolałbym mieć nadal swoje. Chcę to zrboić, gdyż na nowym mam świeżego WoW'a

Napisz najlepiej do supp, oni powinni znać odpowiedź. Jednak myślę, że jest to raczej nie możliwe niestety - nie spotkałem się nigdy wcześniej z przenoszeniem postępów gry z jednego konta na drugie. To tak jakby pisać do supp steama z prośbą o przeniesienie gier.

gdzieś słyszałem ale to było związane z przeniesieniem D3, że jeśli ma się 2 konta na te same dane i się wyśle skan dowodu/potwierdzenie tych danych to powinni przenieść

//edit//

jest opcja w battle/net by połączyć jakoś konto z wowa do innego konta

https://eu.battle.net/account/management/wow-account-conversion.html

ale nie robiłem nigdy tego

Support powinien Ci przenieść z 1 na 2 konto, pod warunkiem, że oby dwa są na to same nazwisko.

Witam. Mam pytanie: Czy można łączyć konta battle.net w taki sposób, by konto heartstone przeszło z jednego battle.net'a do drugiego. Nie chce mi się od nowa grać, a na starym grałem dużo, więc wolałbym mieć nadal swoje. Chcę to zrboić, gdyż na nowym mam świeżego WoW'a