Lagi w Smite. Pomocy!

Od pewnego czasu mam podczas grania lagi, występują one losowo i trwają od 1-3s. Strasznie to wkurza gram na najwyższych ustawieniach -130fps, na najniższych są te same lagi nie wiem co robić pisałem do supportu i nie odpowiadają.

Pytanie natury technicznej : mówisz o lagach czy “lagach”? Jesli o tych pierwszych to czym mierzony ping i jaki jest normalnie a jaki przy lagach, jesli “lagi” to nie są to lagi, tylko spadki fpsów/przycinki. Odnośnie tego pierwszego ciężko pomóc, gdyz problem leży po stronie łącza, a go raczej łatwo i lekko nie zmienisz, jesli natomiast są to spadki fpsów/stop klatki to może pomóc “naprawa plików”, a także reinstall pakietów dystrybucyjnych (dx, framework, czy czego tam dokładniej ta gra używała). Pakiety reinstalujesz tak jak naprawiasz pliki - z poziomu ich aplikacji/launchera

Uroki Smite, proponuje się przyzwyczaić bo mam to samo na i7 i gtx 980. Zwłaszcza na Assault często robią się tzw “freeze” (bo tak to się fachowo nazywa). Podobno przeniesienie gry na SSD dysk rozwiązuje ten problem bo wynika on z tego, że dysk HDD za wolno doładowuje elementy mapy. Oczywiście winę ponosi też źle zoptymalizowana gra, problem ten HiRezowi jest znany, ale nie wykazują żadnego zainteresowania naprawieniem go.

W dzisiejszych czasach SSD to mus. Jak ktoś myslał, że będzie sprytny i przyoszczędzi 200zł kupując tańszy hdd to nawet mi go nie żal.

Bzdura. W “dzisiejszych czasach” po prostu niektórzy developerzy maja wywalone na optymalizacje “bo przecież każdy ma i9, gtx 1080 ti i 124 GB RAMu, da sobie radę”.

I żeby nie było to ja mam SSD, ale Smite po prostu nie zasłużył na bycie zainstalowanym tam :stuck_out_tongue: Zresztą o ile dobrze pamiętam chciałam go tam przenieść, ale nie chciał po tym działać, a reinstalować go całego mi się nie chciało, więc wrócił na stare miejsce na HDD. A potem skończył w koszu, bo w sumie nie gram w niego od dawna.

Niemniej to w sumie jedyna gra, która sprawiała mi tyle problemów na HDD dysku. To nawet Dead by Daylight jakoś na nim się nie tnie, a raczej wszyscy wiedzą, że ta gra działa tylko dzięki Boskiemu cudowi xD