Laptop do mmorpg pomocy

Tak, jeśli ma wejście M.2 i producent nie pisze wyraźnie "zakaz otwierania lapka pod groźbą utraty gwarancji" :)

Bier clevo

http://www.ebay.de/itm/17-3-CLEVO-P375SM-A-i7-4800MQ-8GB-RAM-GTX-870M-SLI-500GB-WLAN-AC-/292035619482?ssPageName=ADME%3AL%3ALCA%3ADE%3A1123

a powiedźcie mi które laptopy mają lepsze chłodzenie : MSI / ASUS / ACER

mam takie noobowskie pytanie :  Jeśli pisze :  "możliwość montażu dodatkowego dysku M2 (brak elementów montażowych) " to rozumiem ,że mogę dokupić i sam zamontować ssd ?

Możesz albo może to zrobić sklep, brak elementu to znaczy ze śrubka do przykręcenia dysku nie jest w zestawie z laptopem

Możesz albo może to zrobić sklep, brak elementu to znaczy ze śrubka do przykręcenia dysku nie jest w zestawie z laptopem

dziękuje

@Nostromo

jak znajdziesz do 4000 zł CLEVO to bierz clevo, proste, - nie żadne sracery.

podałem Ci linka do w miare taniej wersji. Nie przepłacisz za dużo.

Chce kupić sprzęt z polskiego sklepu. Zagraniczna wysyłka mnie nie interesuje tym bardziej ebay

@Nostromo

 

jak znajdziesz do 4000 zł CLEVO to bierz clevo, proste, - nie żadne sracery.
 

podałem Ci linka do w miare taniej wersji. Nie przepłacisz za dużo.

Też polecam clevo/hyperbooki, ale Pana powyżej to nie interesuje.

Chce kupić sprzęt z polskiego sklepu. Zagraniczna wysyłka mnie nie interesuje tym bardziej ebay

To kupuj acera albo coś z hyperbooka. Tam masz gwarancje door to door. Jest to polski sklep bazujący na clevo.

A co powiecie o ASUS ROG Strix GL553VD?

Temat do zamknięcia , Laptop zakupiony :) postawiłem na Acer'a

dzięki za wszystkie komentarze!

Dobry, wybór, tylko jak mogę dodać coś od siebie, to wymień ten HDD. 5400 w laptopie będzie totalną kulą u nogi, a i do mmorpg 5400 też nie bardzo.

Dobry, wybór, tylko jak mogę dodać coś od siebie, to wymień ten HDD.  5400 w laptopie będzie totalną kulą u nogi, a i do mmorpg 5400 też nie bardzo.

Dzięki :)

Witam. W zbliżającym się miesiącu będe chciał kupić laptop min. do grania w mmorpg. Chciałbym na nim zagrać w Bless , Revelation Online, Swtor , wow.

Nie orientuje się w k. graficznych i powiem szczerze ,że nie wiem którą wybrać. Kwota nie jest zbyt duża myśle ,że ~4 000zł (raczej to max. na ten moment) . Żadne inne gry mnie nie interesują. Wiem ,że kwota nie jest zbyt duża ale niestety są inne wydatki i tylko na tyle mogę sobie pozwolić.

z góry dziękuje za pomoc