LaTale

@Kakeru

Rozumiem Cię, masz informacje z sezonu pierwszego, tam quest na trzecią klasę na 140 robiło się kilka dni (ewentualnie jeden dzień no-lifienia) i bez h-lvli nie było opcji a na Twojego gunslingera, questa nie ma i nigdy nie było, pierwszą zmianę klasy masz po prostu w Job Change Center, gdzie masz tylko dobiec i zmienić tą klasę, ale w sezonie pierwszym droga była masakrycznie trudna, więc możliwe, że potrzebowałeś pomocy (Chociaż ja tam zawsze dobiegałem samemu, wystarczyło omijać potworki). ;) Najzwyczajniej przed wypowiedzą, trzeba odświeżyć informacje, bo sezon drugi przewrócił całą grę do góry nogami (pozytywnie).

Tyyyyyyle, że grałem na sezonie drugim. I chodzi mi o to, że q na gunslingera było głupie, bo trza było chodzić po lokacji i zbierać jakieś totemy, a opis questa można było sobie w 4 litery wsadzić.

Hej ja dopiero zacząłem gre, więc jakby chciał ktoś pobiegać w party to piszcie tu lub w grze Abyuame :)

Quest na Gunslingera? To chyba quest na Duelista (3rd job u Gunslingera, w sezonie drugim robi się go na 100lvl) i wiem o czym mówisz, o czterech grobowcach bohaterów. O to chodzi w tym queście, ma być trudno, nie ma ułatwień. :P Tych grobowców są tam dziesiątki, ale tylko przy czterech do questa wyskoczy Ci chmurka jak przy ustaniu pod NPC. Znam te lokacje na pamięć, możesz zrobić screeny tamtego całego miejsca (Całej mapy), a ja Ci zaznaczę miejsca grobowców (nie mogę sam tam pobiec, bo jestem na potkach do expa, sorki). :)

Tak, tak duelist. Ja już to mam dawno za sobą, ale po prostu opis questa w ogóle nie pomagał, nie pokazywało jak nazywała się lokacja (albo nazwa była błędna, czy cuś)

Właśnie zasysam :) (ładnie mi się ściąga więc za jakieś 25 min. powinienem mieć) Już od jakiegoś czasu chciałem pobrać ale coś mnie blokowało. Mam nadzieje że mi się spodoba i że zostanę ;3

Jakby co nick wiadomo Miito (o ile tylko nie będzie zajęty xD ) Znając mnie to znów pewnie spędzę bardzo długo czasu na tworzeniu postaci, klasy itp. :D Tak bardzo ja ~ nigdy nie zdecydowany haha.

SoraTenshi to jak cos to daj mi PM tutaj jak bedziesz gotowy do gry :)

Wszedłem do gry :) CH1

Witam. Czy ktory kolwiek z was miał problem z wlączeniem gry? Pytam ponieważ mam tak , że nie chce mi gra odpalić.... wciskam lunchera uptaduje sie slicznie wszystko fajnie... lecz gdy wciskam start luncher znika i nic sie nie dzieje... probowałem juz wszystkiego dalej to samo.... poprostu nie mam juz pomysłu jak gre odpalić , może ktos z was miał podobny problem...

Czytałem już o tym na forach LT, kilku ludziom pomogło odinstalowanie Internet Explorera (Brzmi śmiesznie, ale mi to też kiedyś pomogło odpalić jakąś koreańską grę), jak Ci nie szkoda IE, to spróbuj. Wystarczy wygooglować jak to zrobić.

;O tego nie probowałem xd i tak IE nie uzywam wiec:D warto sporbowac:D. Jeszcze jedno pytanko oplaca sie z steama startowac?

@up dzieki pomoglo :Dtego bym sie nie spodziewal ze musze IE odinstalowac:D

Ciesze się! :) Witamy w świecie LaTale! :D

Co do steam - jasne, że się opłaca. Skoro możesz mieć LT na Steam razem z innymi grami, to po co pierniczyć się z OGPlanet Launcher'em.

Cześć!

Jakbym chciał wybrać Bladera to które bronie mam nosić i które skille mam ulepszać ?

Mam mały kłopot z jednym questem. Nazywa się on: "Der's Blow (2)" Miałem zdobyć łuk Serestia a następnie oddać go NPC Yawhi. Zdobyłem, idę do niego, gadam z nim i się nic nie dzieje.

W zakładce quest piszę: ....you must unlock Serestia on the equipment page. Nie wiem za bardzo jak to zrobić. Pomożecie? Byłbym bardzo wdzięczny :3

@magik098 Przy 1 zmianie klasy (bodajże 50lvl) będziesz miał wybór jednej z dwóch klas, będziesz mógł wybrać jedną albo drugą, niezależnie od broni/skillii jakie masz. SP Ci się resetują.

@SoraTenshi Jeśli pamięć mnie nie zawodzi, to ten łuk musisz chyba założyć.

Próbowałem już zakładać ale niestety niewiele to dało :D

EDIT. Dobra, już sobie poradziłem :3

btw jest jakas Polska gildia? Jak nie to moze by tak zalozyc??

https://www.youtube.com/watch?v=jy2SjogyPuk

Nowy filmor. :D Nie ma prawdopodobnie żadnej Polskiej gildii i nie miałaby ona sensu, lepiej dołącz do jakiejś aktywnej, multi-językowej.

Dodatkowo screen z wbicia 100 lvla moim Bardem:

edcb3cb564.jpg

Niedługo wrzucę filmik z DotNuri i jakiś tutorial jak robić 3rd class questy.

Wrzucaj :) Czekam :3. Ja na chwilkę obecną wbiłem 20 lvl. Chodzę po miastach i szukam jakiegoś questu (coś ich mało, albo ja szukać nie potrafię haha ) :D. Prosiłbym o jakieś drobne wskazówki. Wszystko co mogłoby się przydać takiego świeżakowi jak mi hehe.

1. Leć ze wszystkimi questami, które widzisz (Możesz kliknąć M i na mapie obczaić wszystkie).
2. Questy zawsze prowadzą Cię po mapie - tzn. jeżeli masz quest w stylu "Go to Elias", to w Elias będą czekały na Ciebie questy.

3. Jak brakuje Ci tych kilku/kilkunastu % do lvl up'a, to warto czasami go dogrindować nawet po skończeniu questów, na wszelki wypadek, żeby nie wyszły, ale na 20lvl to jest niemożliwe. Powinieneś mieć questy w Elias underground/Elias field, jeżeli robiłeś wszystkie. :)
4. W niektórych miastach masz daily questy, które warto brać wraz z tymi normalnymi, bo można je zrobić przy okazji.