Laurum Online MMO 2D na androida

Chciałbym was zachęcić do spróbowania gierki Laurum Online, jeśli kiedykolwiek graliście w Rucoy, TibieMe, Margonem czy MyFantasy to ta gra może się wam spodobać.

Nasza przygoda zaczyna się od wyboru klasy postaci, mamy ich 4 : mag woj palladyn i łowca
Do każdej postaci jest z tego co pamiętam około 12 skilli
Sporo przedmiotów różniących się rzadkością
Jest w Laurum opcja wymiany itemkami i na dniach ma wejść dom aukcyjny
Stały kontakt z twórcami i możliwośc wpływu na dalszy rozwój gry, a sama gra jest co tydzień aktualizowana także z czasem będzie tylko więcej do roboty :slight_smile:

Dlaczego to wszystko piszę? Bo to pierwsze mmo na tel w którym w ciągu ostatnich 2 tygodni spędziłem 70h i szkoda że jest w niej tak mało naszych rodaków, a warto zacząć grać teraz gdy gra się rozwija i już zbierać itemki i rozwijać swoją postać.

W grze po wbiciu max lvl mamy możliwość odrodzenia się i przydzielane są nam punkty skilli jak i postaci więc im więcej gramy tym szybciej będziemy wbijali poziomy i tym silniejsi będziemy w walce z botami jak i innymi graczami :slight_smile:

Jakby ktoś spróbował i mu się spodoba to szukajcie mnie na serwerze EU1 pod nickiem RACY mam gildię LNM i chętnie przyjmę aktywnych graczy, można polatać razem i miło spędzić czas.

Nie ma p2w, jedyna forma dzięki której zarabiają to skiny do gry które możemy także kupić za walutę zarobioną w grze więc bardzo uczciwa forma.

Wszystko pięknie, wszedłem i po 3 minutach serwer padł lmao

Czasem mają problemy z serwerami, ale po restarcie już jest ok, też dziś był wieczorkiem event pvp i cały czas admini pracują by to wszystko lepiej działało :slight_smile: