League of legends - Nowy tryb 2017 - Best duo - Co dwie głowy to nie jedna

Cześć! Dzisiaj wrzucam film z nowego trybu w League of legends który sam wymyśliłem, tryb przy którym można bawić się śmiejąc często do łez. Pozdrawiam i zachęcam Cię żebyś dał mi znać na yt czy film Ci się podoba :)
LINK

" który sam wymyśliłem "

ja rozumiem że chcesz być fajny, ale po co takie głupoty piszesz? :)

Jakby Ci to powiedzieć, to prawda. Sam go wymyśliłem. Już jakiś czas temu. Dzisiaj po opublikowaniu filmu dowiedziałem się że na którymś all-stars pokazali coś takiego. Czuje się jakbym wymyślił drugi raz koło. Swoją drogą twoje przekonanie o głupocie jest ciekawe, prawie jak poziom ignorancji.

Ehee a ja lata temu wymyśliłem niewidzialną sieć informacji, z której można korzystać na całym świecie i dzięki której można porozumieć się z osobą na drugim końcu świata w parę sekund. Słyszałem, że teraz nazywają to "internet". Szkoda, że tego nie opatentowałem, byłbym teraz taaaaki bogaty.

W***wia Was że ktoś mógł na coś wpaść samemu? Jeżeli dalej nie wierzycie to zachęcam, obejrzeć więcej filmów na moim kanale, zrozumiecie że jestem osobą która jest kreatywna i sama potrafi coś stworzyć. Jesteście osobami które mnie rozśmieszają od początku tworzenia czegokolwiek w internecie. Krytykujecie coś o czym nie wiecie zupełnie nic, jedynie domyślacie się i porównujecie z własnymi doświadczeniami i według waszych standardów.

W***wia Was że ktoś mógł na coś wpaść samemu? Jeżeli dalej nie wierzycie to zachęcam, obejrzeć więcej filmów na moim kanale, zrozumiecie że jestem osobą która jest kreatywna i sama potrafi coś stworzyć. Jesteście osobami które mnie rozśmieszają od początku tworzenia czegokolwiek w internecie. Krytykujecie coś o czym nie wiecie zupełnie nic, jedynie domyślacie się i porównujecie z własnymi doświadczeniami i według waszych standardów.

Nie rozumiesz o co chodzi. Chodzi o to że na coś takiego każdy mógł wpaść, jednak nigdzie nie widać byś opatentował taki pomysł.

Czy RIOT zamieścił twoje nazwisko jako współtwórcy tego trybu? Nie? no właśnie więc teoretycznie rzecz biorąc nie jesteś ani jego właścicielem ani pomysłodawcą by mówić że to ty go wymyśliłeś podkreślając to w swoim poście.

Ludziom po prostu nie podoba się przyznawanie sobie zasługi za coś czego tak naprawdę nie zrobiłeś. Ja też mam w głowie wiele pomysłów które o dziwo zostały już wykorzystane w niektórych grach, ale nie spinam się w internecie, i nie zaskarbiam sobie zasług za te oto pomysły.

Ja to rozumiem. Ale nie widzę tez nic złego w napisaniu że jest to mój pomysł, skoro nigdy wcześniej o nim nie słyszałem, nie widziałem go, byłem przekonany że pierwszy to wymyśliłem.

Sam fakt doczepienia się do tego jest bezsensowny. Nagrałem film i chcę go pokazać, nie ścierać się z całym światem o to kto to wymyślił pierwszy.

P.S. G3Ryon podoba mi się w jaki sposób piszesz post, nie jest agresywny a rzeczowy. W internecie potrzeba więcej takich jak ty. Pozdrawiam

Rozumiem to, po prostu myślałem że zignorowałeś fakt że tak naprawdę nie byłeś tym który faktycznie ten pomysł wymyślił i do gry wdrożył. Jednak się myliłem.

Dzięki za miłe słowa, Również pozdrawiam.

Ale nie widzę tez nic złego w napisaniu że jest to mój pomysł, skoro nigdy wcześniej o nim nie słyszałem, nie widziałem go, byłem przekonany że pierwszy to wymyśliłem.

I widzisz, tu leży pies pogrzebany. Nie widzisz w tym nic złego, natomiast świat nie jest taki piękny jak Ci się wydaje, i takie coś jest przejawem ignorancji i głupoty :)

Co do samych filmików, są spoko, nie zniechęcaj się :)

Na prawdę to nazywasz szczytami kreatywności granie duo mouse + keyboard i maksowanie e + q na volibearze... Pierwszy pomysł był powielany wiele razy w innych grach nawet widziałem wcześniej ten sposób gry u jakiegoś youtuber'a na tym forum, też grał w lola. Więc nawet nie jesteś pierwszy na tym forum. A drugi pomysł nikt nie powiela bo maksuje się zawsze w :P just saying. To jest tylko kolejny dziwny sposób budowania fejmu oraz show przez youtuberów, granie w ten sposób nie dawałoby mi żadnego fun'u z gry wole pograć ze znajomymi zwykłe teammatchupy

Cześć! Dzisiaj wrzucam film z nowego trybu w League of legends który sam wymyśliłem, tryb przy którym można bawić się śmiejąc często do łez. Pozdrawiam i zachęcam Cię żebyś dał mi znać na yt czy film Ci się podoba :)
LINK