Leauge 1v1 Joust - jaki bóg?

Zacząłem zastanawiać czym by tu pograć 1v1, na razie męczę bakasure i większość to wygrane, ale nie można przecież grać 1 bogiem i tu własnie zaczyna się problem, jak mi banują bakę to z reguły przegrana, ostatnio pogrywam vamana, ale on jest dobry tylko na postacie fizyczne, dopóki nie wiedzą do czego weakening curse służy, na magiczne gorzej.

Na pewno odpadają top picki: He Bo, Chronos, Freya, Kali, Loki. Z reguły i tak kończą z banem.

Liczę na Wasze propozycje z wyjaśnieniem ;p

Polecam Arachne, bardzo dobra na duele, ma stuna, sustain, i jak cos nie wyjdzie to można ultem uciec. No i Ne Zha, po zbudowaniu Deathbringera odpalenie ulta w przeciwnika kończy się jego śmiercią niemal zawsze, do tego bardzo duży sustain z ulta, i bardzo mocny gap closer.

Kali/Hercules/Loki/Merc/Vam. Jestem w diamencie na jouscie w sumie gralem raczej tylko tymi bogami, czasem change. Jak chcesz grac herciem to musi byc ban chronosa.

Polecam Poseidona. Kiedyś szło nieźle Nox, ale nie wiem czy nadal da się nią grać po nerfie.

Arta i banujesz chronosa i lokiego

Temat ma ponad 3 miechy, ciesz się że nie zgłaszam do panów wyżej o warna. Zamykam.

Zacząłem zastanawiać czym by tu pograć 1v1, na razie męczę bakasure i większość to wygrane, ale nie można przecież grać 1 bogiem i tu własnie zaczyna się problem, jak mi banują bakę to z reguły przegrana, ostatnio pogrywam vamana, ale on jest dobry tylko na postacie fizyczne, dopóki nie wiedzą do czego weakening curse służy, na magiczne gorzej.

Na pewno odpadają top picki: He Bo, Chronos, Freya, Kali, Loki. Z reguły i tak kończą z banem.

Liczę na Wasze propozycje z wyjaśnieniem ;p